• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Tanu Weds Manu Returns Full HD İzle- Tanu Weds Manu Returns Turkce Altyazılı 1080pTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 550 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  Tanu Weds Manu Returns Hindistan filmi 2015 7.8 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırTanu Weds Manu Returns filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Tanu Weds Manu Returns -Turkce Altyazılı Keyifli seyirler.

  Ve – s oyuncuları, yönetmeni, müzik Direktörü (), yapımcı(lar), editör TWMR tam takım için bir wow, sanat yönetmeni ve kostüm tasarımcısı – bu adamlar bile ekranda tamamen sihir oluşturduk. Sonra anlatırım.

  Zayıf konuşalım ilk hayal kırıklıkları. Hayır – burada ve başka bir yerde diğer birçok büyük yorumcular aksine, benim görüşüme göre, iyi bir Shakespeare komedi gibi, film oldukça doruk kendisinden doruk yol açan olaylar ve insan davranışları hakkında doruk ile kesinlikle bir sorunum yok. Ve kesinlikle filmin ikinci yarısı çok sevdim. Aslında, bu film benim en sevdiğim sahnelerden iki Tanu sarhoş kafasına Geeta Dutt tarafından bir şarkı ile dolaşır ve “Ghani Bawri” diye deli bir kadın gibi dans ediyor nereye bağlı kısa saçlı bir peruk ve bir tane alır. Yarı yolda çok acele bu film ile en büyük rahatsızlıklara sahip olduğum ilk yarısında olduğunu buldum. Hiç şüphesiz ilk yarısı çok zekice sahneler ve keskin diyaloglar var, ama açık saçık hızına filmde bazı durumları açıklamak için başarısız olur. Nasıl aşık tek bir şarkı olacak gibi görünen evli bir adam yarı yaşında, aşık Sangwan mu Kusum? – belki de aşk kör ve deli, ama bu senaryodan biraz daha fazla desteğe ihtiyacı hissediyorum. Psikiyatri paneli önce-diyaloglar ve o sahnede oyunculuk üfleme vardır – ancak, öfke tek bir patlama da senaryodan biraz daha fazla desteğe ihtiyacı olduğunu da saldırgan davranışlar için biri hapsetmek için yeterli değildir ilk yarısı da benim en sevdiğim sahnelerden biri Tanu ve Manu yüzü. Temelde filmin yapısı komik Benigni “La vita è bella” ikinci ilk yarı ve kasvetli bana hatırlattı. Evet, böyle bir yapının ikinci yarısı duygusal etkisini daha güçlü kılan anlayabiliyorum ama ilk yarı her şey mükemmel koymak uzantısı (çok değil) biraz gerekli. Burada bütünlüğü uğruna, kocası ve oğlu basit ve gerçekçi durumlar ayıklama komedi bir yetenek ve karakter ne başka bir oda içinde sohbet ederken Manu annesi elektrik hakkında bir monolog devam ettiği ilk yarısında başka bir inanılmaz esprili sahne olduğunu söylemeliyim
  Oyunculuk konusunda, 22 olağanüstü. Vurdumduymaz yüz kasları, ifadeler ve gözleri her şeyi anlatıyor. Swara Bhaskar rolünde muhteşemdi ve Jimmy Shergill ve Deepak Dobariyal. Bu sonradan ama üstün olduğunu Tanu yeni sevgilisi oynayan aktörün adını bilmiyorum. Ve tabii ki, Kangana film var. O bir oyuncu – o … kolayca Meryl Streep birini hatırlatıyor ne şimdi, çoğu insan takdir. 1 performansları, benim sevdiğim karakterler:. Tanu, 2. Kusum, 3. Manu, 4. Tanu yeni sevgilisi, 5. Tanu babası, 6. Tanu arkadaşı, 7. Raja, 8. Pappiji, 9. Manu annesi, 10. Tanu anne.

  Dümen böylesine seçkin bir topluluğu bir oyuncu kadrosu, olması, Punjab veya Haryana, ve bu da atılan Gujarat küçük bir karışımına sahiptir Kuzey Hint hayat çok güzel ama tamamen gerçekçi bir goblen çiziyor – süre Rai bu film yönlendirilmiş olabilir başka kim bilmiyorum. Film yön Hrishikesh Mukherjee birini hatırlatıyor bir T. için orada, ama Rai kendi stiline sahip olduğu arka planda sesler ve görseller, küçük banal faaliyetleri, kaos, ortak davranış ve tutum. Kangana onun yeteneklerini göstermek için yeterli yer verildi. 22 ölçülü bir performans sağlaması istendi. Tuhaf kimyasını ekranında sparks. Kalbimde Tanu ve Manu bölme kaybı hissettim, duygular geliştirmek için zaman ve mekan verilmiş filmin ikinci yarısı için katkılarınla. Filmde önemli bir karakter ekranda “kimse” Manu ikinci evliliğinden mutlu olduğunu ifade ederken “kimse” bana dahil.

  Bu film Hint sinemasının eski ve yeni stilleri büyük bir karışımı, kendine özgü bir tarzı yok yani. Kesinlikle izlemek gerekir. Sadece zevk analiz etmeyin. !

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Eijaz Khan
  • Oyuncu Jimmy Shergill
  • Oyuncu Kangana Ranaut
  • Oyuncu Madhavan
  • Oyuncu Swara Bhaskar
  • Yönetmen Aanand Rai

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Tanu Weds Manu Returns Full HD İzle- Tanu Weds Manu Returns Turkce Altyazılı 1080p