• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Star Trek Sonsuzluk Full HD İzle- Star Trek Beyond Turkce 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 99 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 122
  • Tarih:

  Star Trek Sonsuzluk Star Trek Star Trek Beyond filmi 2016 7.2 1080p full olarak izlemeniz için hazır

  Star Trek Sonsuzluk Star Trek filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Star Trek Sonsuzluk Star Trek -Turkce Dublaj Keyifli seyirler.

  Serinin bu yazı ile hayal kırıklığına uğradı. Bana Star Trek – motosiklet ve yüksek sesle müzik hakkında değil, daha çok (bu film çok az olan) büyük hikaye anlatma yoluyla bilim kurgu kavramları ve temaları keşfetmek hakkında. Sonundaki “twist” 1/3 bir şekilde düşününce. Sahne aksiyon sahneleri için (neden bir yıldız gemisinde bir motosiklet vardır?) sebepsiz yere serilir nerede tembel hikaye.

  Star Trek Sonsuzluk İzle

  Artı tarafta, oyuncular muhteşem ve rollerinin getirdiği bir çekicilik bu kurumsal izlenmeye yapar. Çok kötü senaryo ve yön bunları yapmak için çok fazla bir şey vermiyor. Bay Lin, eylem sırasında iyi bir yönetmen, iyi bir hikayeci değil. Bu Fast & Furious franchise için iyi olsa da, Star Trek daha iyisini hak ediyor.

  2015 yılında geri “Beastie Boys” Fragmanı gördüğümden beri beni yanlış kanıtlamak istedim ancak sinemada düşük film utandım kafamı oturduğunu hatırlıyorum. Bunun yerine, yaz bir hit göründüğünü, bu “kanıtlanmış” Hollywood formülü ile birlikte sürükledi. Mümkün olduğu kadar özünde bir bilim kurgu olmayan bir ürün bakıyordum Star Trek Sonsuzluk İzle kendi yaratıcı sınırlamaları tarafından dar, ama doğumdan beri tek bir amacım vardı süt için bir oluşturma: çok para.

  Star Trek Ötesinde resmin karışık kimliğini katkıda Bay Gen tarafından kurulan ilkel kavramlar Roddenberry yoksun. Filmin konusunu Star Trek evreninde genellikle mevcut ahlaki ikilemler, (iç ve dış) araştırma ve geliştirme yoksun olduğunu özünde çok “ışık”. Ne mesaj ne de herhangi bir karakter evrim olduğunu ve hiçbir şey hakkında çok daha fazla bilgi vermedi. Bunun yerine Kirk, Spock ve Scotty kahramanları üzerinde herhangi bir isim sopa ve kimse fark ederdi. Hikaye gösterişli görünümlü CGI rağmen gereksiz tarafından tedavi çok büyük boşluklar menfur ve tam oldu.

  Star Trek Ötesinde de tarihinin en zayıf Düşmanlar vardır. Kesinlikle Idris Elba gibi güçlü bir sanatçı olma fırsatın aktörler hata ve utanç verici değildi. Arka parça Star Trek alma fırsatı kaçıran yazar suçu ve yönetmen oldu. Bunun yerine gereksiz CGI sahneler, “aptal” izleyiciler için yazılmış patlamalar ve diyalog ile tam sevimli bir hareket yarattılar. Her şey izleyiciler için anlattı gerekiyordu, hiçbir şey hayal gücüne bırakılmıştı. Arkadaşları ile hayal gücünüzü karıştırmaya veya itmek için anlamını prod film falan sonra tartışacak bir şey yoktu. Hiç de öyle bir şey, her şey seyirci mümkün olan en kısa bir süre içinde tüketmek için bir run-of-the-mill plaka verildi.

  Star Trek Sonsuzluk Türkçe Dublaj İzle

  Filmde her şey tam bir saçmalık olduğunu anlar, bu yüzden değil. Mizah Jaylah ve bazı karakteri sevdim, ama o kadar. Bazen bazı şeyleri çok fazla sinek ve görüntü karışacak olsa bazı sahneler elbette görsel olarak etkileyici idi. Elbette bu film işini bilen insanlar tarafından yapıldı, ama sanatçıların yürütme ve beceri durulması değilim, sadece çok sevdiğimiz bu şey ruhu için endişeleniyorum.

