• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  USS Indianapolis: Cesur Adamlar izle 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HDTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 160 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre:
  • Tarih:

  Eğer beklentilerini düşük tutmak bile Cesaret erkek köpekbalıkları ile genel bir orta bütçeli bir savaş filmi daha fazla bir şey değildir, ama underdelivers. Senaryo çok yakından tarihsel olayları izler, ama yazmak çok kusurum var, ve romantik bir hikaye hayal kırıklığı yaratıyor. Nicolas Cage mantıklı bir performans verir, ama onun karakteri iyi kaptan “klişe” yere gidemez. Yazarlar kötü şeyler yapan Cesur Adamlar izle karakterler, derinlik katmak için anlatım üzerinden ses bir sürü ekleyin. Japon kaptan birbirlerini selamlayan iki Kaptanları gözyaşlarına yerde biten, yakın alay azalır.

  Cesur Adamlar izle

  Eğer sadece özel efektler, savaş sahneleri ve köpekbalıkları acımasız tahribat, bu film hayal kırıklığı daha az olmayacaktır. Savaş gemisi etkileri kabul edilebilir kalitede en az (televizyon için), ama insan yiyen köpekbalıkları ya da kabaca CGI, ya da belli ki zararsız olan küçük köpekbalıkları yerine yapılmış. Tek bir sahne köpekbalığı ısırma insanlar gösterir; düzenlemeleri dikkatle bu bölümü kaçının. Hiç dikkat USS Indianapolis ölümü sitesinde mevcut köpekbalığı türlerinin gerçek ayrıntılar verilir. Yakından (ve Belgesel çekimleri bile içerir) güncel olayları takip eden bir film için, cesur Erkekler yanlışlıklar kabul edilemez bir numarası vardır. Ayrıca kötü düzenlenmiş, kesildi ve birlikte garip yerlerde bağlı sahneleri ile. Dört gibi iki saat sürüyor.Indianapolis gerçek hikayesi yiğitlik, entrika, hayal edilemez acılar ve toplum korkaklık bir zorlayıcı. Bu film hiç öyle taşıma yakın geliyor. Set-up atılıyor, herhangi bir derinliği esasları birini tanımak için hiç zaman veriniz. Film Cesur Adamlar izle köpekbalıklarına almak için sabırsızlanıyorum, ama olduğu zaman, neredeyse inandırıcı olmayan eylem, mantık boşlukları, saçma diyalog ve sakar CGI bir komedi haline dönüşür. Zavallı Nic Cage yakın katatonik bir devlet, doğal olmayan durumlar ve şüpheli kararlar zorla azalır. Jaws, Spielberg beş dakika sonra bu film iki saat içinde daha Indianapolis deneyim onun Quint şey anlatırken daha iyi bir iş yaptı. Bir fiyasko. McHale Donanması daha gerçekçi oldu.

  Kaynakları ve anıları okuduğunuzda USS Indianapolis hikayesi Daha da etkileyici görünüyor, ve kesinlikle bu film senaristler tarafından yapılmış daha iyi bir adaptasyon hak ediyor.

  Cesur Adamlar

  Ama Tanrım, bu insanlar ne yapmış bu film gerçekten ilgimi çekti. Bu yıl içinde gördüğüm en kötü CGI eserlerinden biridir, sadece bir bütün olarak film yok ettiler. Gemi yıkanmış görünür, hiç çevresi uyuyor. Her aksiyon sahnesi CGI olur, ucuz bir şekilde. Patlama gerçekleştiğinde güverte, perde açıkça havai fişek!!! Gözlerime inanamadım. Ve bazı sahneler tekrarlanır. Asla Resimlere inceledim ama kötü Cesur Adamlar izle bir iş olduğunu sadece başkalarına anlatmak için bir hesap oluşturuldu. Film gerçekten ilgimi çekti ama sadece yapılan kötü işleri fark etmeden geçemedim. İzle ve kendin gör. Ne bir hayal kırıklığı!

  USS Indianapolis batan ve korkunç köpekbalığı sonrası olarak nitelendirdiği Robert Shaw, Richard Dreyfuss ödünü patlatıyor bulunduğu film Jaws tek sahne, cesur Erkekler tüm film USS Indianapolis gerçeği, terör, gerçekçilik ve mükemmel oyunculuk. Bu film inanılmaz gerçek bir hikaye yol boyunca güç, tüm düz düşen sevgi ve ırksal gerginlikler kurgusal geri hatları için yer açmak için kaçırıldı. Anakronizmleri-FNG Vietnam Cesur Adamlar izle Savaşı, neon dönem değil bol ve Wayne Gretzky bunu başka bir 50 yıl için teklif al “yok” Bayan 100 çekim yapmaz. Senaryo yazarı aslında kontrol Google komut kullanılır ama unuttum yazmak için Google kullanılan gibi. Bu film gibi, benimle, ama vazgeçmedi ve yanlış köpekbalığı türlerinin geldi yatağa girdiğinde ilk titrek özel etkisinden izlerken oğluma çok iyi bir tarih dersi iletmekten, USS Indianapolis: cesur Erkekler asla hayal kırıklığına uğratmak başarısız istedim. Nasıl bittiğini biliyoruz ve en azından bunu doğru yapmak için Google ve daha iyi anlatmak için Çene.

  Cesur Adamlar Fragman

  Harika film ama bir wow bekliyordum gerçek gerçek bir hikaye bu kadar zor izledim. Başlama 2016 çizgi filminden bir şey değil, büyük bütçeli bir film gibi! bazı sahnelerin okulu tiyatro Sahne gibi görünüyordu. hepsi çok kötü davranıyor. Üstten sahneleri gemide silah gerçek çok daha yerel bir tiyatro gösterisi gibiydi gergin bak. Tamamen bu hikaye çok korkunç mahvetti. Kimliği izlenmeye en az bir kısmını Cesur Adamlar bulmak için beynimi faul ama gerçekten kötü bir başlangıç, sadece dayanılmaz. Onun gergin bir film olması gerektiği gibi kafes benim favs 1 değil ama bu korkunç bir parçasıydı ama yakın aslında daha iyi etkilerini gördüm ve Sinbad denizci oyunculuk oyunculuk dürüst izlemek utanç vericiydi gelmiyor. Sadece ben ve her biri onun bana zevk ama korkuyorum dua ediyorum

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Emily Tennant
  • Oyuncu Matt Lanter
  • Oyuncu Nicolas Cage
  • Oyuncu Thomas Jane
  • Oyuncu Tom Sizemore
  • Yönetmen Mario Van Peebles

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "USS Indianapolis: Cesur Adamlar izle 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD"

  1. Enes 12 Şubat 2017 20:21

   Savaş Filmleri Selam paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştımUSS Indianapolis: Cesur Adamlar izle 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD EnesKayseri

  USS Indianapolis: Cesur Adamlar izle 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD