• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Seçilmiş — Chosen 2016 Türkçe Dublaj 1080p HD izleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 119 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 105
  • Tarih:

  Seçilmiş Chosen Meksika filmi 2015 4.4 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırSeçilmiş Chosen filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Seçilmiş Chosen -Turkce Dublaj Keyifli seyirler.

  Filmin doruk noktasına ulaştığında film boyunca ve özellikle son yarım saatte çarpıcı yönü. Burada Nazi üniformalı iki asker sonra aniden biri Ara kan diğerini vuruyor çok samimi bir şekilde birbirimize selam zaman ironik ve sembolik olarak o şok edici sahne tasvir savaşın anlamsızlığı sadece vahşi bir anlatımı daha var. Ölü kendi yanında bir arkadaş gibi görünen bir şey ile vurulmuş olabilir savaş kaos.

  Sonra momentum herhangi bir diğer küçük yönetmen, burada Jasmin Dizdar aniden bekleniyor ve aniden ana kahraman çılgın kafanın içinde nerede yerleştirilir son derece saldırgan savaş montajı, karşı şehvetli yavaş hareket hızı savaş daha yakından görebilmek için neler tam bir kontrast için seçmesi ve kendi deneyim-işkence için hangi patlayıcı sona doğru büyüdükçe çekim mermi, vızır vızır geçerken ve her yerden seken, yangın rampaları, tanklar ateş ve patlayan vücutlar savaş alanında üzerinde mayınları.

  Seçilmiş — Chosen 2016 Türkçe Dublaj 1080p HD izle

  Gösterimden sonra yönetmen Jasmin Dizdar da bizi film yaptı nasıl içine bazı anlayışlar verdi. Röportaj yarı belgesel bir film yapmak değildi, belgeselciler ve tarihçiler etki, kurmacanın bir film yapımcısı değil ki tarihi gerçekleri yeniden yapılandırır dedi. İnce masal öğesi ilgisini çekti ve Harvey Keitel oynadığı eski Papi () 95 yılı gelecek hafta Bar Mitzva onun için büyük 13 yaşında-torunu için bir hikaye anlatıyor. Mantıksal olarak, bu çocuk asla Doğu Avrupa tarihinin karmaşıklığını kavramak mümkün olacaktır. Anlaşılır hale getirmek için tek yol basitleştirilmesi ve hikaye bir masal öğesi ekleyerek. Ana karakter Sonson, gerçek bir tarihi esinlenilmiş, tıpkı filmdeki bazı bölümleri gibi. Ancak, “(her zaman farklı her biri farklı yan ya da ulus tarafından sunulan) tarihsel gerçeklik” yüksek olmalı ve bazı bölgelerinde daha kolay ilişki Doğu Avrupa Yahudi direnişi hakkında hiçbir şey bilmeyen 21. yüzyıl (ağırlıklı) İngilizce konuşan kitlelere sağlayacak aksiyon-gerilim benzer görünmek için yapılmış.

  Niyetlerini yerine geçmişi kapatmak için ama 13 yaşında bir çocuk bile anlamak mümkün olacağını kurgusal bir karakter ve bir hikaye oluşturmak için ilham kaynağı olarak … … bazı tarihi karakterler, Sonsons karakter için (ilham) David Grosz gibi, kullanmak için değil, yönetmen açıkladı. İzledikten sonra bu filmi insanlar Wikipedia veya başka bir tarih sitelerine gidin ve David Grosz ve Naziler sahte belgelerle masum hayatları bin kurtarmak için Nazi üniforması giymiş olan diğer Macar direnişçiler hakkında okuyacaktır.

