• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Mike ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak Full HD İzle- Mike and Dave Need Wedding Dates Turkce Altyazılı 1080pTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 145 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 98
  • Tarih:

  Mike ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak Mike and Dave Need Wedding Dates filmi 2016 6.1 1080p full olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Mike ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak -Mike and Dave Need Wedding Dates Keyifli seyirler.

  Mike ve Dave fragmanları ilk çıktığında bazı Mike ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak Full HD İzle söz vardı Düğün Tarihlerini’ Gerekiyor. Açıkçası bu film ilk ‘Hangover’ filminin tonunu yakalamak inanıyordum, ama bir şey yanlış gitti erken.

  1. Bu film gerçek olaylara dayanmaktadır biliyorum, ve gerçek olaylar bu filmde anlatılan olanları çok daha eğlenceli olurdu garanti. O çoğunlukla, film bu iki kardeş parti değil, aynı zamanda vahşi antikalık sonrasında şahit olduğumuz gördüğümüz güçlü bir açıklık vardır. Şey aslında Hawaii son noktaya gelene kadar yeterince iyi hareket. Bu noktada, işler bir uçurumdan takla atmış.

  Mike ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak Full HD İzle- Mike and Dave Need Wedding Dates Turkce Altyazılı 1080p

  2. Mike ve Dave ve Adam Devine ve sırasıyla Zac Efron ile oynadı. Bu iki kardeş olarak iyi bir çift olacaklar, ama Adam Devine (özellikle) sınırını zorluyor. Aubrey Plaza ve Anna Kendrick muhtemelen dökme, çok komik onlar neden kötü eklemeler vardır. Hem Devine ve Plaza komedi ve zamanlama belirli bir seviyeye getireceğini düşündün, ama ne yazık ki onlar ve espriler yersiz.

  3. Film tamamen komik değildir, ama en az bir şarkın vardır orada burada söylemiyorum. Efron ve Kendrick böyle bir film yıldızı için daha iyi aktörler vardır, açıkçası bu standartlarının altında. Bu bilinmeyen ve boşluğu dolduruyor aktörler yerine daha büyük isimler geliyor/özellikli Doğrudan TV ya da DVD film olmalıydı. Yan Mike ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak Full HD İzle- Mike and Dave Need Wedding Dates Turkce Altyazılı 1080p karakterler sırayla komedi bar düşüren, bu sinir bozucu.

  TAMAM, dürüst olmak gerekirse ben biraz, biraz yıldırıcı bir dayak vardı, bir film için IMDb ikinci resmi inceleyin. Parçam-5 Bu alt verdik adamlar ve kızlar ile anlaşmak istiyor. Bazı sahnelerin biraz bile mümkün olup olmadığını bazı komediler var, tüm karakterler sevimli, kemerler bazı açıkçası inanılmaz derinliği yok, ve hiç bir fikrim yok. Evet, beni de alın, eğer filmi izlerseniz hangi sahneleri bileceksiniz!

  Mike Ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak İzle Altyazılı

  Bir buçuk saat en iyi parçası için kıçımı gülüp yaptım? Evet. Ben taş soğuk ayık mıydı? Hayır. Tekrar izlemek ister miyim? Kesinlikle.

  (Bazen kaba ve çocukça, ama “Mike ve Dave bekliyorsun? ne Düğün Tarihleri, gerek deniyor? Effron diğer filmlerinde bazı olarak tahmin edebileceğiniz harika oyunculuk görüntü değil, ama kesinlikle komik değil mi? Sıradan bir film arkadaşım bana döndü ve o kadar çok söyledi).

