• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Tüm Sırların Sahibi Kız Full HD İzle- The Girl With All the Gifts Turkce Altyazılı 1080pTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 98 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 111
  • Tarih:

  Tüm Sırların Sahibi Kız The Girl with All the Gifts ABD filmi 2016 6.9 1080p full hd olarak izlemeniz için hazır(İskoç yönetmen Colm McCarthy) mükemmel performansları ve ilginç kaynak (BAY Carey adapte kendi romanı) malzeme, artı yaratıcı yönü (zombi) hungries-fi masalı ürpertici bir sci karşı insanlık oluşturun.

  Açılış tonu ayarlar. Melanie, genç, kibar ve nazik bir kız tekerlekli sandalyeye kelepçelenen kendisi. Tamamen masum ve zararsız görünüyor, ama onu tutanlar aksi takdirde korku. Benzer şekilde bağlanmış, o ve diğer çocuklar, her bir sınıf için silahlı eskort verilmiştir. Dikkat çekici bir başlangıç olur ve dikkat kapmak. Sennia Nanua oynar Melanie ve onun hikayesi etrafında dönüyor. Toplum onun gözlerinden çöken izliyoruz, onun için etrafındaki insanlar tarafından tehdit ve korku ona bakın. Korkunç şeyler izliyoruz, ama onun için kök. Her şey belirsiz. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Yeni bir yetenek mükemmel bir performans ve mükemmel bir film yapar.

  Tüm Sırların Sahibi Kız Full HD İzle

  Film Melanie, çok kibar bir genç kız ile açılır, silah zoruyla bir tekerlekli sandalye içine kendini bağlama. O ve diğer çocuklar her bireyin hücrelerine geri döndü önce periyodik tablo ve Yunan mitolojisi ders veriliyor derme çatma bir sınıfa tekerlekli kapalı. Melanie de doktorlardan biri biraz mantık problemleri olur. Korku, merak edilir ve çeşitli askeri personel arasında aşkı. Merakı onu daha iyi olur önce uzun değil ve yukarıda kendini aç ordularını çevrili bir askeri üs, bir sınav masaya bağlı olarak bulur. Önemli olan onun kim ve neden gizemli bir süredir kaldı o şekilde muamele ediyor.

  Zombiler Bizi Son bir yaprak alıp kendileri. Tamamen beyin alır ve yemeye inanılmaz gereğini yerine mantar enfeksiyonu sebep olur. Birincil duygularını kokusu, askerler engelleyen bir jel ile kendilerini maskelemek için izin ve dikkatle ordularını yoluyla tespit edilmeden yollarını bulmalarını sağlayacak. Mantar enfeksiyonu olsa da, sadece bir aşama daha var, ve bir sonraki aşamaya insanlığın sonu için potansiyele sahiptir. Zombi kavram olarak, bu kesinlikle en ürkütücü biri, ve aslında doğanın da bir emsal var.

  Son derece Tüm Hediyeler ile Kız görsel yeterlilik şaşırdım. Başka bir düşük bütçeli İngiliz üretim olacağını düşündüm. Tam olarak ne olduğunu tamam, ama filmin görsel kalitesi üzerinde scrimped verecekleri anlamına gelmiyor. CGI mevcut ince olduğunu ve idareli kullanılır, bunun yerine görüntüleri kullanmak ve kamera birleştirme tercih. Ekranda apokaliptik bir manzara görmemiştim, Londra’nın silüeti Çernobil büyümüş sahne koyarak yarattığım en inandırıcı apokaliptik manzara biridir. Açıkçası ilk başlamasından bu yana birkaç yıl oldu, yani şehir ağaçlar ve fundalık ile aşıldı. Sinematografi olarak iyi olsa da, kompozisyon ve ışık ilginç kullanımları ile oluşturulan bazı ilham verici görüntüleri ile harika. Ben şimdiye kadar özellikle sanatsal görünüyor ” yok, ama kesinlikle iyi bir gitmek vardır. Böyle kasvetli bir ortamda bu tür tatsız bir hikaye, bir film, bir şekilde böyle kasvetli bir tür) çok güzel görünüyor.

  Tüm Sırların Sahibi Kız İzle

  Müzik de sahne ayarı için uzun bir yol, akıldan theremins tarafından şişer ve slayt, basit orkestral bir düzenleme ile destekli olarak tahrik gider. Daha önce duymuştum herhangi bir film müziği gibi değil, ama çok iyi film uyuyor. Aslında ben bu yorumu yazdığım sırada dinlemek bulamadım hayal kırıklığına uğradım. Rahatsız edici olması ve duygusal olmak zaman, ve zaman zaman söz konusu sahne için farklı bir açı vermek beklemezsiniz ne kullanır bile biliyor.

