• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Survivor 2017 19. Bölüm HD izle 14 Şubat 2017
  • İzlenme: 250 views
  • Yorum: 2 yorum
  • Tarih:

  Survivor 2017 19. Bölüm Vietnam çatışması savaş bir askerdim. Bu filmi izlerken aklıma gelen ilk şey modern askerler tarafından kullanılan ekipman. Vietnam’da geri, sadece iç çamaşırı ve gömlek, pantolon, bot ve silah üzerinde kıyafetleri vardı. Bazı askerler flack yelek giydi “” ama küçük bir birimi ile Güney ormanlarında görev yaptığım yerde hiç görmedim. Sırtında sadece silah ve elbiseler vardı. Hikaye gibi, çok ahlaki sorular baştan yükseltir. Film gibi Navy Seals gibi özel savaş birimleri dayatılan üst eğitim ve stres gerçek görüntüleri ile açılır. İşaretler kadar şiddetli ve acımasız eğitim rejimleri askerlerin duygularını ve hayatlarını içinde travma ve stres durumu ayarlamak filmin başından beri görüyoruz. Survivor 2017 19. Bölüm insanları öldürmek veya onları öldürmek için seçimi sonra her şeyin değiştiği filmde kritik bir nokta. İnsanların çok fazla seçeneği olması gerektiği hakkında tartışılır ve nasıl hayatta kalma askerler şansını değiştirmiş olabilir. O an filmde sonra olacakları anlamak için bir anahtardır.

  Saha Komutanlığı Beceriksizlik. Doğrudan üzerine odaklanmış, alan komutu, Albaylar ve genellikle “alan” memur denir, ne beceriksiz, kibirli ve genellikle etkisiz olması ne kadar da tanımlanan başka bir konu. Yere ordularının alan komutanların çoğu zaman trajik bir felaket olduğunu Amerikalı Generaller askerlik tarihinin son yapılan araştırmalar, örneğin, bize göster.

  Duygular. Bu filmi izleyen pek çok kişi gibi, uzun savaş sırası çok sürükleyici ve henüz çok itici buldum, izlemek zordur. Yüzümde bitti zaman gözyaşı vardı güçlü bir duygusal tepki ve almama sebep olan bazı diziler var. (Whalberg karakteri) ona “misafirperverlik”Survivor 2017 19. Bölüm HD izle 14 Şubat 2017. Çok iyi çok yetenekli bir Orta Doğu erkek oyuncu hareket edilir. Taliban savaşçıları tarafından temsil edilen kötü insanlar kızgın olmak için bu filmde çok kolaydır. Kolay, gerçekten, bu film her yerde tüm Müslümanlar hakkında çok öfkeli olmak. Aniden, sağ teröristlere karşı “” tiksinti bu yoğunluk ortasında insan onuru, hayatta kalmak için umutsuz bir mücadele içinde çekilen askerlerin filmin bütün anlatı değiştiren film Yukarı kaldıran güzellik,,, insan toplumunun en büyük öznitelikleri doğru inanılmaz bir çıkışı var; saygı ve sığınma, kişisel onur ve haysiyetine en korkunç olaylar karşısında bile.

  Film ayrıca Survivor 2017 19. Bölüm rolündeki Whalberg tarafından üretilen yönetici oldu, ve onun performansı çok bu hikayeyi yatırım olduğunu filmin sonunda roll, krediler ve görebilirsiniz. “Klasik” Hollywood asker hikayesi Bir tür olsa da, film bir çok sürprizle karşılaşacak. Bize gösterilen, dramatik olayları kullanarak inanılmaz etkilidir, stres ve “teröre karşı savaş” intihar ve dönen Gaziler için pek çok başka sorunlara yol açar hayatlarını, bir zaman kısa bir süre dayandı savaşan modern bir asker travma; söz değil, köy ve hayatını sonsuza dek Afganistan ve savaş bu tür bu güne kadar devam ettiği diğer yerleri değişti. Bu film en diğer filmlerden çok daha tehlikeli stres gösteren çok daha iyi bir iş yok sanırım; ama bu da zor izlemek için film yapar. Bu çok olgun bir film, çok şiddetli. Şiddet dürüst bir bağlam içinde gösterdi, ama izleyiciler son derece duygusal ve şiddet içeren bir film deneyimi için hazır olmalıdır.Survivor 2017 19. Bölüm tek part izle.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  2 yorum "Survivor 2017 19. Bölüm HD izle 14 Şubat 2017"

  1. İsa 16 Şubat 2017 12:14

   Diziler Merhaba sayfanız inanılmaz iyi, teşekkürlerSurvivor 2017 19. Bölüm HD izle 14 Şubat 2017 – Son Bölüm İsaHatay

  2. Muharrem 16 Şubat 2017 12:54

   Diziler Selamın aleyküm siten cidden hoşuma gitti, saolun Survivor 2017 19. Bölüm HD izle 14 Şubat 2017 – Son Bölüm Muharrem Yozgat

  Survivor 2017 19. Bölüm HD izle 14 Şubat 2017