  Ve evet, kötü oldu. Kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey olmadı, sadece arsa genel olarak. Hiç. Temelde, her sahne ve diyalog neredeyse her satırı garip ve komik gibi aptal ve/veya garip oldu. IMDb “Macera, Komedi, Romantik”, ama hiç macera gördüm ve neredeyse hiç romantizm; ve komedi gibi… böyle bir parodi parodi veya başka bir şey olarak sınıflandırılmış. Ve inan bana, aslında (genellikle “sığ” olarak etiketlenmiş benim için) komedi “aptal ve şirin” türü seven biri, benim. Ama bu benim tadı için bile çok saçma. Çoğu zaman sadece aptal, çok aptal daha. Ve eğlenceli ve “onlara his aww” bu kadar Mike Ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak İzle Altyazılı yalakalık yapmak öğeleri, sevimli olması gerekiyordu anlar bile Mahvoldu. Ve bağnaz değilim. Önce mizah bu tür güldü ve onu kullanan film izlerken çok eğlendim. Ama iyi yapılmalı. Burada değildi. Yazarlar iyi bir iş, bir dönem değildi. Doğru düzgün bir iş bile. Bu 4 oyuncuları kötü görünüyor ve bunu hak etmiyor (çoğunlukla) onlar yaptı. Bundan daha iyi olduklarını biliyorum.

  Komedileri seviyorum. Onları izlerim. Sevimli, aptal, aptal, zeki. Gerçekten o kadar iyi değildir bazıları iyi, bazıları kötü, bazıları.Ama bu korkunç yepyeni bir kolu vardı. Senaryo Mike Ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak İzle Altyazılı 12 yaşında yazdığı gibi görünüyor, ama genellikle f kelimesini sık sık kullanın “-” değiller. Böyle konuşma, bir komedi olsa bile? Komedi oyunculuk becerileri – Tatiana ve Zach Efron oynayan kız orada tek izlenebilecek. Zaman, para ve iyi aktörlerin bu atık için hiçbir bahane yoktur. Kızlar ve Zach için gerçekten üzülüyorum. Sanırım, her aktör yerine unut onlar kendi özgeçmiş bir film var. Bu kesinlikle onlardan biri. Bu komedi için yeni Hollywood standart değildir umarım.

  Mike ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak İzle

  Son 5 yılda, “genellikle erkek karakterler için ayrılmış müstehcen mizah gasp etmeye cüret” (Nedimeler, kız Kardeş ya da yapılacaklar Listesi gibi) kadın karakterler ile yetişkin komedileri bir patlama olduğunu görüyoruz. Korkunç Mike ve Dave kanıtlar Düğün Tarihlerini İhtiyacı gibi ancak, cinsiyet rollerinin yıkım kalite otomatik bir garanti değil. Adam DeVine, Aubrey Plaza ve Anna Kendrick hayranı olduğum için çok yazık. Ancak, bu kadar kötü bir senaryo ile önemli bir şey yapmak mümkün değildi. Mike ve Dave kendi başına bir amaç olarak bayağılık istihdam, senaryo onun gerçek mizah olmadan Mike ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak İzle bu film bir Düğün Tarihlerini Gerekir. Ve ben de en azından hangi karakterler bir şeyler öğrenmek, ya da olgun, ya da, daha kendi eylemleri için sorumluluk üstlenmelidir “ciddi” anlar. Sonuç olarak, bu incelemenin başında bahsettiğim “kadın komedi” bu hurdayı çok daha iyi seçenekler var. Ancak, Mike ve Dave her şeyi, ve diğer seyirciler için işe yarayabilecek çalışır Düğün Tarihlerini Gerekir. Her biri bunun gibi filmler için/yakınlık veya hoşgörü Mike ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak İzle kendi bilir. İyi bir deneyim ya da kabus bir kaçış olmadan? Bir film içine adapte olması gereken gerçek bir durum. Ama Zac Efron olmadan, lütfen Hayır! Neredeyse ona hakaret!) elde değil.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Adam DeVine
  • Oyuncu Anna Kendrick
  • Oyuncu Aubrey Plaza
  • Oyuncu Sugar Lyn Beard
  • Oyuncu Zac Efron
  • Yönetmen Jake Szymanski

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Mike ve Dave Ah Bir Sevgili Yapsak Full HD İzle- Mike and Dave Need Wedding Dates Turkce Altyazılı 1080p