• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Parçalanmış Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça Sansürsüz İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 164 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 117
  • Tarih:

  Parçalanmış Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça Sansürsüz İzle

  Shyamalan için ne müthiş bir geri dönüş! Birçok korku yazar-yönetmen M. Night Shyamalan Kırılmaz, çok kendi süper kahraman kökenleri filmi ile zirve yaptıktan sonra aşağı doğru bir spiral olan vokal olmuştur. Parçalanmış doğaüstü Shyamalan bu buluşma devam etmesi ama aynı zamanda bu yönetmen sadece doğru anı yeniden su yüzüne için bekliyordu uzun zamandır beklenen bir söylem görür. Son filmi – Ziyaret – tahmin edilebilir ama eğlenceli oldu, Bölünmüş bir ev adı ona çağdaş korku içinde yapılan yaratıcılık üst düzeyde hikaye kahramanlık altını çizdi.
  Parçalanmış Türkçe Dublaj 1080p
  Henüz hayranları Parçalanmış-Shyamalan çok kendi sinematik evrenin sadece bir dönüş de, oldukça taktiksel bir tuzak olmadığına hemfikir olacaktır. Tam anlamıyla koymak, filmin her bir kişilik toplu gerisi tamamen farkında olarak konuştuğu birden fazla kişiliği olan bir kişidir. Ana karakter Kevin 23 kişilikler sergilemek söyledi olmasına rağmen, film boyunca sadece bir avuç görüyoruz. Barry, New York moda duayeni, eski Hedwig, goofy 9 yaşında ve koyu kişilikleri Patricia ve Dennis. Kendilerini Horde arama, son iki 24 kişilik törensel bir kurban genellikle Canavarı “olarak adlandırılan üç Liseli kız kaçırma etkilemiştir. Kızlar korkuyla felç, onların kaçış Kevin bulunan iyi ve kötü kişiliklerin kahramanı Casey (Anya Taylor-Joy) proaktif yık bağlıdır, ancak Canavar dışarı çıktı önce ve zaman sınırlıdır. Bu Casey bir canavarla karşı karşıya olacağını ilk kez olmaz bu onun avantajı dışavurumcu bir flashback ile öğreniyoruz.
  Parçalanmış Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça
  Eğer Edward Norton çift kişilikleri ilk filmi Primal Fear onun ürpertici, James McAvoy bir görseniz sadece (ya da bir filmde iki düzine performansları demeliyim?) çok yönlülük olağanüstü bir performans. Başarmak için sadece zorlu bir rol daha, bu filmde McAvoy, geniş bir yelpazede de sinir yıkım bu türler içine tanıdık bir rakip olabilirdi ne cesaretlendirdi. Shyamalan bu yüzden imza sonu denir yüzden neredeyse şaşırtıcı. Hikayeyi gerçek bir olay değil dürüst olmak gerekirse ama en son izleyiciler çarpmış gob olacak üçlemesinin bir tür beklenmeyen ama kusursuz bir uyum. Sanki Shyamalan eğer yakından izliyor, ama aynı zamanda adamın her gerçek fan için son derece tatmin edici bir Paskalya yumurtası istiyor Eğer aramızda bir şaka. Bay Shyamalan hoş geldiniz!Parçalanmış Türkçe

  Yönetmen ve James McEvoy için form muhteşem bir dönüş en iyi performanslarından birini veriyor. Birçok aktör harikalar filmi en üst düzeyde onsuz çalıştı eğer bir işte çok iyi ve idam etti ne elde edebiliriz nasıl emin değilim. Arasında büyük stüdyo seçimler bazı olursa olsun zor ya da ilginç rolleri seçtiği filmler nasıl sonuçlandığını ve aralığı ve yeteneği her zaman şaşırtmaya devam ama burada başka bir seviyeye taşıyor.

  Parçalanmış , başkalarının bunu yaparsanız, hatta bu hikaye için koltuğun kenarında ve heyecanlı bir mod daha çizilmiş olacak son katlanmış sevmiyorum tiyatro, gerilim dolu ve oldukça dokunaklı ve anlamlı bazı yönlerden izlemek için harika bir film olduğunu söylemek dışında, bu film hakkında çok fazla ifşa etmeyeceğim.

  Emin değildim eğer filmi tipik bir kaçırılma filmi ötesinde ilk beş dakika içinde olsaydı ama temin ederim ki gerçekten bu durumda çalışan sonuna doğru film daha geleneksel dokunuşlar onun bazı koyarak yönetmeni rağmen olacak herhangi bir beklentileri tamamen farklı. Daha açık fikirli olmak ve burada bu kadar iyi forma dönüş işini zevk alıyor ve söyleyebileceğim tek şey yapılır, ayrıntılara büyük ilgi var ve her şeyini verir gibi her zaman sık sık insan koşulları ya da hayal gücü ile kusurları bakıyorlar ve onun filmlerinin biraz kısa düşmüş gibi önceki filmlerini sevmişimdir ama geliyor.Parçalanmış

  Eğer orijinal bir gerilim/gerilim gidip görmek istiyorsanız bu harika bir film. Bu filmi koyan bir inceleme gördüğümde çok üzüldüm, bu yorumları bu sefer sıyırmış benim görüşüme göre, daha düşük bütçe çalışmaları olağanüstü yine farklı olmak cesur M Gece gelmek daha kolay ve en iyi hikaye sergilemesini umuyorum.

  Burada parçalanmış ve tüm bu riske değerdi, sizsiniz James McEvoy almaya devam! Q&A katılan performansları gibi rezonans ve beceri verir bence iyi mütevazi bir adamla karşılaşır. İyi bir yetenek o Anya Taylor Sevinç de harika bir performans. Bakın filmi, özellikle koltuğun kenarında olacak, büyük bir ekran üzerinde bir noktada.Parçalanmış 

  Eleştirmenlerce olumlu yapılmıştır filmleri ‘Unbreakable’ ve ‘İşaretler’ tarafından izlenen Altıncı his ‘alkışlanan’ Shyamalan yaptığı ilk vardı. Bundan sonra, elbiseler bir dizi Su ‘Bayan,’ Köy’,’ Olay ‘ile’ gitti , ‘Toprak’ ve Sonra Son hava bükücü ile ‘tüm zamanların en kötü yönetmenlerinden biri olarak nitelendirdi. Ama, genel olarak olumlu eleştiriler aldı ki 2015 ‘Ziyaret’ ile iyi bir dönüş yaptı ve oyunuyla Parçalanmış ‘ile geri döndü.

  Bir doğum günü partisinden sonra, üç kız, Casey önderliğinde, onun içinde 23 farklı kişilikli, çok ender rastlanan bir vaka olan sorunlu Kevin tarafından kaçırılıyor. Aşağıda üç kız asılıyor, zihinsel çöküntü yaşıyor kendisi Kevin kaçmayı deneyin. Kusura bakma, küçük bir faktör şeyi mahveder olarak bu film hakkında çok şey söyleyebilirim.

  Bu film James McAvoy olmadan iş göremezdi. Tüm kariyerinin en iyi performansını vermiştir ve bu filmi izlemek için nedenlerinden biri olarak öne çıkıyor. Filmde klişe noktalar, olağanüstü performans yüzünden izlenebilecek. Bir ‘Norman Bates’ türü kadın Patrica 9 yaşındaki bir çocuğu Hedwig diğer kişilikleri arasında geçiş yaptığı inanılmaz

  Son ama en az değil, geleneksel “Shyamalan Twist”. Güven bana, bu sefer aklınızı sonuca ne zaman üflenir. Bu twist “Altıncı his” bir maç değil ama heyecan verici bir şey. İşaretler “gibi aptalca bir bükülme değil.

  Parçalanmış” korkunç değil, gergin. Bu film “korku” etiketi verilen olmamalıydı. “Psikolojik gerilim” kulağa daha hoş geliyor. Yine de, bu film izlemeye değer. Ekstra bir yıldız ile sadece James McAvoy için 8 veriyorum.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Anya Taylor-Joy
  • Oyuncu Betty Buckley
  • Oyuncu James McAvoy
  • Yönetmen M. Night Shyamalan

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Parçalanmış Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça Sansürsüz İzle