• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Serial Killer Turkce Altyazılı 1080p Full Tek Parça HD İzleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 1.014 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 64
  • Tarih:

  Serial Killer H.H. Holmes: America\’s First Serial Killer filmi 2004 6.2 1080p full olarak izlemeniz için hazır. Serial Killer filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Serial Killer -Turkce Altyazılı Keyifli seyirler.

  Billy O’Brien tarafından bu film orta batının küçük bir kasabasında ayarlayın ve kırsal Minnesota çekildi. Tam olarak film başlamadan kısa bir süre sonra neler olacak süper bir dizi beklediğiniz nerede bu kesinlikle değil-ortaya korkunç cinayetler. Vücut sonra vücut kadar kazık başlar ve doğal olarak halkı korkuyor. Bunu bilmiyorlar, ama sadece umutlarını çok garip genç bir lise öğrencisidir. Gördüğünüz gibi, bu hikaye, bu çok garip uyumsuz lise öğrencisinin bakış açısıyla anlattı.

  Serial Killer Turkce Altyazılı 1080p  Full Tek Parça HD İzle

  Bu yıl piyasaya önemli başlıklar ile hayal kırıklığına olan ortalama bir film atılımcı olarak, bu bir gitmek vermek karar verdi. Bu yıl Melbourne Uluslararası Film Festivali programının bir parçası olarak, bir göz Kapalı ve bir arkadaşı ile izlemek biraz ilginç geldi bir şeyler Serial Killer Turkce Altyazılı 1080p  Full Tek Parça HD İzle aldı.

  Bu zaten büyük bir ünü aldı Dan İyi bir kitap, bir film uyarlaması var, ama bunu bilmiyordum. Hiç bir oyuncu listesinde, ‘psikolojik gerilim’ tür daha fazla ya da bir şey bakmak için tenezzül bile etmedim. Çocuk, bir yolculuk için.

  Genel olarak, hafif, bu film eğlenceli olduğunu Serial Killer Turkce Altyazılı 1080p  Full Tek Parça HD İzle şaşırdım. Acele acele değil, yeterli oldu, ne de çok yavaştı. Ayrıca hikayede hiçbir kıvrım ile takip etmek oldukça kolay oldu ve ben zorla gelmiyor. Burada ve orada atılan mizah zeki dilimi hakkında daha fazla etkilendim oldum. Koltuğun kenarında tutmak için ses efektleri sinema ve akıllıca kullanmak hoşuma gitti.

  Bu yüzden sadece gerçekten hoşuma gitti, çünkü bu iyi bir derece vererek, ben ve 2016 gerçekten bu gibi daha fazla mücevher gerekir. Tekrar bakabilir veya kitap almak istemem.

  Çocuk ne yazık ki (Kayıtları Max) John Wayne Cleaver adlı! Seri katiller takıntılı bu gibi bir isim olması hiç de şaşırtıcı değil. Ve, tuhaf bir takıntısı yüzünden kendi başına şehirde Millet iç…iç organlarının bazıları çalıyor kim olduğu hakkında soruşturma başlatmaya karar verdi. İzini komşularından biri, Christopher Lloyd Taksi “Jim oynamayı seven…Evet, Christopher Lloyd oynadığı güzel bir yaşlı adam yol açar….ve bu durumda onun karakteri uzak, çok yabancı değil…orası kesin! Bu belirsizlik berbat olabilir olarak arsa hakkında daha iyi oldu daha ama sana söylemek isterdim…ve wow gerilim var!

  Serial Killer İzle

  Çürüyen bir toplumda yabancılaşma çoğunlukla bir hikaye, ama açık yürekli bir dokunuş. Damar pompası arka planda kene gibi kahraman yerel morg çalışan Serial Killer İzle bir ailenin sıradışı bir senaryo sunulur ve diseksiyon masada bazı güzel Gore’un. Ayrıca sonunda jenerik müziği için güzel bir manzara gag kurar.

  İyi atış ve tempolu, ama sadece benim için korku unsuru tanıtıldı yaklaşık yarım saat işareti de aldı. Yaklaşık 54 dakika iyi düşünülmüş ve yetenekli bir atlama korkutmak. Ama Serial Killer İzle sesi hiç ağır olur, bu yüzden bu korku lite. Belki de katilin kimliğini üzerinde belirsizlik temizlenene kadar bir kez tam korku gitmelilerdi. Onun yerine pişmiş CGI üzerinde bazı en sonunda beklemek zorunda kaldık.

  Serial Killer

  Erkek oyuncu çok iyi de olsa hatları bazı yaşlı sesi ile kapanmıştı kötü. Bazıları önemli görünüyor çok fazla karakter var ama hikaye için önemli ya da sadece çoğunlukla lise şeyler kesme olabilirdi o sahnelerde görünmüyor. Senaryo çok dar değil.

  Genellikle şiddetli ya da kanlı filmleri sevmiyorum sırasında, kan Serial Killer İzle ve vahşetten oldu sadece ama çok daha fazla olduğundan, bu resim tarafından etkilendim. Gerçek cinayetler uzak, hayal edebileceğinden çok daha karmaşık ve film inanılmaz kanlı ama heyecan verici bir final var. Ve bu da, doğal olarak, kan, cesaret ve vahşetten söz bana getiriyor. Bu bir aile filmi Serial Killer İzle değil, anne, çocuk veya Rahip Fletcher gösterirken aklından bile geçirme! Görülmeye değer ve daha fazla bu insanları görmek isterim.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Christopher Lloyd
  • Oyuncu Karl Geary
  • Oyuncu Laura Fraser
  • Oyuncu Max Records
  • Oyuncu Michael Paul Levin
  • Yönetmen Billy O'Brien

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Serial Killer Turkce Altyazılı 1080p Full Tek Parça HD İzle