• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  The Lego Batman Movie Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke: ,
  • İzlenme: 497 views
  • Yorum: 2 yorum
  • Süre: 106
  • Tarih:

  The Lego Batman Movie Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle

  Lego Filmi hepimizi şaşırttı bu yana neredeyse üç yıl oldu.
  O zamandan beri, gökyüzüne filmleri kapalı birçok spin sınırı çoktan Lego Filmin en unutulmaz karakteri olan biri var.Ayrıca Lego Filmi, Phil Lord ve Christopher Miller yöneticileri geri döndü. Üreticiler olarak bu sefer. Bunun yerine, Robot Tavuk TV serisi için olan animasyon Komedi Yönetmen Chris McKay, ünlü var.
  Her zaman komedi bir netice ile sinirler vardır. Esprileri tekrar çalışır mı?
  Neyse ki, bu hiç de böyle değildir. Bu tam bir patlama oldu. Bu eğlenceli ve heyecan verici bir fiske boyunca yüksek enerji var. Baştan, doğru eylem içine düştü ve sadece bitmiyor. Lego Filmi benzer yapısı ve sesi takip eder ve tamamen hala 2014 özelliğini pantalonunun sürme olduğum gibi o konuda bir sorunum yok. Bu yüzden beklendiği gibi, görseller mükemmel demek, keskin renk düzeni CGI olduğunu bilmenize rağmen film karakterleri muhteşem ve hareketi stop-motion bak yapar.

  The Lego Batman Movie Türkçe Dublaj
  Bunun en büyük güçlü bir komedi. Başvurular miktarı, kendine başvuran espriler, alaycı ve ironik mizah çok saçma. Her şey çok şakalar bir dakika ile paketlenmiş gibi görünüyor. Ancak, en büyük başarı, bir de zayıflık olabilir belirtmek zorundadır. Bazen biraz çılgın oluyor, ve gags ile devam etmek zordur. Hepsine gülmek çok yorgun hissettiğiniz anlar vardır. Gerçekten gerçek bir negatif olarak indirebilirsin gibi çok küçük bir eleştiri.
  Ayrıca gerçekten Lego form haline getirilmiş olan diğer karakterler tarafından akikleri keyif aldım. Miktarı mümkün değil. Farklı bayilikler işin içinde görmek gerçekten yapılmış olan Lego film sonsuz bir miktar için kapıyı açar.
  The Lego Batman Movie, Arnett Batman sesi gibi parlak olmaya devam ediyor. Gerçekten kendi mi yaptı, ve kesinlikle son 10 yılın en unutulmaz animasyon karakterlerinden biri. Zach Galifiniakis Joker sesi olarak harika bir iş yaptı ve Arnett gibi, bu karakterin diğer ikonik performansları listesine hoş yanı. Ayrıca (sık olmayan), Michael Cera, Rosario Dawson ve Ralph Fiennes için kredi gerekiyor. Bu taşlar arasında önemli ses performansları Mariah Carey, Billy Dee Williams, Conan O’Brien, Zoe Kravitz, Channing Tatum, Jonah Hill, Eddie in çekmek ve Seth Green.

  The Lego Batman Movie, ben Lego Filmi kadar zeki olduğunu sanmıyorum. Ama sürekli daha eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Yönetmen Chris McKay ve üreticileri Phil Lord ve Christopher Miller büyük yetenekler için büyük bir sahne. Bu Lego film serisinin gerçekten iyi parodi filmler bir dizi için en iyi şansımız olabilir. Hiç bu filmler için olan sesi yorgun alabileceğimi sanmıyorum. Önceki Batman özelliklerinden eğlenceli hale getirmek için ne sömürmek ne makinesi biliyordu film. Harika oldu. Görseller yazılı hem de sürekli esprili ve keskin. Eğer sadece şaka koşumlu ve akan biraz daha özgür yapısı yapılmış, bu özel bir şey olabilirdi. Ayrıca, çocuklar şakalar genç izleyiciler tepki fazla değil gibi yetişkin olarak bu kadar, eğer görmek ilginç olurdu.The Lego Batman Movie
  Bunu beklemiyordum, ama filmden önce bir Lego kısa oldu. Oldukça komikti ve Lego sonraki özelliği bu yıl önce güzel bir teaser.Bir an için dürüst olun ve Lego Filmi hiç çalışmamış gerektiğini kabul edelim. Kağıt üzerinde, korkunç bir fikir. Her zaman yaptıkları şeyi yine Phil Lord ve Chris Miller yaptığı garip ve hantal bir fikir almak ve büyük bir şeye çevirmek. Batman Lego Film de dahil olmak üzere tuhaf bir seçim gibi görünüyordu, ama Arnett Olacak karakter ve bir spin-off açıklandı kadar uzun sürmedi, onu izleyen hemen hemen herkes için bir vurgulamak olduğunu dile getirdi. Lord ve Miller tek üretici olarak bu sefer servis, Lego Filmi memnuniyeti kalktı ve tüm spin-off iyi bir fikir olup olmadığı konusunda şüpheleri vardı. Bu, tıpkı geçen seferki gibi, hiç endişe ihtiyacımız ortaya çıktı.

  – Maskeli intikamcı Batman gibi suçla mücadele değil, (Arnett) Bruce Wayne münzevi (Ralph Fiennes) onun uşağı Alfred ile malikanede yaşıyor. (Zach Galifianakis) ezeli düşmanı Joker, birlikte Batman kolluk yanı sıra solo, doğası ve işi bırakıyor (Rosario Dawson) yeni Polis Şefi Barbara Gordon öneriyor ise Batman Gotham City, kurtulmak için bir girişim için kötü adamlar sonsuz bir grup topluyor. Bir yanlış anlama sonra, Wayne ayrıca yanlışlıkla isteksizce çırağı olarak alır onun kim (Michael Cera) yerel yetim Dick Grayson, benimser. Sonunda, Joker ve Kaydet Gotham City savaşa Batman, Grayson, Gordon ve Alfred bulunuyor.The Lego Batman Movie

  Çünkü eğer akıl geliyor. Eğer Lego Filmi yüksek oktanlı olduğunu düşünüyorsanız ve enerji dayanıyordu, Lego Batman Film kıyasla sönük kalır. Ama, bir kez daha, burada komik ve enerjik ama aynı zamanda sürekli komik değil, mindbogglingly yaratıcı, hızlı bir şekilde yapılandırılmış ve gerçekten dokunaklı bir film var. Böyle bir tedavi Lego Filmi sürpriz etkisini kaybeder ve sonuç onun üst film çok dokunaklı yaptığı canlı eyleme ani baskını rakip değil, Lego Batman yüzünde başından sonuna kadar bir gülümseme koyar son derece keyifli bir film kalır.

  Rahat Bu Lego Filmi daha komik bir film olduğunu söyleyebilirim. Esprileri kalın ve hızlı geliyor, filmin büyük bir yüzdesi dakikada en az üç espri bırakmak için hazırlanmış ve tüm arazi daha fazladır. Diğer yeni Batman hikayeleri tesadüf – en önemlisi İntihar Squad ve Batman v Superman, belli ki – ve diğer filmler için birden çok diğer kaynaklar, ama Lego Batman (Bruce Wayne arabasının plakasını final cut haline nasıl) daha yetişkin mizah için yer komik ama beni ve sayısız görme gags şaşırtıcı bulur. Animasyon tarzı film Komedi derinlik ekleyin bazı parlak küçük görsel büyümeye yol açmaktadır – sadece toprağa bir şaka çalıştırmak için içerik değil, aksine sürekli yeni komedi bölgesini bulur ve her kendi şaka yapar.Batman Movie

  Gerçekten finali hareket eden bir şey üzerinde Batman toprakları bile Lego yolu daha da etkileyici. Batman gelince filmin ana teması için durum biraz daha bariz olmak yapabilirsin – bütün film izolasyon ve yalnızlık etrafında ve her türlü insan ilişkisi oluşturmak için bu mücadele nasıl ama mükemmel bir şekilde işlediği saptanmış. Aynı anda eski izleyiciler için küçük çocuklar gibi güçlü bir duygu için bir hayat dersi olarak hareket için yeterli akıllıca yazılmış. Asıl şaşırtıcı olan bu tema için taahhüt sadece film gerçekten nasıl Batman v Superman daha bir karakter olarak Batman’den daha iyi bir kavrayışa sahip olması pek de şaşırtıcı değil, ama.
  The Lego Batman Movie
  Sadece Batman çevresinde form değil. Genç Dick Grayson aynı duygusal mesafe hissediyor, Barbara Gordon, sadece yeni Polis Şefi olarak ilk meydan onun yapmak istediği, Alfred üvey oğlu hayatını yönlendirmesi ve Joker bile gerçekten Batman’in ezeli düşmanı olduğunu rahatça soruyor yardım istiyor. Bu aptalca ve düşünceli bir araya getirir zaman hepsi saçma geliyor, ve tabii ki, ama Lego Batman üstünlük sağladı. Neyse ki, bu çalışma zamanının çoğu. Ses oyunculuk mükemmel tüm yuvarlak. Arnett açıklanabilir daha çok çeşitli nedenlerle bariz vurgulamak kalır, ama Michael Cera, Ralph Fiennes, Rosario Dawson, Jenny Slate, ve Channing Tatum da çok hoşuna gider.

  The Lego Batman Movie, Lego Batman’in en büyük zaferi, değil mi? Lego Filmi kavramı artık bizi ertelendi gerektiğini mükemmel bir şekilde bize hatırlatıyor. Bu çok büyük bir para kapmak gibi geliyordu sinema tarihinin garip bayilikler olmuştur, şimdiye kadar bu Evrende gördüğümüz her şey harika. Merak etme film on dakika, sadece bir patlama olacak biliyorum çünkü Lego Batman sürpriz unsuru kaybeder. Yani, nasıl olabilir ki? Az filmin ikinci yarısında görünen diğer karakterler bir bolluk hakkında iyi – ama bir anda komik ve benzersiz ve harika olduğunu söyledi. Eğer sadece bir film 2017 yılında düşerse bir yıl olacak bu daha eğlenceli.Batman Movie

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Michael Cera
  • Oyuncu Will Arnett
  • Oyuncu Zach Galifianakis
  • Yönetmen Chris McKay

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  2 yorum "The Lego Batman Movie Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle"

  1. Burak 23 Şubat 2017 17:13

   Animasyon izle Slm siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım The Lego Batman Movie Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle Burak Edirne

  2. Burak 6 Mart 2017 17:47

   Animasyon izle Merhabalar sayfa valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum The Lego Batman Movie Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle Burak Hatay

  The Lego Batman Movie Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle