• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  The Darkness Full HD İzle- 6 Miranda Drive Turkce Dublaj 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 174 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  The Darkness ABD filmi 2016 4.3 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. The Darkness -6 Miranda Drive Keyifli seyirler.

  The Darkness Full HD İzle

  Bazen, kötü bir korku filmi bu konuda ertesi gün unutacağımı bile zamanı onun için en azından izlenebilir hale getirmek için bir kaç iyi kalitede olabilir. Sonra yılda bir defa, yıldızlar aynı hizaya getirin mezarında rulo Wes Craven ve Karanlık gibi bir sinema, sadece seyirci catcalls tetikler bunu başarmak için çalışır her konuda bu kadar beceriksiz olan bir korku filmi içine aksar. Karanlıkta gördüğüm en beyaz Aile Grand Canyon bir aile gezisi için gidiyor ve olaylar saçma bir dizi, oğlu geri içlerinde Yerli Amerikan şeytanlar beş kayalar getiriyor. Aile şimdi bazı inanılmaz kıvrık lanet tarafından perili ve İblis olur. Gerçekten korkunç bir şey bu aile olur, çünkü belirli bir şey söyleyemem. Her korku duvarda görünen sadece kapı açma, kapama musluğu, lakayt bir koridorda yürüyen bir köpek, ya da parmak izleri var. Bir şok o şey gelene benzer bir şey her zaman korkutucu değildir, çünkü hiçbir korkutuyor değil! Bir musluk! Musluktan gelen tek şey biraz su vardı, ben ya da bir şey gelen kan veya siyah soktu etmeye bile çalışmadılar. Ve sonra Tanrının bile unuttuğu bu vahşet kurtarmak için bir çaba, bir kez ve bir daha asla söz başvurulan bu komplo aptal bir aile dramı koymaya çalışırlar. Kızı bullimia? Kimin umurunda, koy siyah parmak izleri onu! Anne alkol sorunu mu var? Belki de musluğu açın! İki sahne için arsa girin ve sonra gizemli bir şekilde ortadan kayboldu birkaç karakter vardır söz değil. Hiç film her temel açıdan bu kadar beceriksiz bir korku filmi görmedim. Ne var ki bunun tek sebebi daha çok diğer bu film nefret etmemin bir sebebi tam tespit edemedim. Ben bu trene bir daha izlemek istiyorum o kadar kötü yorumları verdiğim 50 diğer filmler hakkında sayabilirim. Şimdi her korku filmi Karanlık kadar kötü değil yararı verebilirim sanırım.

  The Darkness Full HD İzle- 6 Miranda Drive Turkce Dublaj 1080p

  IMDb kullanıcı yorumları ve derecelendirme başka oldukça iyi bir film olması planlanan bir diğer örneği. Korku ve şahsen benim için, vb Sinsi, Paranormal Activity, Uğursuz ve Karanlık bir Gökyüzü gibi filmler kutuyu işaretleyin gelince açıkça herkesin farklı beklentileri var. Ve bu memnuniyetle bu listeye eklemek istiyorum biriydi. Ne yazık ki en yeni filmler, hikaye hatları ve korkutuyor orijinal bir şey vardır ve bu da farklı değil. O zaman bunu izlemiyorsun öneririm koymak için yeterlidir. Diğer taraftan, ve hayal kırıklığına hiçbir şekilde olmadı ne için bir film çekmek. Oyuncular, oyunculuk, senaryo ve efektler yeterince iyi olduğunu ve kimin umurunda öngörülebilir biraz ama oldu…. Hoşuma gitti. Özenti eleştirmenler ve hatta film boffins görünen burada geçirenlerin %90’ının aksine, diğer taraftan sadece NORMAL bir insanım. Eğer baştan bitirmek için sadece hata bulmak için her sahneyi incelemek için gidiyoruz, bu film izlenmeye değer.

  Bu gerçekten kötü bir aktör değil; büyük sanatçıların büyük filmlerde mükemmel iş görmüş Kevin Bacon, Radha Mitchell, Paul Reiser bile. Burada, bir Ömür boyu film aşılı arsa puan ve karakter atıyor onun gibi bir hikaye; alkolik olan annesi, eşi; (değil isteyinceye kadar) pantolonunun içinde devam eden çapkın kocanın/babanın nedeniyle*** evde, yapacak bir şey vermiş olmalı beri bulimia olan kızı. s deli öğrencilerimle. Ve tabii ki (filme başlamadan, bir deliğe plop, woo kayalar, korkunç ve yapımcılar daha fazla otizm kullanın ilk yarısı şüpheli şeyleri tutmak için bazı ürkütücü kayalar bulmak olur nerede o Büyük kanyon’da dizi görmüyoruz ama) otistik olan oğlu.

  Yani başka bir deyişle, gerçekten bir yana cidden tutmak için bir koltuk değneği olmaktan otizm alarak değil: duş sırasında bir ayna üzerinde parmak izi ve parmak izi de otistik çocuk Mikey suçlayamazsın (gasp) el gibi evde bazı garip şeyler vardır, değil mi? Çocuk bir çok boyutlu olması yönlendirilir, zavallı ve gülünç sadece birkaç dakika. Ve hepsini binlerce kez bu sahip-house filmler ve nedense Anasazi miras olarak belki de Amerikan Yerli oyuncularla (ve İspanyolca konuşan aktörler olan şeyler daha çok ‘otantik’ ya da korkunç yapar) göze alamazdı çünkü “şifacılar” Meksikalı Amerikan Yerlisi olduğuna inanıyorum rağmen.gördüğümüz bir sonuç çıkıyor

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Jennifer Morrison
  • Oyuncu Kevin Bacon
  • Oyuncu Ming-Na Wen
  • Oyuncu Paul Reiser
  • Oyuncu Radha Mitchell
  • Yönetmen Greg McLean

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  The Darkness Full HD İzle- 6 Miranda Drive Turkce Dublaj 1080p