• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Savaş Vadisi Full HD İzle- Hacksaw Ridge Turkce Altyazılı 1080pTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 359 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 131
  • Tarih:

  Savaş Vadisi Hacksaw Ridge ABD filmi 2016 8.5 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırTestere Sırtı çok iki bölümlük bir film; şekerleme yapmak için bize tanıtan, Vicdani Retçi olmak ve doktor, demir Testeresi Ridge, tarihteki en cesur insan kahramanlık biri yerinde Okinawa Savaşı resmeden ikinci görevi seçtiğiniz için hem kişisel hayatını ve motivasyonları açığa çıkardı ilk. O Berbat ve Mel Gibson filmin yönetmeni harika bir iş yapıyor, hem de belirlenen bireysel hikaye anlatmak.

  Gibson yılda kötü basın çekti ama iyi bir yönetmen olduğunu kimse inkar edemez, ve Testere Ridge, henüz en iyi filmini çekmiş olabilir. Başarıyla mücadele eğitim veya iç savaş dizileri ile’ zorlu yolculuk, Berbat olsun, zorlayıcı görüntüleme Sırtı Testere, yapar Gibson yani musluklar içine hikayenin duygusal gücü. Yazılar başladı gibi duygusal bir enkaz gibiydim.

  Savaş Vadisi Full HD İzle- Hacksaw Ridge Turkce Altyazılı 1080p

  Savaş dizileri demişken, Testere Ridge en acımasız bazı sahiptir ve gördüğü, Er Ryan’ı Kurtarmak için açılış anımsatan olacak üzücü. Nedeniyle Berbat bir tıpçı olarak görev yaptı Aslında, güçlü bir mide belli ki ağır yaralı asker sayısı eğilimi var gibi ihtiyaç duyulan parçalar. Dizilerinin relentlessness Gibson’dan takdire şayan ve harika Simon Duggan tarafından parçalandı.

  Desmond şekerleme yapmak gerçek hayat hikayesinin sonunda büyük ekrana getirdi, o Berbat İkinci Dünya SAVAŞI sırasında görev yapan ABD Ordusuna ait bir doktordu, ama bir aileden gelen güçlü bir dini inanç ve Yedinci gün Adventist olmasını kurşun (kendisi bir Gazi) 1. Dünya Savaşı sonrası ile mücadele, başka bir karşı şiddet ve silah kullanımı çıplak reddeden bir baba ile geliyor. Onun kişisel tercihi ülkesinin ordusuna etkileyecek ve kişisel inançları ve kolları çıplak itiraz Berbat şarj etmek için bir duruşma ikna etti ama buna rağmen, Okinawa, Amerikan güçlerinin işgalci Japonlara karşı yoğun ve acımasız bir savaşta mücadele etmiş olan bir savaş Savaşta ‘kardeşleri’ yanında savaşmak için olsa şans verilir. Burada Berbat savaşta yaralanmış 75 asker hayatını kurtarmayı başardı gibi ülkesi için gerçek bir kahraman olarak tanınan, bu anahtar savaşta.

  Savaş Vadisi Full HD İzle

  Gibson yönetmen koltuğuna bu gerçek bir hikaye helm, savaşın dehşetini çok büyük bir ayrıntı için, savaş karşıtı temalar ve barbarlığı insancıl bir kalite dokunuşu vererek döndürür. Yönünü hemen hemen tamamında nokta ve sıkıcı hiç gitmediği ya da 2 saat boyunca çalışan ½ kendisi kaybeder. Filmin ilk yarısında filmin ikinci yarısı rolü üzerinde Okinawa ve acımasız Savaşı kendi Savaşı sırasında toplanmışken için bilinen bir efsane olma şekerleme yapmak kurar ne karakter. Burada şiddet çok fazla detay vermiş, savaştan sonra her iki taraftan da yapılan bu yıkıcı etkisi dehşeti tutarak değil. Savaş, üretim tasarımı, ses karıştırma, düzenleme ve ölçek tarih kitaplarında okuduk ne için detayları ve gerçek yaşam deneyimleri olarak yoğun, korkunç ve saygılı, ama henüz Özel Ryan D-Day savaş sırası Kurtardığınız için çok dikkat edin ki güzel ve acımasız detaylandırma ile çekildi. Filmin ikinci yarısı ilk yarısı ve insanların şiddet ve gör boyunca biz ölümlerin grafik tasvirleri işlemek için sağlam bir mideye ihtiyacınız olacak daha koyu, ama genel olarak film Berbat arka ile savaş ve ordu onun tecrübe ve Paylaşım Berbat hikaye, kişisel yaşam tarzıyla ve kardeşlik duygusal olmasına rağmen kez, filmin son birkaç dakika içinde ve duygusal yapar.Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Savaş Vadisi Hacksaw Ridge -Hacksaw Ridge Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Andrew Garfield
  • Oyuncu Hugo Weaving
  • Oyuncu Luke Bracey
  • Oyuncu Sam Worthington
  • Oyuncu Teresa Palmer
  • Yönetmen Mel Gibson

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Savaş Vadisi Full HD İzle- Hacksaw Ridge Turkce Altyazılı 1080p