• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Zor Zamanlar — Small Time 2014 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 148 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre:
  • Tarih:

  Zor Zamanlar Small Time filmi 2014 6.0 1080p 2014 ABD 1080p Turkce Dublaj Small TimeYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Zor Zamanlar Small Time -Small Time Keyifli seyirler.

  Zor Zamanlar — Small Time 2014 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

  Eylem çok olduğu filmlerin aksine insanlar hakkında olan filmleri seviyorum. Yani, halk genellikle büyük bütçeler ve patlamalar ile filmleri sürüleri ise, genellikle karakterler film Merkezi nerede film—çok daha sessiz bir stil görmekten mutlu olurum. Bu doğru ya da yanlış yapmaz—genellikle tercih ederim film sadece bu sıralar değil. Örneğin, en İyi film, en son Oscar adayları gördükten sonra, çok sevdiğim bir Nebraska” ve çok bunu tercih ettim dolu ve star-eylem çoğu buna karşı çalışan filmler çivili “idi.  Zor Zamanlar İzle Filmlerden zevklerim çünkü, Küçük bir Zaman zarfı tam olarak benim için film gibi—ve sadece görünüşte normal insanlar hakkında ilginç bir hikaye arıyorsan senin için öyle olabilir.

  (Law & Order SVU “ve” True Blood “fame”), Christopher Meloni etik az söylemek son derece sınırlı olan El Klein—boşanmış bir kullanılmış araba Satıcısı gibi yıldızlar! (Dean Norris) o ve onun ortağı, Kül, hiçbir şey neredeyse bir satış yakın diyecekler ve yaptıkları işte iyiler. (Devon Bostick) oğlu, Freddy, mezun olunca büyük bir sürpriz Al gelir ancak. Bunun yerine ülkenin en iyi okullarından Zor Zamanlar — Small Time 2014 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle üniversiteye Cal Poly de gidiyor (bir), baba ile hareket etmek ve çalışmak için ona araba satışı ile gitmek istiyor Freddy duyurdu. İlk başta bu El en sevdiği şeyi yaparken birlikte ve harika bir baba —oğul gibi görünüyor. Ama, zaman geçtikçe, garip oğlu araba satmaya gelince daha iyi—ve belki de daha çok babası gibi olmaya başlar. Freddy bu değişiklik Al için duygusal bir krize neden olur. Gerçekten çocuk eski buloktan istiyor?

  Zor Zamanlar İzle

  Bu harika bir karakter odaklı bir hikaye. Film boyunca, Meloni karakteri büyür—ama gerçekçi ya da yapmacık bir şekilde. Ve en önemlisi, ama makul bir değişiklik BÜYÜK bir değişim değildir. Döküm Meloni ve geri kalan büyük ve Meloni televizyon film bir aktör gibi ama sadece iyi olmadığını kanıtlıyor. Bostick performansı Meloni bu kadar çok sevdim ve aynı zamanda (genç araba hırsızı ile açılış sahnesi Zor Zamanlar İzle inanılmaz derecede zeki ve beni güldürdü) film harika derinlik ve mizah ver o güzel destekleyen karakterler vardı. Bu tam bir komedi olmasa da, bazı bölümleri çok komik, çok dokunaklı. Bu film Joel Surnow kariyeri için çok büyük bir destek olmalıdır. Surnow böyle bir “24” ve inanılmaz göz ardı “Issız Adam” olarak (çoğunlukla TV için) bundan önce epeyce bir senaryo var ve birkaç üretici bir kredisi var ise, burada da hikaye yazmak yönlendirmek için bir şans elde eder ve her ikisi ile harika bir iş yaptı.

  Uzun sürücüler kesiştiği yerde her zaman bir kullanılmış araba satıcıları bul Vadisi’nde; etrafına geldiler. Bu film gerçekten kullanılan otomobil endüstrisi, ya da ilgili değil vadinin (her zaman SOCAL on kişi sevdim ama)bu filmi özellikle bu yaz Freddy Oğlu tutan Baba ve bellek. Hemen geri hikaye vermenin ve Freddy karşılayacak karakterlerin doğru gösterim şeklinde olabilir tüm oyuncular tanıtan başlarlar, ve bu şekilde olan Freddy Al aynı duygu ile Diğerleri davranır şekilde tepki veririz. Çok çalışan kayıp çocuklar izlemek için eğlenceli bir yeri vardır, ve bu dize çok boyunca da çekilir. Bu film çok güzel yerleri vardır, ve her yerde eğer paralı ince sert çizgiler, ağız için el birçok eğrileri karşılaştırıldığında bile, gerçekten dünya arasındaki farkı size hissettiriyor. Komik biraz Dram arayan herkes, ilk olmadıklarını görmek isteyen ya da bir ebeveyn için bu filmi tavsiye etmem için bir sürü hikaye Zevk ve oyunculuk yeterli.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Amaury Nolasco
  • Oyuncu Bridget Moynahan
  • Oyuncu Christina Blevins
  • Oyuncu Dean Norris
  • Oyuncu Devon Bostick
  • Yönetmen Joel Surnow

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Zor Zamanlar — Small Time 2014 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle"

  1. Burak 28 Ocak 2017 13:04

   Zor Zamanlar Small Time Turkce Dublaj ahanda izledim ve memnun kaldım :d vay anasını satıyım.

  Zor Zamanlar — Small Time 2014 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle