• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Şirinler 3: Kayıp Köy Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 2.072 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 86
  • Tarih:

  Şirinler 3: Kayıp Köy Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzle
  Gargamel (Hank Azaria, çok iyi vakit geçiriyorum), bir yaratılış ve uygun büyüsü. Şirin Baba sayesinde, saf kötülük dolu bir hayattan kurtarılmış şirine bir zamanlar. Maviye döndü ve yeni bir hayat sağladı, Şirine Şirine toplum içinde kendini izole. Tabii ki, iki film bize insanların diğer dünyaya Şirinler nakli ihtiyacı hissettiğini ve bu yüzden Büyük Şehirde Neil Patrick Harris ve Jayma Mayes bir araya geldi. İlk başta, Şirinler çok tırmandığı, sıkıntı ve bela, ama yakında insan arkadaşları tarafından memnuniyetle karşıladı ve sevilen. Devamı, Harris ve Mayes, evli ve oğulları ile bir doğum günü kutlama, mavi şirin adlı, Şirin Baba ve B-Takımı ile güçlerini birleştirdiler (Gözlüklü ve İri tipik ekibi boğulma olayı Gargamel kurtarmak için başkalarının ağızlarının içine düşmek “Seyahat kristalleri” yarattığı sonucu ortaya çıkan, geride kalmış)-Şirine ele geçirdi.
  Şirinler 3: Kayıp Köy Türkçe Dublaj
  Kalbini ele geçirmek için bir girişim Gargamel tarafından özel olarak yapılmış bir kılıç ile donatılmış, ve sık sık kızının nasıl olduğunu anlattı, Şirine, Şirinler ile ait olduğu yerde…belirlemek için büyük baskı altında kendini bulur. Kim gerçek ailesi? Gargamel, elbette. Baba tarafından büyük şeytani bir plan.bu gezegeni ele geçirmek ve ona sürünmek bizi.bekle mavi onu açmak için kullanılan sihirli büyü arzular.Onu izlerken, ben gerçekten bu bir yetişkin izleyicilerin çok amaçlı olduğunu söyleyemem ama gayet iyi bir aile filmi. Brendan Gleeson Harris’in Üvey baba gibi nadir komik bir rol sağlar; Gleeson seven eğlenceli biri, Harris neşeli davranışları ve sahne çiğneme için mahcup olduğunu enerjik bir karakter. Şirinler 3: Kayıp Köy, sonunda Gleeson Şirine kurtarma dahil, bir ördek haline döndü. Gargamel bir noktada. Kötü kaşıntı çok kötü şeyler neden bu Gargamel olmayı çok tantana için tiyatro ayarlarında popüler sihir gösterileri içerir, ama var. Gargamel, şirine ona yardım etmek, ve onun ana plan elde etmek için iki yeni anti-Şirinler oluşturur. Ama o yakında Şirinler Gargamel planları bir İngiliz anahtarı atar Şirine ile bir dostluk kindle. Bilgisayar kadar oluşturulan Şirinler eski çizgi film izlemek çok ama çok yakın, bu yüzden bir göbek gidecek değilim yolu günümüz seyircisi için bunları öngören bir çocuk ve kozmetik yeniden yaşındayken popüler olan sevilen karakterlerinden alma konusunda moruk rant ağrıyan özlem beni olabilir. Ne olacaksa olur. Azaria, tam diş gibi fare ile kötü büyücü rolü dalmış, canlandırdığı ince bir kemik yoktur.
  Şirinler 3: Kayıp Köy, film genel olarak güzel. Filmde anne ve çocukların takdir edeceği bazı dokunaklı sahneler vardı. Etkileri bazı üst üzerinde vardı ama film çoğunlukla çocukları eğlendirmeye yönelik.

  İlk Şirinler filmi çok daha iyiydi. Ama bu çok anlar adil bir pay daha vardır. Tahmin edilebilir mi? Evet! Ama kafamızın içine dövülmüş durum biraz üst başlık ve ahlaki mesaj ile ilgili içinden tutarlı bir tema var mı? Hala kabul edilebilir ve aşırıya değil ama evet.Şirinler 3: Kayıp Köy, film Pixar ebeveynler/yetişkinler kaybetmeden bunu yapamazsın bize göstermiştir ederken, çocuklar ve hedefler bu her animasyon filmi gibi olması anlamına gelmez. Ve çok Şirinler gibi filmler olmalıdır. İyi Seyirler.Şirinler 3: Kayıp Köy

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Demi Lovato
  • Oyuncu Julia Roberts
  • Oyuncu Mandy Patinkin
  • Yönetmen Kelly Asbury

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Şirinler 3: Kayıp Köy Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzle