• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  The Hunting Ground 2015 Türkçe Dublaj HD izleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 141 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 90
  • Tarih:

  The Hunting Ground The Hunting Ground filmi 2014 7.4 720p full olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. The Hunting Ground -The Hunting Ground Keyifli seyirler.

  Eğer Jameis Winston suçlamalar zorlayıcı olsa okul benim için en iyisi olurdu. Ancak, (aynı zamanda Davranış işitme FSU Kodu Eski Florida Yüksek Mahkemesi Yargıcı Harding tarafından tamamlandı) kanıtları ayrıntılı bir inceleme herhangi bir suçla inandırıcı değil. Değerlendirme (%51+) kanıt “üstünlüğü ile yaklaşım” bile değil. Belgesel ABD – cinsel saldırı çok gerçek bir sorunu inceler. Ancak, üniversite kampüsleri hükümet sağlanan istatistiklere göre Amerika’nın geri kalanından “avlak” daha fazla değildir. Doğrusu, bu istatistikler tespit etmek zordur.

  İyi yapılmış bir belgeselde, ilgili bilgi verilir ve nispeten tam bir bağlamı temsil edilir. Belki de duyguları çok fazla ilgisini çekmeye çalışıyor ve gerçekler ve doğruluk ile gevşek oynayarak, bu “belgesel” kötü bir şekilde başarısız olur. Pervasızca en azından Winston davası konusunda misinforms.

  Kanıt vücut aşina olmayanlar için, bazı olayları sağlayacaktır. Suçlayan, EK, evinde Jameis ile sona erdi nasıl iki farklı açıklama yaptı. 1) (ama kısa Latin görünümlü bir adam tarafından) ve 2) kafasına İsabet Uyuşturulmuş. Bunların her ikisi de EK arkadaşının söylediği gibi ifadesinde polise arkadaşı tarafından (ikinci) verildi. Sınavlar ve Toksikoloji raporları uyuşturucu ve kafa travması belirtti. Aslında, görünüşe göre EK JW-scooter arkasında bazı mesafe için binmek, incelenmekte (arkadaşları tarafından muayene ettir ve bir test ertesi gün cevap isteyen arkadaşlar da dahil olmak üzere (tekrarlanan metin olun basıldı)) açık konuş başardı. (Işık diz işaretleri) fiziksel kanıtlar JW ve iki görgü tanıkları onun Rıza oral seks hesabını doğruluyor. Winston, hilekar isabet isteyerek bir taksiye gitmek-baş hikaye ve yeteneği-onu-cab hiç silah bulunmayan ilaçlar için (varsayılan araç…) vermedi kendi arkadaşları onaylayın. Benim görüşüme göre, bu belgesel değil sadece dramatik müzik çalmayı ve önyargı anlatı ona odaklanmak yerine bu gerçekleri teklif var. Bu gerçekler kesinlikle ceza, Devletin kolluk düzeyinde bu kararın onaylanması ve okulun COC işitme peşinden gitmemek için t/g / savcı kararı etmendir.

  Tallahassee Polis Departmanı aslında derhal bu araştırmayı yaptım ama daha erken yapmış olabilir. Adalet, bir kez daha sonra iki ayrı “negatif” Toksikoloji raporları desteklenmiş (Olası görünüyordu onu şüpheci olmak haklıydılar -) kafasına darbe almış (açıkça değil) sonra ilaç söylendi. Sonra aylarca işbirliği yapmadı. Noel tatil sezonu okuldan (tüm öğrencilerine) çok hafta için de lojistik iyilik kimse yaptığı karşılaşmadan sonra çekti.

  Bir yan not, suçlayan avukat UF Hukuk mezunları için (çok sinir bozucu) UF mezunu ve ifadelerin doğruluğu onun yaklaşımı/stratejisi onu getirmek ücretleri için kendini ayırt edici değil. ne de.

  Korkum o ki özel bir durumda – ve sonunda Mayıs ya da meşru cinsel saldırı hikayeleri olmayan) filmde Diğerleri toplam ileti engel olacak daha net bir şekilde bu tutarsızlıkları geçirecek olan sivil bir deneme yapılacak.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Andrea Pino
  • Oyuncu Annie Clark
  • Oyuncu Claire Potter
  • Yönetmen Kirby Dick

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "The Hunting Ground 2015 Türkçe Dublaj HD izle"

  1. Aleyna 20 Şubat 2017 13:30

   Belgesel izle Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum The Hunting Ground 2015 Türkçe Dublaj HD izle Aleyna Sinop

  The Hunting Ground 2015 Türkçe Dublaj HD izle