• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Özgürlük Savaşçısı Full HD İzle- Özgürlük Savaşçısı Turkce Altyazılı ABD 1080pTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 93 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 139
  • Tarih:

  Özgürlük Savaşçısı ABD filmi 2016 6.8 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Özgürlük Savaşçısı -Free State Of Jones Keyifli seyirler.

  Jones County isyanı hakkında Prof. Bynum mükemmel bir kitap okumuştum ve bu yüzden filmi iple çekiyorum olmuştu. Bu, kaçınılmaz olarak, (tamamen anlatmak için bir düzine saat gerekir) hikaye değişse, isyan ve Newton ve Rachel Knight karakterlerin ruhuna sadık kalır.

  (Dikkatlice tarih ders kitaplarımı iptalini, Güneyde büyümek, belki parklarda ve binaların etrafında siyah Güneyliler korkutmak için pusuda muhteşem Olde Güney kutlayan tüm anıtlar haklı olduğu bir gerçek sanırım) İç Savaş sırasında Güney İttihatçı ayaklanmalar bir dizi vardı. Amaç başka ne olabilirler? Bir yenilgi kutlamak için?

  Çok kötü bu filmin sonunda açık puan: Konfederasyon savaş kaybetti, ama Konfederasyon sahibi olan ekici sınıfı barışı kazanmak için yaptı. Bunun yerine Mussolini gibi linç olma, Konfederasyon liderleri hayatlarını döndü, onların tarlaları, tıpkı savaş gibi hiç olmadı. Kaybettikleri köleler bile onlara ödenmemiş hastalanınca şeklinde iade edildi. Özgür adamlar hayatlarını sefalet bu film çekmek için, sözde özgürlük onlara alınan en güçlü görüntülerden biri. Bazı form tazminat olarak hizmet için 40 dönüm ve bir katır, KKK elinde terörizmle yüzyıla katlanmak devam ettiler.

  Güzel ve hassas hareket ve çekildi film kendisi. Ama asla karşılıksız olan büyük bir vahşet sahneleri var. Ayrıca çok güzel sahneleri var. Irkçılık bir başkan adayı ve gelir başka bir hallmark eşitsizlik hallmark nerede bugün Amerika’da siyaset için büyük önemi olan sahneler var.

  Bu film “beyaz bir kurtarıcı” olduğunu radikal sol tarafından iddia çok saçma. Eğer bir şey, Gary Ross Freeman adına Newton Knight kendi eylemleri irdeleyen gerçek hayattaki olayların çoğu ortadan kaldırılmış, muhtemelen kim, aşırı sağ-kanat zaten hiç memnun radikal sol film daha lezzetli yapmak zorundadır. Çok iyi eleştiren-Gary Ross gibi iyi niyetli liberaller, gerçek düşman saldırısı daha radikal sol arzu ediyorum. Mississippi Eyaleti hala devlet bayrağı ile Konfederasyon bayrağı bulunuyor. ve sosyal adalet savaşçıları beyaz saviordom “derece fark eder?

  Matthew McConaughey burada Lincoln Avukat ve performansı en iyi çalışmaları arasında olduğu bir ayak yanlış koymak değil. Amerikan aktörler nadiren oyun süresi rolleri inandırıcı ama tamamen rol scraggly sakal, yağlı saçlı, korkunç dişleri ve tutum yaşıyor. Yorgun ve umutsuz bir İç Savaş asker daguerrotype gibi görünüyor. Gugu Mbatha-Raw çok uzun süre radar altında: şaşırtıcı Belle ve Işıklar Ötesinde bir sinir krizi doğru bir pop star olarak tamamen inandırıcı 19. yüzyılın başlarında melez bir mirasçı olarak dokunmadan uçtu, ırkçı Güney kültür baskılara rağmen kendi yolunu tanımlayan becerikli bir kadın Rachel için bir ışık kalitesi getiriyor.

  Mahershala Ali karakteri-Prof. Bynum kitaplarında bulunmayacak. Şövalye Şirketi ile savaşan maroons adlarını tarihe kaybolmuş, Gary Ross tarafından icat edilen kompozit bir karakter. Onun karakteri kaçak köle silahlı isyancı için Yeniden oy hakları aktivisti gitti. Ali zeka, çekicilik, sıcaklık ve olağanüstü cesaret ile onun karakteri imbues.

  Keri Russell küçük bir rolü gayet iyi. Kalbi kırık karakter, onur ve direnç verdi.

  Şiddetle tavsiye edilir.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Gugu Mbatha-Raw
  • Oyuncu Keri Russell
  • Oyuncu Lara Grice
  • Oyuncu Mahershala Ali
  • Oyuncu Matthew McConaughey
  • Yönetmen Gary Ross

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Özgürlük Savaşçısı Full HD İzle- Özgürlük Savaşçısı Turkce Altyazılı ABD 1080p