• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  The Infiltrator 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 239 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre:
  • Tarih:

  Infiltrator The Infiltrator filmi 2016 7.1 1080p full olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Infiltrator -The Infiltrator Keyifli seyirler.

  Eğer bir aksiyon filmi arıyorsanız, bu film size çok yavaş olacaktır. Eğer iyi oyunculuk ve güçlü bir karakter çalışması için arıyorsanız, o zaman bu çok eğlenceli bir film.

  Bu keyfi çok Robert Mazur, “Casuslar” olarak Bryan Cranston performansına bağlı. Derin bu suç örgütü daldı olarak onu takip ediyoruz. Cranston bu film sahneleri %90’ında, onun performansı daha güçlü olması veya bu uzun bir film olacak, gerçekten. Ne mutlu bize ki, onun performansı güçlü daha iyidir. /İzlenmeye performansları ve o tutturur fazla bu film büyüleyici dize devam ediyor ve izlemeye değer kılıyor.

  The Infiltrator İzle

  Hünerle ona yardımcı güçlü bir destek döküm (patronu), Amy Ryan (biraz Savcı olarak boşa) Jason İssaacs (ana kötü adamlar biri olarak) Benjamin Karıştırıcılı, Olympia (teyzesi gibi eğlenceli bir sırayla) Dukakis ve Diane Kruger (nişanlısı kılığında bir ajan olarak yaş meydan – ilk onu fark edene kadar o genç Diane Kruger düşündüm ben onu “görünce Diane Kruger OLDU!). Son olarak, John Leguizamo Mazur ortağı olarak, Emir Abreu MÜTHİŞ. Ondan uzun zamandır gördüğüm en iyi performansı. Eğer bu film sezon biraz daha iyi ve biraz daha geç olsaydı, Oscar Ödülü için ona yaklaşmanın olurdum.

  Bu gibi görünüyor olsa da Bryan Cranston tipik bir film yıldızı değil. Cool-yüksek okul altında-baba dış mekan, büyük bir derinlik ve beklenmedik güç bir oyuncu. Yıldönümü yemekleri karakter karısı ve bir restoran onun karakteri ile ilgili bir sahne gördüğünde anlayacaksın, dedi. Cranston Walter “Heisenberg” TV Breaking Bad üzerine Beyaz olarak yıl boyunca faydalanmış gibi görünüyor. Ve büyük ölçüde bu biyografik suç gerilim katkısı, karnına bir bıçak kadar basit ve tahmin edilebilir.

  The Infiltrator Full İzle

  Evet, burada Brad Furman (Lincoln Avukat, Runner Runner) yönetmenlik çabaları söz etmek yok imza melodileri ile tanınan, olmayacaktır. Ben bilgisayarda üretilmiş süper güçler veya moloz görmek ilgilenmiyor 1980’lerin sonunda ve 1990’ların başında; çoğunlukla Porno film hitap saf tür yemekleri müdavimleri arasında serbest bırakılmıştı yapacağını standart gerilim tarifesi. Diğer bir deyişle, kaşarlanmış henüz olgun, yetişkin şeyleri.

  Her zaman güvenilir Cranston burada da ispatladığı gibi, Casuslar, ancak, büyük döküm katı eğlencesini shopworn tür malzeme yükseltmek için nasıl bir ders kitabı örneği. ; Ama Pablo Escobar’ın suç İmparatorluğunu önüne shimmying kadar gerçek hayattan gizli ajan Robert Mazur gösterme konusunda, Cranston var abartısız ama güçlü everyman varlığını güvenle sadece film gideceğine emin, güçlü Benjamin Karıştırıcılı, John Leguizamo ve güzel Diane Kruger da dahil olmak üzere ilginç oyuncular, bir kuş sürüsü tarafından desteklenir. Yalnız bu kalite genellikle tedirgin bir bekleyiş yoğun miktarda ve cezalı güvenilirliği ile benzer gerçek suç filmleri bulunan tediousness değiştirir, çığır açan bir şey beklemeyin sürece Cranston hayranları için eğlenceli bir sürü sağlar.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Bryan Cranston
  • Oyuncu Diane Kruger
  • Oyuncu Elena Anaya
  • Oyuncu Jason Isaacs
  • Oyuncu John Leguizamo
  • Yönetmen Brad Furman

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "The Infiltrator 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle"

  1. Burak 29 Mayıs 2017 18:15

   Biyografi Merhaba web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım The Infiltrator 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle Burak Diyarbakır

  The Infiltrator 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle