• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Tu Hai Mera Sunday İzle 2016 Türkçe Dublaj HDTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • İzlenme: 1.529 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre:
  • Tarih:

  Tu Hai Mera Sunday İzle 2016 Türkçe Dublaj HD

  Kader kararnameler yoksa hafif rom com pazar (Tu Hai Mera) kadar kalabalık gürültüsünden kaçmak ve Mumbai, beş 30 sokaklar kısık bir şey pals lüks Juhu Plajı Pazar günü futbol oynarken günlük hayal kırıklıkları için bir çıkış bulun. Özellik yay yapıyor, yazar-yönetmen Milind Dhaimade genç, kuşatılmış Hint orta sınıf bir tutuş var ve kurnazca çıkıyorlar çok daha genç ve olgun kadınlardan kaçan çocuklardan ayıran cinsiyet ayrımı vurgular. Dökme tatlı bireyselleştirilmiş ve filmi çok yerel hissediyor bile Mumbai ve köklü, aynı zamanda kolay görüntüleme toplu ziyafetler arıyor festivaller için cazibe olabilir. BFI Londra Film Festivali ve Mumbai Jio Mami fest eğdi.

  Tu Hai Mera Sunday İzle 2016 Türkçe Dublaj

  Spot bir dostumdan bir sonraki vardiya, sorun onların ilişkileri kurma ve odak, daha temelde, sadece büyümek. Yetenekli ama Barun Sobti-geri Arjun () koydu, film Merkezi, kız kardeşi ve ailesiyle olan son derece nitelikli anlamak verilmediği için iş dünyasında, ince kalırmış. Bir pazar günü, bu öz-Bay İyi Adam topu oyun boyunca daft ihtiyar bir etiket sağlar tanımlanan, hareket plaja yasaklı olma onlara yol açan yıkıcı bir olay ayarlama. Ama (Shiv büyük ölçüde gelişmemiş bir rol subrahmanyam olarak yazacak) moruk da aşkının tanışmak Arjun neden olur, kurumsal dünyada (gelişmiş ve sempatik bir Shahana Goswami) er I do air, tüm kayıp değil. İnatçı hırs onu olumlu bir ışık olarak görülüyor ve sıçan yarışı için yaptığı hor bir polis olarak görülür bunu seyirci beklentilerinin üzerinde güzel bir büküm sunuyor.

  İkinci hareket filmin kapsam ve genişleyen sahne, karakterlerin çoğu Goa tropikal plajları için uzun bir hafta sonu için kafa. Çocuklar sonunda top oynamak ve chill out alanı bulmak olsa bir baş gelmek kaynayan gerginlikleri yerde, aynı zamanda. Yine betik birkaç sürprizler vardır, ama oyuncular pek kenarı olmayan bir anlatı taşıyabilecek kadar güçlü.

  Tu Hai Mera Sunday

  Diğer hikayeler, Yudh (Avinash Tiwary) iştahlı çapkın Rashid boşanmış anne yanında tanır (tiyatro oyuncusu Nakul Bhalla) Mehernosh patronları tarafından istismar Sekreter savunma ofisi yükselen öfke içinde patlak verdi. Vishal Malhotra baskıcı annesi ve kardeşi ile sürekli çatışma içinde goa’dan moody Domi, eski bir müzisyen oynar. (Birçok TV gelen) aktörler gerçekçi kusurlu genç yetişkinler oyun oldukça canlı olmasına rağmen burada çok narratively orijinal bir şey yok.Erkekler hakkında bir film olmasına rağmen, kadınlar exec işler veya engelli çocuk büyütmek, ya da çitler ve acıyor düzeltmek için mümkün olağanüstü sosyal becerilere sahip olan, sorumlu, yetenekli olanlar. Rasika küçük anne rolünde parlıyor, onu bana.

  Hızını çabuk ve çekim işlevseldir. Hint pop müziği güzel bir tadı var, beni hayatta olması için bir sebep gibi “plaintively anlamlı sözleri ile.”

  Tu Hai Mera filmini full ve reklamsız izlemek için doğru adrestesiniz. Ahfilmizle.com

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Barun Sobti
  • Oyuncu Pallavi Batra
  • Oyuncu Shahana Goswami
  • Yönetmen Milind Dhaimade

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Tu Hai Mera Sunday İzle 2016 Türkçe Dublaj HD"

  1. Kürşat 17 Şubat 2017 00:10

   Dram Filmleri Mrb web sitesi yeminle iyi, saolun Tu Hai Mera Sunday İzle 2016 Türkçe Dublaj HD Kürşat Artvin

  Tu Hai Mera Sunday İzle 2016 Türkçe Dublaj HD