• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Türkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • İzlenme: 225 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  Suretler Surrogates 720p filmi {vizyon} 6.3 1080p {vizyon} {ulke} 1080p Turkce Dublaj {orjinalisim}Suretler Surrogates 720p filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Suretler Surrogates 720p -Turkce Dublaj Keyifli seyirler.

  Suretler her insan makinelere ve anında robot insan kendi içinden farklı bir hayat yaşıyorlar Suretler görünümlü vücutları bağlanabilir bir geleceğe dair bilim kurgu filmi. Herkes sadece kolayca gerçek dünyanın dışında yaşayamaz bu Suretler ile online bağlı iken bütün gün evde kalabilir. Ama bir vekil onun kullanıcı ile birlikte öldürüldü iken, FBI ajanı Greer yaşayan milyarlarca insanın ölümüne yol açabilecek bir komplo ortaya.

  Bu filmin hikayesi bir yerlerde Blade Runner Robot, Azınlık Raporu ve I-gibi filmler ait olduğu kategoriler etrafında düşüyor. Nasıl geleceğin teknolojileri hakkında konuşan bir film insan hayatını etkileyen ve üzerinde durulması değer bazı felsefi bakış açısı sağlayabilir. Teknoloji ilerliyor ve doğa iğrenç bir şey olur bu sınırları ulaşan fikri. Film düşündürücü olma eğilimindedir, ama tartışma bütün bir akşam değecek kadar iyi değil.

  Kaygılı görünüyordu, ama doğru yürütme veya bir yorumu verilirse daha etkili bir şekilde teslim olabilirdi bazı anlar vardı. Bizim ana karakteri teknolojik karmaşıklığı özgür bir dünya güzelliğini fark ettiği anlardan bahsediyorum. Ayrıca, kendi ürünlerini korumak için endişeliydi bir şirketin küçük bir alt taslak var. Ve bu ürünler sonunda bir kişinin insanlık azaltacak gerçekleşmesi için önümüzdeki bir ana karakter.

  Bu filmin zayıf noktası eylem şaşırtıcıdır. Perde kapalı Terminatör rip hafif gelmiş ve eylem “süper kahraman” bir tür istihdam çünkü aptal görünen kadın bir vekil ile kovalamaca sahnesi vardı. Daha kötü yapmak için, 15 yıl önce işlenen oldum gibi bazı görsel efektler var.

  Temelde robot mankenler, bu dünyada zayıf kişidir Bruce Willis ana karakter etrafında filmin büyük bir bölümü için gerçek insan formu içinde çalışan, farkındayız, ve evet bu filmde (Willis daha fazla yaralar ve morluklar geldiğinde sadece soğutucu bak bu aktörlerden biri olduğuna dikkat etmek komik olur, sadece çılgın eylem olmadan John McClane gibi) çok kanaması varmış gibi görüyoruz. Bu normal Bruce Willis aksiyon filmi değil bu zayıf karakteri olan, yalnız açıkça hatırlatıyor. Willis bazı aydınlatıcı gerçeğe ulaşmaya çalışan bir labirent etrafında tökezledi nerede “Kırılmaz” gibi filmlerde olduğu gibi, film aslında sadece fütüristik bir dedektif olarak başlar türündeki film o zaman aynı ruh halinde ilerler. SURETLER neler zihinsel analiz izleyici yoruyor o kadar karmaşık değil güçlü bir bilim kurgu hikayesi sunuyor. Ayrıca iyi bilim kurgu aksiyon filmleri bir dizi aksine, eylem ve insan ilişkileri bileşenleri arasındaki dengeyi uyumu da çok hazırlanmış. Bu melez bilim kurgu filmi benzer robot resimler çok kullanılmaya başlandı ki, (2004) ROBOT öğeleri içerir ve 451 (1966) FAHRENHEİT teknoloji ile ayrılmış bir çiftin distopik gelecek kaygısı sunulan sanal gerçeklik eklentileri, insanlığın geri kalanından izole bir post-modern toplum tanıttı (1981) NEW YORK’TAN KAÇIŞ, kavramı getirildi (1999) MATRİX. Bruce Willis ekranı daha yumuşak ve sempatik bir karakter getiren bu filmde onun oyun üstünde devam eder. Eylem zorlayıcı ve güçlü, bu film teknolojik öncül iyi yürütülür ve insan/taşıyıcı kesmek oldukça duygusal bir düzeyde ilgi çekici. Ne yazık ki, daha az güçlü ve dokunaklı bir teslimat biraz, 451 FAHRENHEİT aksine, sonuçta kadar genel olarak daha muhafazakar ve yaya bir film tercih kaybetmek uçları toplama çekirdeği gibi daha geleneksel ve belki de tahmin edilebilir çözünürlük ve SURETLER.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Bruce Willis
  • Oyuncu Radha Mitchell
  • Oyuncu Rick Malambri
  • Oyuncu Rosamund Pike
  • Oyuncu Ving Rhames
  • Yönetmen Jonathan Mostow

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Suretler, Surrogates izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD