• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Mezuniyet Bacalaureat Turkce Altyazılı 1080p Full Tek Parça Sansürsüz İzleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 124 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 128
  • Tarih:

  Mezuniyet Bacalaureat Turkce Altyazılı 1080p

  Sonra şiddetle cezalandırmak boyunca seçtikleri filmler nadiren ileri önde gelen karakterleri. Ama bu zaten toplumun otantik ve acımasız tasvirler yaratmakta usta daha kanıtladı kim Mungiu, ve Bacalaureat canımızı kenarlarında kazıyor. Nesilsel değişim hikayesini olmaktan son derece ataerkil bir devlet sökülmesi üzerine kurulu. Bu amaç için, parçalıyor ters olacağını pek çok katmanları kesen olağanüstü karmaşıklığı ve derinliği, hikayesi el sanatları.

  Mezuniyet  Kısacası: Eliza cinsel ‘bacalaureat onun yüksek son set daha önce saldırıya uğramış bir gün okulda öğrenciler Romanya oturup sınav. İNGİLTERE’DE bir üniversitede koşullu bursu mu vardı, ama onu düşüklüğü, hem zihinsel hem de fiziksel, ona ihtiyacı olan notlar almak için bir tehdit oluşturuyor. Baba işaret, Romeo, hayat Eliza ülkeyi terk etmeyi kendi berbat ‘kader’ ile sona emin olmak için onun arzusu oldukça karışıklık karşılaşmak üzere olan yerel bir doktor. Daha fazla veya daha az farkında olmadan sonuçları kızının ihtiyaçlarını garanti altına almak için bir fırsat sunulmaktadır gibi işler karmaşık bir hal alır. Yolsuzluk devre arkadaşı bir durum karmaşık bir arkadaşı olduğu gibi laubali değil, bir elin bir şeyi başka türlü yıkar. Eliza’nın yüksek okulda bir öğretmen olan bekar bir anne, Sandra, flört ederken ve tüm bu karmaşanın ötesinde, Romeo da evliliğini cephe koruması gerekir.

  Bacalaureat anında yapan ve iyi de belirgin benzerlik ve özgünlük üreten ayrıntı, dikkat. Ama Mungiu önceki büyük başarı, 4 Ay, 3 Hafta, 2 Gün aksine, astımın şiddetini azaltır konu, hikayenin desende (olmayan)veya kuru, bu davayla ilgili birçok ipliklerini olarak kanıtlamak iç içe nasıl ama kök değil. Onun eksiklikleri uzaklardan ortada çünkü birlikte babası gölgeleme acı verici. Ama hangi dışında geçerli olmaya devam edecek birlikte bir yeni nesil gelir sağlamak için çok önemli olan ölümü. Onun kaderi kaçış değil sadece çünkü o trajiktir, ama hangi nefret ettiğini propaganda rolü tanımıyor. Sırayla istediği değişiklik olma kızının şans sağlamak için tehlikeye Romeo istekli böyle bir sosyal yapı saran kalıtsal hastalığın bir parçasıdır.

  Mezuniyet Her ahlaki-kurumsal junction bir adam, bir doktor, bir polis memurunu, Eski Belediye Başkanı bir şekil, bir okul müdürü, bir savcı tarafından güvence altına alındığı daha geniş bir görünüm alarak, rastlantı değil. Bu zıt Eliza, Sandra, Romeo karısı Magda ile bilgelik stoacılık kadın karakterler, gücü vardır. Faydacı ve ahlaki etik bir savaş, ahlaki pragmatizm hiç ahlaki olabilir sorusunu poz. Mungiu tarafı, erkek ‘keywardens’ gibi alaycı, duygusuz, bencil, ikiyüzlü: en az olduğu muhakkak. Erkeksi içgüdüler de vurgulanır (‘bir tecavüz değildi, sadece cinsel bir saldırı oldu!’) ve eleştirdi. Bu gelin erkek karakter çifti insancıl anlayış ve bu gibi görünse bile, ince ironik bir dokunuşla Müdürü tarafından cezalandırılır.bu yüzden şartlar belirler, bu kişisel çıkarların güçlü bir tutam.

  Tüm bu olduğu için, biz yolculuk özetleyen iki sahne vardır. İlki, ‘birisi’ (hayat?) Daire Romeo ailesiyle yaşayan bir taş atar, böylece bir pencere kırma, güvenle dışarı fırlar, sanki suçlu bulma yerine, daha önemli olsaydı. Sonra, filmin sonuna doğru, Romeo hayatını kötü seçimler onun sayesinde çorap söküğü gibi gelir, girişim kızına yönelik saldırı kabul fail sonra karar verir; şimdi, ancak, anında izini kaybeder, apartman gölgesinde şaşkın dolaşıp kendini bulur, her beklenmedik gürültü yolunu gelen atlama. Kavrama, nasıl toplum üzerinde kontrol çalıştırmak, daha azalıyor.

  Mezuniyet Eğer bir şey, aşırı ve açıkça ahlakçı olmak için Mungiu eleştirmek istiyorum. Karakterleri canlandıracak sahne yapay ve pedagojik ukala kendini ahlaki bakış açıları, sahneler dediği gibi kullanıldığı bazı anlar vardır. Ayrıca, (bir an Eliza tecavüz, bir sonraki tartışmak önemsiz ile ilgili resmi bir açıklama dikte) hemen hemen tüm yetkililer tarafından iletilen bürokratik soğukluk şimdiye kadar yavan geliyor – temalar tek Odak noktamız geçmişin yükünü hafifletmek, mevcut sorunları daha ulusal bir çerçeve içinde bulunan bir duygu var. Ve bu film sırasında ima olmasına rağmen, sınav sahtekarlığı meselesi burada liseyi bitiriyordum kendimi on yıl önce, gösterildiği gibi üzerineydi. Dolayısıyla, bu kez karşı bir şekilde hissediyor, fakat bu aynı zamanda bir dönemin son kalıntıları, özellikle de böyle bir ışık Romeo çözümü olan retrograd olarak görülebilir . Mezuniyet

  Kenara sürtüşmeler, kendisi için neredeyse tüm yol gerçekten çok güzel gerçek hissediyor böyle bir karmaşık ve son derece entegre bir hikaye yaratmak. Uzlaşma, bireye karşı sistemik eğilme ve ağrı olan izleyici için kolay bir yolculuk değil – sonuçta, Romeo o kadar iyi niyetli ki, dünya sadece onun yaptığı, bir yanlışı bir yanlış ile yapmayı gerektirecek gibi görünüyor. Henüz, ‘bacalaureat’ değişim vade için ve böyle önemli bir basamak ediliyor karar verir, bireysel kalır. Mungiu film bir insan olarak bizi tanımlayan bir nesil olarak, ama izleyin-şimdi, daha net değişim göremiyoruz, bunu canlandırmak için bile kendimizi buluyoruz uçurumun üzerine bir yorum. Tuhaftır, iyimser olduğunu kanıtlamaktadır.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Adrian Titieni
  • Oyuncu Lia Bugnar
  • Oyuncu Malina Manovici
  • Oyuncu Maria-Victoria Dragus
  • Oyuncu Rares Andrici
  • Yönetmen Cristian Mungiu

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Mezuniyet Bacalaureat Turkce Altyazılı 1080p Full Tek Parça Sansürsüz İzle