• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Transformers 5: Son Şövalye Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 1.108 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Transformers 5: Son Şövalye Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzle

  Büyük bir Transformers hayranı olduğumu söyleyerek konuya gireyim. Seriyi seviyorum. Kavramını seviyorum. Televizyonda hava için kullanılan bu animasyon serisi seviyordum. Önceki Transformers filmleri de seviyordum. (Belki üçüncüsü, ama iyi olduğunu düşündüm.) Benim en sevdiğim markalardan biridir ve sadece iki buçuk saat boyunca kesilmeye devam izledim.

  Transformers 5: Son Şövalye. Dünyanın en ama iyice hayal kırıklığı olarak sona erdi önce görme fırsatı için heyecanlandım. Film anlamsız saçma 165 dakika önceki film vardı böyle düşünüyorsan, bu gördükten sonra onları takdir başlayabilirsin.
  Transformers 5: Son Şövalye Türkçe Dublaj 1080p
  Öncelikle, önceki filmlerde gördüğümüz Tanrı korkunç Michael Bay mizah vardır. Yalakalık yapar bu yüzden genellikle hiç komik değil hem de çok fazla. Çıplak sokakta çalışan yaşlı bir adamı izlemek gibi. Üzücü ve rahatsız hissettiriyor.

  Ama o şey de eskisi gibi değildi. Transformers film hakkında sevdiğim şey, ya da kimse onları seviyor, robotlar dönüşüm ve mücadele izliyordu. Önceki filmleri unutulmaz anları vardı. Ve Yıkılacak ve ikinci film ve en sonunda Shockwave dizileri Devastator ile kısa sahneler ve Shia ile zaman Bumblebee dönüşümleri arabada üçüncü filmden hala hala Ironhide vuruyor orta füzeleri atlar ve nerede-bir kadın olarak ağır çekimde havada çığlıklar altında ilk filmden sahne hatırlıyorum, ve hava atlama ve orta dönüştürülmesi ve uçan, Yan yarıya Sideswipe tarafından dilimlenmiş alıyorum, yerden yükselen Scorponok Starscream.

  Ama bu tür bir şey bu film olur. Optimus Prime ve Bumblebee dışında, hepsi yeni filminde üç diğer Autobotlar. İlginç olarak rastlamak için uğraşıyorlar ama gerçekten onlar hakkında umurumda değil. Bumblebee çok nadiren film orada olduğunu bile unutuyorsun ekranda görülür. Ve Optimus Prime, sadece daha sonra tekrar yükselmeye, önceki filmlerin ortak bir tema olmuş olan bir şeyi iyice filmin ilk yarısında o kıçına tekme, her zamanki rutin geçer. Savaşta bunun genellikle zor ve çok ciddi bir lider olarak onu kabul etmek zordur başarısız olur. çünkü Asal film versiyonu hakkında özellikle güçlü hissetmiyorum bu yüzden.
  Transformers 5: Son Şövalye
  Filmde aksiyon sahneleri bol ama ilk yarısından yaklaşık %10 vardır. Ve ilk yarı düşünürsek yaklaşık 90 dakika süren çok konuşma ve ya aptal ya da çok sıkıcı diğer şeyler için tedavi anlamına gelir. Ayrıca, aslında her şeyi sallayarak Tanrı her dakika o kadar lanetli olduğu için ne zor görmek için yapar burada olmayı iyice kötüye titrek kamera tekniği, ikna mide bulantısı. Devam ürün yerleştirme dışında, fotoğraf makinesi kesinlikle hala çok net bir şekilde marka adını görebilirsiniz.
  Transformers 5: Son Şövalye Full Tek Parça HD İzle
  Bu film Sadece iyi yönlerini bazı çarpıcı 3D ve inanılmaz ses ile olağanüstü . Film görünüyor ve fantastik ve eğer izlemek gibi bir hata yaptın, ben yaptığım gibi yap yoksa zevk için orada hiçbir şey olmayacak, çünkü geliyor. (Bu film, herhangi bir film gördüm, olmak neredeyse yarısı filmi ile yaptım görüntüleri yüksek miktarda var. Ancak, sürekli her sahne arasında ve olmayanlar arasında-IMAX görüntüleri atlama tutar gibi olmadı. Bu muhtemelen, ve eğer düzenli bir tiyatro izlemek istiyorsanız hiç görmezsin beni rahatsız ettiği kadar rahatsız etmez.)Transformers 5: Son Şövalye
  Genel olarak, Tükenme, Yaş, zaman ve para bir film korkunç bir karmaşa ve kaybıdır Transformers:. Önceki Transformers filmleri suçlu bir zevkti ve çok özel bir kitle için çok özel bir kaşıntı çizik ama bu öncekilerden tüm kusurları miras yaparken bile bilmiyor. Bu kadar basit bir şeyi berbat salak özel bir tür alır ama Michael Bay bunu harika bir şekilde yapıyor.

  Transformers 5: Son Şövalye, öncelikle önceki filmlerinin hayranıyım. hikaye ya da oyunculuk şaheserleri değillerdi ama en azından eğlenceli ve biraz komik oldular. İkincisi bu çok çok sıkıcı bir film. rahat konuşmak için, herhangi bir karakter için herhangi bir ek almak için, ne kadar hiç bir hikaye yok ortada plan falan yok. olan tek şey Michael Koyları marka patlamalar. 150 dakika… filmdeki her insan elinden ve hala aynı sonucu olabilir. Uzakta 166 dakika 100 alıp yine aynı sonucu olabilir. Kavgalar gerçekten ne yaptığını kim olduğunu anlayamazsın biri neden kök cant sürekli bir karmaşa var. Tüm gidip-bitmesi için dua nerede olduğunu anlamaya çalışırken yarısından fazlası film harcadım.

   

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Anthony Hopkins
  • Oyuncu Isabela Moner
  • Oyuncu Mark Wahlberg
  • Yönetmen Michael Bay

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Transformers 5: Son Şövalye Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzle