• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  May I Sleep with Danger? Full HD İzle- Mother, May I Sleep with Danger? Turkce Dublaj 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 169 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 86
  • Tarih:

  May I Sleep with Danger? Mother, May I Sleep with Danger? filmi 2016 4.2 1080p full olarak izlemeniz için hazır May I Sleep with Danger? filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. May I Sleep with Danger? -Turkce Dublaj Keyifli seyirler.

  Annesinin “yeniden yaktı Ömür yöneticilerinin yeşil ettiklerinde kendilerini gurur duyuyordu eminim, Tehlike ile kalabilir miyim?” “Herkes biliyor şaka olduğunu biz izin veriyoruz. Ne güzel şu an onlardan biri öttü olabilir miyiz?”. “Ve bir tane muhtemelen öttü James Franco var!”. “Tori ve Ivan gemide de vardır, ama elbette olacak, amiright?” Bunu da arıyor nasıl olduğumu kabul edeceğim, ama tedirgin etti beni, bizim kahraman bir lezbiyen vampir, tehlikeli sahiplenici bir erkek arkadaş değil pençesine olacağını keşfi ile başlayan birkaç şey vardı. *Her şeyi* (İsa, şimdi vampirler ve zombiler olmak zorunda mı?) Gerçekten dikkatli olsaydı bana ne 2016 “Anne, Tehlike ile kalabilir miyim?” olduğunu, aksine, orijinal, kasten şaşaalı olacak ama.

  Bu campiness 1996 orijinal büyük ölçüde temel kablo dolar benim için çok daha heyecan kampı teslim (Ömür boyu “Drew Peterson: Dokunulmaz”) abartılı olduğunu düşündüm. O dedi ki, ilgili herkes bu kadar ciddi olduğu için… orijinal “Anne” hala komik ve eğlenceli. Benim için bu sadece bir fiyaskodan kamp klasik bir film veya TV programı yükseltmek için gerekli olan kendi eksikliği-farkındalık. Bebekler Vadisi “büyük ekrana getirildiğinde” stüdyo sert vuran bir drama yaptıklarını düşündüm. “Anneciğine” Oscar yemi olması gerekiyordu. “Oğul” nihai felaket filmi, bunun yerine sadece bir felaket olacaktı. Ama Annesinin “yeniden/yeniden hayal,”-git, ve sonuç tahmin edileceği gibi hiç de iç açıcı değildir *get zamanki olmaya çalışıyorum* miyim?

  James Franco en endişelendirici. Eğer Yeni bir Nicolas Cage adında olmaya layık olan, aktör olan bir işçi bugün ise, (“127 Saat”) Oscar’lik bir performans sunarlar ve sonra (“Spring Breakers”) yarasalar–t deli zorlanmadan gidebilir Franco. Ama Kafes gibi, Franco her zaman için ona ihtiyacımız olduğunda deli gitmez. Sadece Kafeste Geride “aradı,” Franco, Macbeth “üniversite bir üretim Müdürü olarak,” tam anlamıyla bir kenarda Anne olabilirim “oturuyor?” TV seyircileri için birkaç göz kırpan taraflar sunan daha küçük yapıyor. İki kere Yıldırım çarpması yapmak için elinden ne Tori Spelling, anne olarak bu sefer uzaklaştırılmış, ama kamp değeri en ekranına az onun Tori Spelling, Reality Show Şaka/Magazin Kum Torbası olmak ve daha fazla OK–performans–onunla bir ilgisi yoktur getiriyor. Orijinal psikopat erkek arkadaş olarak performans çok eğlenceli olan Ivan Sergei, üniversitede edebiyat profesörü olan daha hafif bir rol.

  “Anne, yapabilir miyim?” teknik olarak yeterli, tehlike ile yatan (özellikle Leila George ve Emily Meade, James Franco, eş zamanlı olarak bildirildi) Melanie Aitkenhead uyuyordur kiminle tehlike) ve iyi yönü, orijinalinden daha iyi oyunculukla unutulmamalıdır. Ancak, komut dosyası, Amber Coney tarafından James Franco” çarpık akıl”, yeterince çarpık ho-hum, Franco akıldır. Günün sonunda, film-*eğlenceli kesip göster* bunu yapmak-üst PERFORMANS ve şirret hatları üzerinden “Amerikan Korku Hikayesi,” tüm gereksiz Çıplaklık ile, yavan bir bölüm gibi oynar.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Amber Coney
  • Oyuncu Emily Meade
  • Oyuncu James Franco
  • Oyuncu Nick Eversman
  • Oyuncu Tori Spelling
  • Yönetmen Melanie Aitkenhead

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  May I Sleep with Danger? Full HD İzle- Mother, May I Sleep with Danger? Turkce Dublaj 1080p