• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Roswell İstilası Turkce Dublaj 1080p Full HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 152 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 90
  • Tarih:

  Roswell İstilası filmi 2013 3.2 1080p 2013 ABD 1080p Turkce Dublaj Invasion RoswellRoswell İstilası filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Roswell İstilası -Turkce Dublaj Keyifli seyirler.

  Evigan karar verir, “tekrar takım almak zorundayım.” İlk olarak, fitile duydukları ancak genellikle daha fazla eylem için indir için istekli görünen (George) görünüşte kaçık John Francis bulur. (Tweety) Clarence Smith ve kovboy toplayarak bir sonraki yeniden işe silah–(David) türü avcı Daniel Hugh Kelly. (Linda) akıllı ağaran sarışın Denise Crosby quintet tur. 66 yıl ekstra uzaylı yolculuk olmalı ziyaretleri, ışık sayısını düşünürsek yılları arasında çok uzun bir zaman olmadığını öğreniriz en mantıklı şeylerden biridir. Görünüşe göre, yabancılar büyük bir takdir ile “Star Wars” film serisi izledim. “Roswell istilası” aksi takdirde sadece biraz mantıklı.

  Bu uzaylı istilası filmin konsepti bana hiç de kötü görünüyor, ve Syfy kanalı TV-film, ucuz görünüyor ve bu filmin hissediyorum şikayetçi olmasını beklemiyordum olduğunu bütçe ve aslında bilerek olmadı. Şimdi, ben onların şeyler pek görmedim, ama güvenli bir yeri vardır bilge bu filmde etkilerini en korkunç ve hikayesi-bakın, ünlü uzaylı istilası filmi ile dost, “bağlantı”, “Bağımsızlık Günü”diyebilirim Roswell İstilası Turkce Dublaj 1080p Full HD İzle sanırım.

  Örneğin, şimdi uzaylılar tarafından saldırıya olma konusunda her zaman hikayeler anlatan bir sarhoş, bir pilot ve bir adam var. Onu hatırlıyor musun? Sonra hover büyük şehirlerde veya diğer yerlerde yukarıda uzaylı uzay yolu. Uzay kendilerini, çok sahte görünümlü yanı sıra, Bağımsızlık Günü “” çalınmış gibi görünüyor. Onları yok etmek için yabancılar Merkez gemi uçan da bir benzerlik çok fazla.

  Dünya bu filmi çok boş görünüyor ve bir çok kez etrafında insanlar olduğunda, kesinlikle uzaylılar geliyor gibi davranma.

  Şimdi, spoiler uyarısı ama uzaylılar da sadece söz var anlaşılmaz bir şeyler yapın. Uzaylılar dünyadaki büyük şehirlere gidiyor, kahramanı evine git hem neden, ve sonra havaya uçurmak? Hiç kimse ve nasıl dünya fark eder? Evet, adam istediler bu küçük aleti vardı, ama yine de…tüm sahneyi tamamen saçmaydı.

  Bu klasik SyFy ücret. Kötü oyunculuk, arsa delikleri bolca ve büyük bütçeli ana akım filmler soyuyor – hadi, itiraf et. Bu film ve bu kadar açık olduklarını Bağımsızlık Günü arasındaki benzerlikleri görmemek imkansızdı.

  Tanıdım sadece iki oyuncu isimleri (B. J. & Ayı içindeydi ve rollerini yetkin bir iş yaptılar onaylamak için onu aramak için vardı), Denise Crosby, Greg Evigan. Bu korkunç bir şey binmek için gönüllü olan herkes için aynı şeyi söylemek güzel olurdu.

  Eğer öldürmek için 90 dakikanız var ve akıllıca ağırladı olmanın çıktın değilseniz, bu sizin için bir film. – Sharknado değil, ama televizyon size aptal uzak bir noktada gider umuduyla bağırmaya kendinizi bulabilirsiniz.

  Hikaye uzaylılardan orta yaşlı bir grup emekli asker kaydetme dünya. Dünya dışı özel operasyon birimi emekliliğe gönderilir, ama üniformalarını ve silahlarını uzaylılar Dünya’ya bilinmeyen bir sebeple gezegeni işgal dönmek için son bir kez yok.

  Ve bu tarz filmler ile olduğu gibi, o zaman en başından sonunu biliyorsun. Ve bu doğru, filmi, bu hesap üzerinde seyirci yarı yolda bırakmaz.

  “Roswell istilası” kötü tahmin edilebilir bir hikaye ve oyunculuk oyuncu listesinde insanlar tarafından aslında yeterince iyi yapılmış aslında filmin tadını katil olan kötü CGI efektleri, zarar – ama sadece çalışmak için çok az vardı.

  Kask giydi ve sadece otopsi geçirmekte iken bir uzaylı görmek lazım gibi bir şey filmi uzak tüm uzaylı varlık aldı, ancak yabancı takımlar aslında güzel olduğunu söyledi olmalıdır.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Daniel Hugh Kelly
  • Oyuncu Denise Crosby
  • Oyuncu Emilia Klayn
  • Oyuncu Greg Evigan
  • Oyuncu Stephen Billington
  • Yönetmen David Flores

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Roswell İstilası Turkce Dublaj 1080p Full HD İzle"

  1. Tuğçe 15 Şubat 2017 19:35

   3 Boyutlu Filmler Selam web siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştımRoswell İstilası Turkce Dublaj 1080p Full HD İzle TuğçeBayburt

  Roswell İstilası Turkce Dublaj 1080p Full HD İzle