• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Pembe Full HD İzle- Pink Turkce Altyazılı 1080pTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 137 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre:
  • Tarih:

  Pembe Pink filmi 2016 8.4 1080p full olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Pembe -Pink Keyifli seyirler.

  Yarım koltukların fazla tiyatro Pembe “öğleden sonra bir gösteri boş” mesajı Bollywood ile tam olarak neyin yanlış gittiğini bize verir. Dabangg veya benzeri değersiz saçmalıklar, film yerine, şovlarının olurdu tam. Pembe bir başyapıt ve bu beklentileri karşılıyor. (Tekrar) ve Piyush Mishra bu film bir mücevher yapar Amitabh Bachchan efendim tarafından verilen güçlü ve birinci sınıf performansları. Bütün bu gösteriyi yönetiyor Büyük B. tarafından kariyerinin en iyi performansını biridir. Tapsee oyunculuk çok daha iyi olabilirdi; ama yine de iyiydi.

  Pembe Full HD İzle

  Evet, işte sonunda.Ben bu filmi çok uzun zamandır bekliyordu. öncelikle,nihayet uzun bir sıçrama sonra bir Bollywood filmi izlerken tüylerim diken diken hissettiğim bu şey için.Geçen sefer Tıtlı “oldu. Ve böyle müthiş bir rol Bachchan görmek için bir onurdu. her biri sadece olağanüstüydü. Piyush Mishra iyi bir iş yaptı. ve onlar için büyük bir ayrıcalık Shehanshah kendisi ile ekran paylaşmak için. tabii ki bu üç kız:) Film film, modern çağın “Damini” değil, çalışma Zamanı ile iyi bir kavrama sahip olacak. Bu onlar ne giymek yargıç kızlar tüm bu sözde “Sanskari amcalar ve teyzeler” sıkı bir tokat. Sadece bir erkek her kişi,ama bu her cinsiyet için oldu. Ben toplum için sadece tek bir soru sorar.neden yapmak istediklerini sadece kızlar bırakmıyorsunuz NEDEN” e “. En azından gülümseme onları ya allah aşkına kahkaha. lütfen sadece birilerinin kızı,kız kardeşi veya annesi bazı hataları işaret etmek için beklemeyin. Eğer “dişi tanrılar” Tanrı aşkına sadece toplumun sahip olanlara saygı ibadet.
  (Andrea Tariang) (Kriti Kulhari) Minal Arora (Taapsee Pannu) Duvarlar Ali ve Andrea rock konserine gitmek ve Rajveer Singh (Angad Bedi) ve arkadaşları çalıştırmak seçen üç arkadaş ve oda arkadaşları. Kızları kabul ettikleri yemeğe davet edilir ve Rajveer ve arkadaşları kızlar ve Minal ile kendini savunma eylemi taze davranmaya çalıştı örtük vurur

  Bir şişe ile Rajveer, neredeyse gözünü kaybetmesine yapma. Her iki taraf kolluk kuvvetleri ve birkaç gün sonra, kız telefon tarafından tehdit ediliyor ve ev sahibi onların kızları dışarı atılmış olması tehditler verilir güzel bir seçim. Minal polise gider ve gece ve bir KÖKNAR yayımlandı meydana gelen olayda raporları. Ama şok, fuhuş ve cinayete teşebbüs suçlamasıyla tutuklandı.

  Nedeniyle bipolar bozukluk onun için pratik istifa eden Deepak Sehgal (Amitabh Bachan) bir zamanlar ünlü yaşlı bir avukat adımları. Sehgal neredeyse kızlar aşağılanmaya maruz ve suçlu olarak tasvir edilir gibi ümitsiz vaka gibi görünen bir durumda kızlar savunmak için sunuyor.

  Amitabh Bachan Sehgal bir kez daha muhteşem bir performans verir gibi, gaz maskesini, mahkemede boş bakışlar onun tüm karakterini harika canlandırdığı ekleyebilirsiniz.

  Pembe İzle

  Taapsee Pannu kariyerine Sehgal onu kürsüye, yılın en iyi performans yapmak çağırdığı yere, vücut dili, mırıldanarak onu, korkmuş görünüyor ve özellikle sahnenin en iyi performansı verir.

  Kriti Kulhari özel bir söz ler, özellikle kürsüde arıza sahnesinde gerekir.

  Angad Bedi de iyidir ve aslında toplum içine çifte standartları ortaya çıkarır, bizi isteksiz karakteri, özellikle son çapraz sınav sahne yapar.

  Sehgal kadınlar/kızlar için güvenlik standartlarını listeler ne zaman Ritesh Shah senaryo alkış ve özellikle diyaloglar hak ediyor.

  Aniruddha Roy Chowdhary tarafından yön şık ve anlamsız alt arsalar ile arsa sapma yok. Sağ başından itibaren, vicdanımızın sardı her sahneleri sağlar ve kendini muayene bizi açığa çıkarır.

  Kudos saygı talep gibi topikal bir filmin parçası olmak Amitabh Bachchan.Film oyunculuk ve seçimini Bu sorunu söylenmesi gerekiyordu yaşlılık..daha iyi ve daha iyi alıyorsanız ve adını izleyici tabanını artırmak olacaktır. Tapsee Pannu ve Kirti Kulhari bir vahiy vardır. Acılarını ülkemizde sokakların işlek bile sıkıntıyla karşı karşıya olan Hint kadınlarının çoğunluğu sesini yansıtır. Angad Bedi ondan nefret edecek kadar gerçek. Genç Andrea Tariang zahmetsizdir. Ve Mishra & Dhritiman Chatterjee yanlış herhangi bir rolü git Piyush? Pembe gerçekten dikkat etmeniz gereken gergin bir sosyal gerilim.Gergin ve cesur ve noktaları etkili bir şekilde gerginlik korunarak komplo kurdu. Ve bunu yaparken ederken topluma karşı belli noktalara değindim. 2. yarı oda dizileri mahkeme son derece mükemmel. Bir sinema olarak arsa düz bir çizgi ile de olsa 2016 Talvar.

  Çok gerçek bu film hakkında en iyi şey. Eğer muhafazakar veya liberal ya da feminist iseniz, Eğer insan iseniz, bu gibi önemli değil. Bu film yetiştirdiği sosyal sorunları noktasında ve aynı zamanda eğlenceli bir izle. Bu gibi filmler aşırı ticarileştirilmesi rağmen inanılmaz bir film Hint sinemasının gücünü gösterir.

  Pembe Panter Full Hd Türkçe Dublaj İzle

  Aniruddha roy chaudhary yönetmen olarak müthiş bir iş yapmış. Filmin ilk yarısı çok az diyalog var ve hala hikaye şaşırtıcı ve endişeli bir şekilde iletti. İkinci yarı özellikle mahkeme odaklanmak ve uzun zamandır bu kadar yoğun bir mahkeme savaş görmedim.

  Film PEMBE gördüm ve hiçbir şey bu film gibi çok etkilendim İTİRAF EDİYORUM. Muhteşem muhtemelen bollywood var en iyisi O Tapsee Pannu Hareket ederek, Amitabh Bacchan çok yoğun ve güçlü bir karakter yaptım ve kendi karizması rol yükselmiş, oyunculuk yeteneklerini en büyük bollywood yıldızı sebebi gösterir. Yönetmen tam olarak körü körüne giyiniyor, konuşmak ya da iş bu arada bir kadın karakteri yargılayan özel metrolar ve toplumun gelişmemişlik kadınların karşılaştığı sorunları köklü ve taciz enlights. Kötü kadın Nesnelleştirmek ve onlara karşı gücü Kötüye düşünen insanların genel düşünceleri uyanık için bu tarz filmler ihtiyacımız var. Bu harika filmi izlemek için hepinize tavsiye ederim. Genellikle bollywood izliyoruz ne filmlerde bir Düşünce Kışkırtan ve dev bir sıçrama.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Amitabh Bachchan
  • Oyuncu Angad Bedi
  • Oyuncu Kirti Kulhari
  • Oyuncu Piyush Mishra
  • Oyuncu Tapsee Pannu
  • Yönetmen Aniruddha Roy Chowdhury

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Pembe Full HD İzle- Pink Turkce Altyazılı 1080p"

  1. İsa 21 Şubat 2017 17:33

   Gerilim Filmleri Mrb web siteniz vallaha billaha iyi, şukuladım Pembe Full HD İzle- Pink Turkce Altyazılı 1080p İsa Karabük

  Pembe Full HD İzle- Pink Turkce Altyazılı 1080p