• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı Türkçe Dublaj 720p Full Tek Parça Sansürsüz İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 68 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 103
  • Tarih:

  Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı filmi 2015 7.0 720p ABD Turkce Dublaj Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı

  Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı Türkçe Dublaj 720p Full Tek Parça Sansürsüz İzle

  Ian McKellen büyük dedektifin hayatın sonuyla ilgili bir filmde Sherlock Holmes rolünü karaya ilk duyduğumda bu rol için mükemmel olacağını biliyordum ve gerçekten de öyleydi. Bay Holmes, Aklın Küçük Bir Hile olarak adlandırılan Mitch Cullin tarafından bir romanından uyarlanan güzel bir film, mizah ve Bay Holmes son davasını yeniden ziyaret gibi hüzün dolu, çok eskiden ne hafızasını değil bulur. Yazlık onun için Deniz tarafından emekli veya arıcılık ve arıcılık bilinen hobisi kabul etti. Kahya Bayan yanında Milo Parker, Laura Linney Munro ve oğlu Roger, büyümüş de küçülmüş bir çocuk. Bu üç arasında ekranda dinamik şaşırtıcı. Daha fazla iletişim hatları için de söylenebilir daha bir bakışta iletti.Ayarlar hassas detaylı, sahne canlı ve muhteşem oldu tamamen karamsar ve karanlık olan bir sahne hariç ve sinematografi çarpıcı oldu. Skor gayet sade ve ustalıkla sahneleri duyguları ele geçirildi.Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı Türkçe Dublaj
  Bay Holmes, Sherlock Holmes hikayelerini çok farklı bir türüdür. Sakarin olmadan duygusal ve kurgusal tarihin en büyük dedektif adil bir temsili olduğuna inanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.Eski bir Sherlock oynayan Ian McKellen ile yeni Sherlock Holmes bir film olduğunu ilk duyduğumda, anında bağımlısı oldu. Posterleri ve fragmanları film için daha sinirli yaptı. Sorunun ardından geldi. Kahya Bayan Munro ve oğlu Roger ile Sussex bir çiftlik evinde emekli yaşıyor gibi Bay Holmes 93 yaşındaki Sherlock Holmes izler. Sherlock ölmeden önce son davası hakkındaki gerçekleri yazmak, gerçekleri John bezeme nedeniyle çalışıyor, ama davanın nasıl bittiğini hatırlamakta zorlanıyor. Roger ve cebinde bazı küçük hileler yardımıyla, son durum hakkındaki gerçekleri yazmaya devam eder ve kariyeri sona erdi, ama aynı zamanda merhametli bir tarafı var bilsin.Ian McKellen, yaşlanma Tanrı’yı görmek için, tüm zamanların en iyi bilinen karakterlerden birini oynayan sinirli olmaz, çünkü bu film için sinirli olduğumu? Tabii ki, Ian McKellen 93 yaşında ve 60 yıl inanılmaz Bir aklını fikrini güvenilmez tertemiz nerede ve ne zaman Sherlock Holmes ve hayatının iki farklı aşamalarında karakter tasvir harika bir iş yaptı. Genç Roger gibi Milo Parker harikaydı. Pek bir şey bekliyor, bir çocuk aktör verilmedi, ve bu genellikle hit – or-miss, ama gerçekten rolü mıhladı.
  Laura Linney de, harika bir iş yaptı. Aslında filmin ilk yarısı için onun karakteri sevmedim ama filmin sonunda kendini kurtardı. Hattie Morahan Sherlock hakkında hatırlamak isteyen bir kadın olarak harika bir iş yok, ve onun karakteri yardım edemiyorum ama filmin sonunda üzülüp onun için biraz üzülüyorum öyle güzel trajik bir şey yok. Hiroyuki Sanada bazı otlar hafızasını yardımcı olmak için, ve aynı zamanda Sherlock geçmiş ile bağları olan bir adam almak için bir adam Sherlock ziyaret oynar. Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı Türkçe Dublaj
  Bu filmde çekim için sinematografi ve yerlerini sadece nefes kesici. Aşağıda karakter birkaç çekim plaj muhteşem bir görünüm ve emekli olan Sherlock Sussex çiftlik evi her zaman güzel görünüyor. Bu film, Carter Burwell tarafından yapılan müzikleri de çok etkileyiciydi. Olması gereken zamanlarda yürekli özellikle ışık oldu, ama aynı zamanda çok dokunaklı.Senaryo Jeffrey Hatcher tarafından yazılmış çok iyi yapıldı. Çizgiler tüm doğal hissettim, ve zaman zaman diyalog Fuar ve bu tür ile söylenmesi gerektiğinde, her zaman olduğu gibi zorunlu hissettim. Gerçek insanların sahip olabileceği bir konuşma gibi geldi. Gerçekten de filmin hikayesi ve gizemli yönünü sevdim. Gerçekten bir çok açıdan ilginizi çekecek bir yapım.

  Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı -Mr. Holmes Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Frances de la Tour
  • Oyuncu Hiroyuki Sanada
  • Oyuncu Ian McKellen
  • Oyuncu Laura Linney
  • Oyuncu Roger Allam
  • Yönetmen Bill Condon

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı Türkçe Dublaj 720p Full Tek Parça Sansürsüz İzle