• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Phobia 2016 Türkçe Altyazılı HD izleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 304 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 112
  • Tarih:

  Phobia Phobia filmi 2016 7.0 720p full olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Phobia -Phobia Keyifli seyirler.

  Bu Fobi herkesin harcı değil açılış çerçeve kendisi Franz Kafka bu ilginç teklifi ile kurulur: Bir kafes kuş aramaya başladı. Önümüzdeki aşağıda Hintçe Sinemasının en önemli önbilgisi belki bir, bir bayan ve bu filmi özünü bulamazsın. (Radhika Apte) Mehak Deo bir ressam ve erkek arkadaşlarıyla bir partide ürpertici bir şekilde rahatsız edici bir fıkra anlatan: yaşlı Bir adam yüzü Mehak doğduğunda bir araba kazasında öldürüldü, ürkütücü aynı gün oldu bu onun orospu benzer çünkü onu dikizlemeyi olmuştur. Sonra bir taksi en iyi arkadaşı, Shaan ile partiden ayrıldı. Yolda Shaan aşağı alır ve onunla bir gece geçirmek için onu davet ediyor. Teklif sıfatı yapıştırılır ve takside devam ediyor. Taksici tenha bir yere götürür ve ona tecavüz ediyor.

  Mehak tecavüz için sinir batık bir sonucu haline gelmiştir ve açık alanlar (korkusu) Agorafobi onu tedavi için Sanal Gerçeklik terapisi yönetilen açılış kredisi sonra görürüz. Tedavi küçük bir ilerleme yaptığında, Shaan bir daire kiralıyor ve orada kurtarmak için onu taşır. Filmin geri kalanı bu daire, eski kiracı olan, Jiah adlı bir hostes, gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuş olan klostrofobik sınırları içinde çalış. Ürkütücü şeyler olmaya başlar. Mehak – travma zihni ona oyun oynuyor ve yönetmeni aklımıza oyunlar oynuyor. Kara kedi ve siyah bir örümcek, iki önemli sembolleri olurda film psikoanaliz istiyorsun.

  Sadece yönetmen tüm durur çıkardı ve tüm muammalar dizildi olduğunu hissettiğin zaman, filmin farklı bir düzleme kayar. Bazı son derece ince ipuçları bıraktı, kırparsan özleyeceğim o kadar kısa sürelidir. Fobi son derece zeki bir film; mucizevi bir şekilde neredeyse komik bir son uçurumun canlandırdı. Sadece kaslarınızı gevşetip başladığı yönetmen Pawan Kriplani sonuna kadar gider. Radhika Apte daha onun bir parçası yaşıyor. Arka plan puanı olmayan Kesintisiz Görüntüleme bilinçaltı çalışır.

  Film (Bindi) kırmızı bir nokta ile biter? olmak Mehak resim satılan olduğunu belirtmek için uygulanır. Fobi birden çok düzeyde çalışır. Viseral düzeyinde pantolonunu ıslak bir potansiyele sahip sağlam bir gerilim. Ama psikolojik düzeyde, sinema salonu bıraktıktan sonra uzun düşündürüyor.
  İyi filmler var ve harika filmler var ama çok az film bir tür değiştirmeye veya yeni bir başlangıç potansiyeline sahip. “Fobi” ilgi çeker ve sadece Hintçe sinemada psikolojik korku gerilim uzayda oyun değiştirici olabilecek bir film böyle bir mücevher. Filmin gergin anlatı de izleyicinin zeka yok sayar ne de sabır testi yapıyor.

  Franz Kafka’nın ünlü bir Alıntı ile açın filmi, “Bir kafes bir kuş aramaya gitti” ve bir roller-coaster psikolojik yolculuğu olacak. Elinde yarım düzine karenin sağ taraftan onu kurtarmaya çalışıyoruz ya onlar, alıntı çalışıyor çerçevenin sol tarafında bir el ile bir resmin içine yardım gelmesini birleştirir. Kafka’nın Alıntı ile birleştiğinde, bu görüntü çok açık alanlar (bir korku) akut agorafobi muzdarip yaklaşan ressam bir Mahek etrafında dönen tüm filmi özetliyor. Bir değişiklik Mahek kullanılan ama boş bir daire kaymıştır alır böylece yararlı olacağını onun iyileşme sürecini hızlandırmak için “geçmiş olsun” diyen düşündüm. Ama onu Daire dışında hem de içinde gibi tuzağa düşmesi sonucu kendi hikayesi vardır. Başlangıçta bütün ayar film Pawan Kirpalani-yürütme şıklığı de şaşıracaksınız hamle olarak tipik Hintçe korku filmi gibi ama görünüyor. “Fobi” asla Hintçe korku filminde tanık olduğumuz bir şey inan bana. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve atmosfer korku herhangi bir dandik dizi yoksundur. Fobi sorununu ve sizi şaşırtıyor Başlığı nerede olduğunu sanıyorsun. seni çok korkutuyor Sadece ilk iki eylemleri için uygun bir kapatma veren kanlı ama etkili bir doruk almak için ruh aydınlatır, beklenmeyen ilginç bir pr-doruk.

  Tam bir inceleme okumak için bu bağlantıyı kontrol edin:

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Ankur Vikal
  • Oyuncu Nivedita Bhattacharya
  • Oyuncu Radhika Apte
  • Oyuncu Satyadeep Misra
  • Yönetmen Pawan Kripalani

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Phobia 2016 Türkçe Altyazılı HD izle