• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Reçete Dövüşleri Turkce Dublaj 720p Full Tek Parça HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 147 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 86
  • Tarih:

  Reçete Dövüşleri Turkce Dublaj 720p  Full Tek Parça HD İzle

  Reçete Dövüşleri Prescription Thugs filmi 2015 7.0 720p full olarak izlemeniz için hazır.

  Filmde Chris ağrı kesici ilaç endüstrisi peşinden gidiyor.Bu pis iş gerçekten işe yarıyor, bir sürü röportaj nasıl bize göstermek için etrafında tur onun. Adamlar tıp keşler, hiç şüphesiz, tüm anabolik steroidlerin yüksek dozda, Chris kendini, bazen kamera önünde ağlayan iri ve güçlü adamlar gibi, gerçekten gözyaşları, açıkça ruhsal bozukluk içinde. Ve bize ilaç endüstrisinin yaptığı tüm kötü şeyleri söyleyen homeopatik bir doktor görüşme yaptı. Homeopatik bir doktor.Peki, homeopati şarlatanlık olduğundan, ve bütün film bir şekilde şarlatanlık.Bu çocuklar için üzülüyorum. Gerçekten. Ve Chris, daha büyük kardeşleri gibi büyük olmak isteyen küçük adam için. Açıkçası onlardan yardım istiyorlar. Ama birleştirmek yaptıkları tüm bu nedenlerle, ve ağrı kesiciler yüzünden, bu gerçekten çok aptalca.Biri filmde öğreneceğiz olarak kendi görecek bir durumda değil çünkü Chris söyledi. Ama birileri bu filmi yapmak Değil, denge vardır ve açık ve net, Chris görmüyor ona olmalıdır.

  Chris, onu ve kardeşi de dahil olmak üzere rekabetçi vücut boyunca steroidler ve Performans Arttırıcı İlaçların kullanımı üzerinde duruldu. Bell steroidler doktorlar tarafından reçete ağrı kesici ve diğer ilaçlar .yasal ilaçların neden olduğunu açıklayarak iki dokümanlar bağlanır. Mesaj zararına, bu ilaçların kardeşinin ölümü, dünya güreş şampiyonu Mike, Kuduz Köpek olarak bilinen Bell için en azından kısmen sorumlu olduğuna inanıyor ve WWE güreşçileri, MMA savaşçıları ile konuşan açıklayarak ve uzun bir süre için odaklanmak için tercih ediyor.
  Reçete Dövüşleri
  Şüpheliler durumunda, Çan ABD dünya nüfusunun %5 bazı şaşırtıcı istatistikler sağlar.ama reçeteli ilaçlar %75’ini tüketiyor. On Amerikalı yetişkin bir antidepresan alıyor. Akılda ofis, kilise ya da mahalle Alışveriş Merkezi gezip bir dahaki sefer bu son istatistik tutmak.Örtülü mesaj gayet basit: eğer doktorunuz ilaç tamam derse, o zaman güvenli ve etkili olmalı. Toplumumuz sağ bağımlılığı içine pazarlanıyor. Oxycontin, Vicodin, Kodein ve eroin gibi Afyon ailenin bir parçası aynıdır. Reçeteli ilaçların bir iş para-baskı sektörü haline gelmiştir olmasıdır. Kar tedavisi üzerinde vurguladı ediliyor hedefi vardır. Bağımlı bir hastanın karlı bir hasta olduğunu, ve Büyük İlaç, bir ilaç olarak hasta değil bazen ikisi de aynı ilaç üreticisi tarafından üretilen bir uyuşturucu kurşun yan etkileri için en iyi durum senaryosu!
  Reçete Dövüşleri
  Filmin ikinci yarısı ilk daha önemli ölçüde daha iyi yapılandırılmış ve en etkili sırası nedir içerir. Oksi Craigslist hazır olduğunu görür, o zaman harekete sarstı olan California Senatör Ted Lieu, çan ziyaret etti. Bu bölüm de Bell-sürpriz itiraf film merkezi olma bu kadar ısrar neden açıklamaya yardımcı olan bir itirafı öyle bir yol açar. Ama açıklanan önemli bir nokta, Tıp Fakültesi mezunları bütün bir nesil ağrı kesici seviye bir hasta için gerekli her reçete için doktorlar ve ilaç şirketleri tarafından etkinliği ve yan etkileri konusunda aldatılıyor endişe daha da korkutucudur hiçbir zararı olduğunu öğretti, o bir doktor tarafından kabul edilir. Temel sorun adresi yok görünüşte kırılmaz zincirin bir halkası.Reçete Dövüşleri

  Reçete Dövüşleri filmini izlemek için buradasınız. Yorum yapmayı unutmayınız. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Reçete Dövüşleri -Turkce Dublaj FULL HD İZLE

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Jeff Hatch
  • Yönetmen Chris Bell (ii)
  • Yönetmen Josh Alexander

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Reçete Dövüşleri Turkce Dublaj 720p Full Tek Parça HD İzle