• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Yakuza Cehennemi İzle— Yakuza Apocalypse 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • İzlenme: 241 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  “Yakuza Kıyamet”, geçen yıl en gösterişli filmlerden biridir. Her yıl sayısız filmi çeken ve “Audition” (1999), gangster gibi psikolojik korku filmleriyle eleştirmenlerin beğenisini kazanan ünlü Japon yönetmen Takashi Miike’in en yeni filmi olması sürpriz olmamalı. “Aile” (2001), “Gozu” (2003), “Thirteen Assassins” (2010) gibi tarihsel ilham aksiyon filmleri, “Ace Avukat” (2012) gibi mahkeme salonları dramaları ve “Kalkan” gibi acımasız intikam filmleri gibi deneysel filmler Saman “(2013). Açıkçası, bu yönetmenin kapsamlı filmografisinde çarpıcı ve özlüyor bir şey var ama filmlerinin çoğuna hayranım. Takshi Miike’nin hangi türe sahip olursa olsun, filmleri doğrudan, yoğun ve şaşırtıcıdır ve bazı insanın sevdiği ve diğerlerinin sevdiği çok farklı bir stile sahiptir. Takashi Miike’yi ortalama bir yönetmen olarak tarif eden az kişi var ve filmleri çoğunlukla çok olumlu derecelendirmeler veya son derece olumsuz eleştiriler alıyor; bu yüzden filmlerinin çoğunun hala dengeli ortalamalara sahip olmasının nedeni budur. ” Yakuza Kıyameti ” kesinlikle tartışmalı bir film. Bazıları bu filmi izlerken kaybolabilir, bazıları da bu filmin eklektik tarzını sever.

  Bu öngörülemeyen filmi tanımlamak kolay değil. Temelde doğaüstü bir korku filmi içeren bir gangster filmi ve absürd bir fantezi parodisi karışımı. “Yakuza Kıyameti”, kontrastlarla çok işe yarıyor. Bir tarafta bir tecavüz sahnesi ve acımasız suikast, diğer taraftan mizahi abartılı özel efektler ve slapstick mücadele koreografileri bulunuyor. Çok yoğun diyaloglar var ama bir sürü durum komedisi de var. Filmin ruh hali acımasızdan hafif kalpli, duygusaldan yüzeysel, birazdan ciddilerden gülünç duruma geçebilir. Yönetmenin filmin rehber çizgisini hala kaybetmediği ve sadece ilginç bir hikayeyi anlatmayı değil, aynı zamanda muhafazakâr gangster kodlarını gülünç kullanarak burada akıllıca gizlenmiş bazı sosyal eleştirileri de içermesini sağladığı dikkati çekiyor.

  “Yakuza Kıyamet”, uluslararası bir gangster sendikasının mafyası tarafından öldürülen akıl hocasının ölümünden intazmak isteyen, göz ardı edilmeyen genç Yakuza’nın hikayesini anlatıyor. Bu filmi mükemmel yapan şey, türlerin bu sopirindeki eklektik karakterlerdir. Gürültülü bir sıvı, tıpkı bir William gangster, bir Endonezya dövüş sanatı uzmanı olan William Shakespeare ve hiperaktif kappa goblin ve dünyanın yok edilmek isteyen dev bir kurbağa gibi garip bir kadınla karşılaşacaksınız. Beklenmedik şeyleri beklerseniz, çok orijinal bir eğlenceye kavuşursunuz.

  Sonunda, Takashi Miike’nin standartlarına rağmen, varsa, bu, tüm zamanların en sevdiğim filmlerinden biri olan “Gozu” ile birlikte en garip filmlerinden biri. Buradaki film biraz daha atmosferik ve oyunculuk sadece ortalama bir kalitedir. Yine de, bu film yaratıcılığın birçok havai fişek sunmakta ve “Röportaj” ve “Tusk” gibi tuhaf, yeni Kuzey Amerika filmlerinin anahtarı ile gelecekte gerçek bir kült film haline gelme potansiyeline sahiptir. Bu filmin inanılmaz çeşit değişiklikleri, komik ayrıntıları ve garip karakterleri var, çünkü sıklıkla bir düzine kere izlenebiliyor; çünkü her zaman yeniden keşfetmek için yeni bir şeyler olacak. “Yakuza Kıyamet”, arkadaşlarınızla tartışmalı tartışmalara yol açacak pek çok gösterişli sahne sunuyor ancak beyninizi de değiştirebilir ve bu inanılmaz eğlenceli sürüşün tadını çıkarabilirsiniz. Ancak ciddi bir ana akım film bekliyorsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız ve tam tersi olsun. Takashi Miike’nin eserlerine aşina olmayanların, bu hoş tuhafa yaklaşmadan önce “Gozu” ve diğer filmleri denemeleri gerekir.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Hayato Ichihara
  • Oyuncu Masanori Mimoto
  • Oyuncu Reiko Takashima
  • Oyuncu Riko Narumi
  • Oyuncu Yayan Ruhian
  • Yönetmen Takashi Miike

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Yakuza Cehennemi İzle— Yakuza Apocalypse 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD Film İzle