  Nereden başlayalım? Öncelikle hikaye çok ince ve bir çocuk yazmış gibi görünüyor. Hayır derinliği ve temelde kötü adamlar ve iyi adamlar için hiç bir şey hissetmiyorsun başından beri, ve hikaye o kadar çok delik vardır.

  Atılgan tamamlamak için gittiği uzayda çok büyük bir üs olur? Derin uzay keşfetmek olması gerekiyor Atılgan İsen?

  Bu büyük uzay üssü yanında insan hayatta kalmak için mükemmel koşullar ile bir nebula ve görünüşe göre bir gezegen. Bir sonraki uzayın genişliği göz önüne alındığında çok çok zor gibi görünüyor büyük uzay üssü, doğru gibi görünüyor. Ve mürettebat bu büyük gezegenin aynı küçük alanı üzerinde arazi için buluşabilirsiniz olabiliyor.

  Sonra Star Wars (ders çalışmak için ıssız bir gezegende 150 yıl sonra alabilirsiniz), çok sıradan eski bir federasyon gemisi bulmuş olan avatar’da Neytiri gelen Rey kötü bir karışımı gibi görünüyor bir karakter tanışın.

  Star Trek Sonsuzluk Altyazılı İzle

  Bu yüzden kötü adam Krall gezegeni için Kurumsal cazibesi yok etmesi nedeni Kirk öldürmek insanlar Krall yardımcı olacak bir cihaz gibi görünüyor. Yalnız gemilerini kullanarak kolayca böylece ilk etapta bu kalıntı cihazın amacı neydi temel yok edebilirdi ama filmin sonunda çok açık değil mi?

  Bütün film boyunca oldukça kötü CGI. Bu kadar her aksiyon Star Trek Sonsuzluk Altyazılı İzle dolu sahnede özellikle kavga kameraya neler olduğunu kavramak zor yürüyordu. Ama bu titrek kamera ile bile kötü tamamen bu sahneleri nasıl kaçırmak imkansız hile. Manas ve Rey karakter arasındaki dövüş sahnesi uzun zamandır görülen en kötü Iv.

  Justin Lin doğrudan imzalandı telaşlandım. Saçma stunts ve aptal araziler ile akılsız “Hızlı ve Öfkeli” serisinin bir hayranı değilim. Ona bir şans verdim, çünkü, Star Trek sonra.

  Ne var uzayda Hızlı ve Öfkeli oldu. Sadece koşuşturmacalar, kavgalar, patlamalar, karakter geliştirmek için hiçbir zaman bir çılgın sahne, motivasyon, ya da makul bir Bilim-kurgu. Sığ bir duygu, umut verici bir arsa YA beklentileri değiştirmek için feda etti.

  Atılgan yok, yine başka bir Star Trek filmi? Bu sci-fi felaket şimdi porno mu?

  Bu (yeniden) Star Trek evreninde “düzenli blockbuster” gibi hissediyor. Olaylar sürekli oluyor çünkü ilginç, böylece dikkatinizi tutar, zaman çabucak geçiyor. Ama, sonunda, fazla hissediyorum, eğer bir şey yok. Gerçekten ilginç hiçbir şey olmadı.

  Biraz talihsiz bir durum. İyi başlıyor. Bir kaç komik hatları durumlar. Hikaye Star Trek gibi, ama biraz farklı. Ama, “hayatını olaylı hissediyor” yeniden JT Kirk mutters o zaman, zorla hissetmeye başlar. Her şeyi. Hikaye, görseller, “komik”. “Eşcinsel Sulu” mesela. Sulu cinsel yönelim ne kadar şimdiye kadar bu hikaye ile ilgisi yoktur. Yani, bunu göstermek için tek nedeni “LGBT ile iyiyiz” diyebilmek için. Böylece, zorla, düz ve basit.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Chris Pine
  • Oyuncu Karl Urban
  • Oyuncu Simon Pegg
  • Oyuncu Zachary Quinto
  • Oyuncu Zoe Saldana
  • Yönetmen Justin Lin

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Star Trek Sonsuzluk Full HD İzle- Star Trek Beyond Turkce 1080p"

  1. Muhammed 5 Mart 2017 01:44

   Bilim Kurgu Filmleri Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım Star Trek Sonsuzluk Full HD İzle- Star Trek Beyond Turkce 1080p Muhammed Malatya

  Star Trek Sonsuzluk Full HD İzle- Star Trek Beyond Turkce 1080p