  Anlatım yoluyla günümüze söyledi, geçmişin hakkında büyükbabamın hikayelerini dinlemek isteyen bir çocuğun hikayesi hünerle Harvey tarafından teslim daha fazladır. Onun anlatı ile Sonson Bulgaristan’da İkinci Dünya SAVAŞI sonuna doğru yaşayan, karısı ve kız kardeşi-in-law, tüm Yahudilerin hikayesini anlattı. Bu film boyunca (benim görüşüme göre) bir şey geliyor ama o avukat bu hikayeden net bir sebebi daha az. Son ikisi için beslenme hakkında bir çizgi dışında bahsedilmeyecektir gibi) ama karakterler neden karısı hamile iken Kanser nedeniyle ölüyor (yeraltı sonra Yahudiler ve mücadelelerini küçük bir grup hikayesini anlatıyor.

  Seçilmiş Türkçe Dublaj 1080p HD izle

  Konuyu sapıttım neyse, filmin yeterince ikna edici bir şekilde, o zaman şimdi en az bu kadar sık bir sıkıntı olabilir Mably yetkin çok dökme önde gelen Luke ile olan flashback olduğunu anlatıyor. Bir yolculuğa Polonya sınırı namlı ‘trenler’ bir yola sevk eden kız kardeşi-in-law bulmak için karısının ölümünden sonra gemiye binmek – ancak hiçbir kahrolası Yahudi kaderine mahkum, hiçbir şekilde, (çok iyi bir Ana Ularu oynadığı) tren kaçar ve geri yeraltı şebeke kayboluyor. Sonson (bir kaç Almanlar aksi halde atış veya gönderilir sonra) günlük kısa bir dizi sonuçta büyük bir mesafe yürüdü ve yeraltı Yahudi savaşçıları bir grup ile bir araya geldi ve bu hikayeyi bize anlatır.

  Sağlar ne görünüşte işlenmiş silah, iyi donanımlı tanklar, el bombaları ve bir çift ile silahlı Almanlar hiç bitmeyen bir akış alarak savaşçıları küçük bir grup. Olaylar durulduktan sonra hukuk, sarılmalar doğmak-Yahudiler mücadele ve duman geliyor değil, sadece bir rahatlama ama eksik kardeşim kazanın.

  Çok ses olmayabilir, ve yep boyunca hikayedeki boşlukları vardır, ama oyuncular tamamen harika ve arsa/script delikler rağmen etkileyici bir şekilde anlatıyor. İşini iyi de yapan Harvey için alkış sadece parlak olan çok açar, Luke ve Ana gitmek çok alkışlar, ve bir derece.

  Bu hikayeyi daha önce de söyledim, ve belki de daha iyi senaryo, sinematografi ve yönetmenlik ile söylendi, ama daha az sıklıkta bu kadar iyi davrandığını gördüm. Son yıllarda belirgin yeteneğine rağmen Luke’un kadar görmedim, ve Ana filmde daha fazla görmek umarım yeni keşif.

  Bu film SineMaLarda bu sonbaharda yayınlanacak olan basın okudum, bekleyemez! Film Paths of Glory “gibi savaş filmleri, “Galliipoli, Deer Hunter vb herhangi üniformalar, silahlar, savaşlar, etnik ve ırkçı önyargılar ve nefreti insanlık tarafından icat en aptalca şey olduğunu söylüyor diğer birçok anti-savaş mesajı ve belli ki, bu film-güçlü anti gönderir. Tekdüzelik fikri, ulusal semboller, altın diğerleri üzerinde ulusal üstünlük sembolü olarak budges Kartallar bir beyin ile sadece gülüyor ve herkes bu muhtemelen bir Hitler, Stalin ya da Napolyon gibi duruş giymek ve sadece parlak hiciv onun “Büyük Diktatör” nde Charlie Chaplin var. Ana tema ve konu, “Büyük Diktatör” gibi ulusal gurur, üniforma altında olan güç ve prestij değil, sembol olarak üniforma “aptallık” bu film hakkında bu kadar güçlü olduğunu anladı. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Ana Ularu
  • Oyuncu Erich Redman
  • Oyuncu Grahame Fox
  • Oyuncu Harvey Keitel
  • Oyuncu Luke Mably
  • Yönetmen Jasmin Dizdar

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Seçilmiş — Chosen 2016 Türkçe Dublaj 1080p HD izle