• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Tangerine Full HD İzle- Tangerine Turkce Dublaj 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 113 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 88
  • Tarih:

  Tangerine Tangerine filmi 2015 7.1 1080p full olarak izlemeniz için hazırTangerine filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Tangerine -Turkce Dublaj Keyifli seyirler.

  Tangerine Full HD İzle

  Bu Premiere 2015 Sundance gördüm. Sundance film bu olmalıdır. Bir mesafeden bakıyor. Fahişeler, pezevenkler, uyuşturucu, seks, eşcinsellik ve cinsiyet rolleri konusu bazı en iğrenç bile yabancı. Ama güzel olan da bu. Seni çizer…karakterler hakkında bakım başlar, onlarla gülmeye başlıyorsun. Sonra koparmak onların hayran. Onların hayal kırıklığı, üzüntü ve hatta utanç hissediyorum. O zaman tanımlayın. Sonra, sonunda, onu takdir ediyorsun. Daha iyi aynı, hatta var insan görüyor musun, ne var ki sonunda, değerleri. Müzik LA kaldırımlar boyunca seni iten kenar sokak ses kesme, (yani mandalina) filmin renkleri ile birlikte, küstah ve LA kötü bazı caddelerinde sarsıyor hayatın içine çeker. Filmin gücü street emniyetli kenar mahallelerde daha iyi bir ev gibi görünüyor, güçlü bir şekilde. Bağımsız filmler bu olmalıdır…..farklı bir konuyu alır, belki de rahatsız edici bir şey, seni çizer ve dünya görüşü şeklini değiştirir. Sonsuza kadar. Sadece bir film festivali sırasında.

  Daha iyi, bu film tamamen üç iPhone 5s üzerinde vuruldu bile. Bu aslında ekranda sırasında kredi rulo zaman galasında, seyircilere sesli bir şekilde yutkundu. Bağımsız bir film yapmak gereken başka bir şey…film olan bakışını değiştirmek. (Aslında bir film yapmak için bu yaz gerçekten denemek…gidiyorum).

  Bu film GELECEK ödülü Sundance kazanmalıydı….muhtemelen seyirci oyuyla olsaydı olurdu. Bağımsız bir film..bu ana değil. Bu film hayatınızı değiştirecek.

  Tangerine

  Sağ ön bunu izlemesi kolay bir film olmadığını söyleyeyim. Zaman zaman kaba, ham, acı ve şok edici. Ancak, bir hikaye yazmak için, bir hikaye anlatmak nasıl bu kuşağın örnek olarak bir süre durmak ve inandırıcı değil, ama unutulmaz karakterler yaratmak olacak. Yılbaşında Amerika’da olsun mandalina, hediye, sürekli kaos içinde yaşamak, herkes Kuzey Kutbu’nda biliyorum Gümüş nereden güvensiz ve sert bir Amerika’da insanlar hakkında bir hikaye. Görsel olarak muhteşem bir başarıdır ve sanat yapmak bizler öncelikle hikaye anlatıcısı olduğunu bize hatırlatıyor. Üretmek için yeterince cesur olduğunu, Kanunda ve bu hikayeyi film ekranlarına gel yapanlar için Bravo. Film yapmak sanatçıların dikkat et Hollywood, yeni nesil geldi.

  İyice eğlenceli bir film olmasının yanısıra, “Tangerine” tamamen bir iPhone 5S üzerinde vurulduktan olağanüstü özelliğini taşıyor. Böyle bir iş yapıldı, harika görünüyor düşük bütçeli bir parça gibi görünüyor süre beni aşar. Sadece devamı için peşinden gidecek gibi ayrıca, belki de Eşsiz film teknikler çok gerçekçi oluyor.

  Hikaye yaklaşık 12 saat boyunca yer alır, Noel Arifesinde iki transseksüel fahişelerin hayatını izleyen. Günah-dee hapishaneden serbest bırakıldı, ve onun en iyi arkadaşı Alexandra yokken onun erkek arkadaşı/pezevengi başka bir kadın aldı kayma sağlar. Bu yeni kız ve aldatan adam onu aramaya Los Angeles sokaklarında adamları gibi bir katliam dee off Günah ayarlar. Hikaye Günah-dee quest, Alexandra gün boyunca bir kaç numara toplayıp, örgüleri ve kurnazca ailesi eğilimlerini çalışmaları yaparken Günah-dee için bir şey olan bir taksi şoförü takip ediyor. Bütün bunlarla birlikte, film küçümseyici, vaaz, ya da kimse duyarsız değil. Acımasızca dürüst, eğlenceli zamanlar, gerçekçi, dokunaklı ve üzücü.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Arsen Grigoryan
  • Oyuncu James Ransone
  • Oyuncu Josh Sussman
  • Oyuncu Karren Karagulian
  • Oyuncu Scott Krinsky
  • Yönetmen Sean Baker

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Tangerine Full HD İzle- Tangerine Turkce Dublaj 1080p