  Tüm Hediyeler ile Kız kendi içinde sağlam bir film, ama en iyi zombi filmleri arasında duruyor. Kesinlikle daha Sonra 28 Gün para, zombi mecaz icadı düşük kullanımı – bütçe ve yeniden bu iki için bir çalışma verir. Sürekli bayat gidiyor riski bir tür başka bir taze yeni almak, ama sürekli kendini bulmak, daha fazla yaratıcılık ve hayal gücü ile enjekte edilmiş. Peki bir katı Tüm Hediyeler ile Kız veriyorum ve kesinlikle tavsiye ederim.

  Melanie o en yakın ona gelen duygular zıt çevrilidir. Gemma Arterton koruyucu ve şefkatli psikolog/öğretmen Helen Justineau olarak mükemmel, şiddetle parçalanmış olması için bir örnek olarak Melanie gören (Glenn Close) Dr. Caroline Caldwell entrikalarına karşı Melanie savunmak. Çavuş Eddie Parklar kaybedilmiş bir savaşın, sert, hiç akıllıca bir asker olarak Paddy Considine ikna eder.

  Tüm Sırların Sahibi Kız Fragman

  Colm McCarthy süper bir arada getiriyor, filmin mütevazı bütçe belying. Çarpıcı görseller ve hummalı eylem asla merkezinde sahne alacak olan karakterleri boğmak için izin verilir. Ve merkezinde Melanie. Kafa karıştırıcı, çelişkili, korkunç, sevimli Melanie. Sennia Nanua harika bir dönüş.

  Tüm Hediyeler İle Kız henüz hiç popüler ama genellikle yavan enfekte/zombi tarz başka bir giriştir, ama aslında çok orijinal olmayı başarıyor, Romero beri yerleşik kuralların çoğu bizi Yaşayan ölülerin Gecesi getirdi izlemeyi reddetmek.

  Film bir grup çocuk tutuklu, hücre içinde gece boyunca kilitli olduğu yeraltı askeri bir tesiste açılır ve gün boyunca (Gemma Arterton) öğretmen Helen Justineau tarafından eğitim alması için tekerlekli sandalye içine sarılı. Ama bunlar sıradan çocuklar: insan eti istemek için neden olan bir hastalığa sahip oldukları; buna rağmen, ancak, hala düşünebilen, (Sennia Nanua) Melanie özellikle parlak bir öğrenci olmak.

  Çocuklar insanlığın harap eden bu hastalık için bir anti-virüs oluşturmak için kullanılabilir (Glenn Close) Dr. Caroline Caldwell, ama onun teorileri kanıtlamak için bir şans olur önce, baz-(hastalık olarak) hungries ‘çalıştırın inanıyor. Justineau, Caldwell ve Melanie dar yırtıcı ordularını kaçış, (Paddy Considine) Çavuş Eddie Parklar ve güvenliği için tehlikeli bir yolculuğa adamları ile güçlerini birleştiriyor.

  İkinci cognisant-nesil zombi çocuklar, enfekte annelerden çekilen bu film, hızlı bir şekilde orada sayısız zombi filmlerinden kendisi mesafeler, ama film de farklı olarak işaretle gibi bir çok güzel fikrin vardır: insanlar hungries için kendilerini görünmez kokularını gizleyen özel bir jel kullanarak yapabilirsiniz; patojen mutasyona uğrar, büyük bir bitki haline zombiler dönüm açıldıysa, virüs havadan yapacak tohum kabukları taşıyan yapılar gibi; insanlar silah kullanma ve tuzaklar yatıyordu kim feral ikinci nesil çocuklar tarafından saldırıya uğruyor.

  En iyisi, olsun, zamanı geldiğinde, kaderini kabul etmek ve yeni bir ırk yerimizi almak için izin hayatta kalmak için film sorular insanlık hakkı biten. Temiz küçük bir film kaydırmak için düşündürücü bir yoldur.Tüm Sırların Sahibi Kız The Girl with All the Gifts filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Tüm Sırların Sahibi Kız The Girl with All the Gifts -Turkce Altyazılı Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Anamaria Marinca
  • Oyuncu Gemma Arterton
  • Oyuncu Glenn Close
  • Oyuncu Paddy Considine
  • Oyuncu Sennia Nanua
  • Yönetmen Colm McCarthy

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Tüm Sırların Sahibi Kız Full HD İzle- The Girl With All the Gifts Turkce Altyazılı 1080p