• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Max Steel 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD Fim izleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • İzlenme: 200 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre:
  • Tarih:

   Hiçbir hata yapmayın, Mattel oyuncak üreticisi Max Steel, Cartoon Network elyafını çevirdi, tam uzun metrajlı film, 2016 yılının en kötü incelenmiş geniş kapsamlı film haline geldi döndü. Tek bir haftasonunun ardından, film 26 şaşırtıcı bir Metascore kazandı ve bir Çürük Domateslerde% 0. Bunlar genellikle doğrudan DVD video oyunu uyarlamaları ve ara sıra Pauly Shore filmi için ayrılmış puanlar. Ona karşı pek çok metrik koyduğumu itiraf edeceğim, hem eleştirmen hem de önemsiz sinemanın bir uzmanı olarak gösterdiğim ilgi hissedildi. Bu filmden nefret etmek istedim; Bu filmin berbat bir tür olduğuna dair beklentimle geldim. Ama ne yazık ki sadece düzenli tür berbat.

   Max Steel’in planı, Max adlı orta Amerika’lı bir gençle (çok yıllık çocuklar tarafından oynanan TV oyuncusu Ben Winchell) ve onun adlı yabancı arkadaşı Steel’in maceralarını vaat ediyor. Max, moleküler düzeyde enerji üretmek için açıklanamayan yeteneğinden dolayı, göreceli bir emniyetle onu tüketen simbiyotik bir tekno-parazit gibi davranıyor. Bunun karşılığında Steel (Max Josh Brener tarafından seslendirildi) Max’in fiziksel yeteneklerini geliştiriyor ve onu bir lazerle körükleyen bir biyoteknot takımıyla koruyor. Max, yabancı arkadaşıyla olan yeni arkadaşlığının, dünyanın güttüğünü düşmanı elinde tutan belli bir gökyüzü dengesini bozduğunu çok az biliyor mu?

   Arsalar bu şeyleri vaat ediyor ancak bir seçim yılında, şimdiye kadar sahte vaatlere karşı şimdiden dikkatli olmalıyız. Max Steel’i izlerken, dünyanın kaderi hakkında bu projeye katılanların kaderinden daha az endişeliydim ve onu ciddiye almayı hata yaptım. Film, doğal gravitaları Max Steel’e ortalama Smallville (2001-2011) nakavtından daha fazla ağırlık vermeyi tehdit eden ödül adayı aktörler Maria Bello ve Andy Garcia’yı ortak yıldızlar. Kostümlü aktörlerin yemek yemeleri gerektiğini anladım, ancak çoğu oyuncunun yarı dizilmiş bir Power Rangers kıyafeti giymesi istendiğinde çizgiyi çizmesi gerekiyor.

   Filmin kendisi, ucuz, perişan, iktidarsız bir karmaşa olup, son zamanlarda ortaya çıkan süper kahramanlık ücretinden ötürü kendinden ciddi estetik görünmeye çalışıyor. Ancak, ön gerilim ile moment odaklı fazlalık arasında bir denge bulmak yerine, kamera, bir selofan ve Vazelin tabakasıyla vurulmuş gibi görünen renksiz sahneleri araştırıyor. Elbette, amberle sallanan arkadan yollar vasıtasıyla çatırdayan antika pikap kamyonlarının dışını alıyoruz. Film ağır tırmanışlar söz konusu olduğunda, düşük bütçeli korku filmlerinden geç dönem Steven Seagal filmlerine kadar her alanda gördüğümüz aynı kötülük sanayi bölgelerini bize vermeye hazırlanıyor gibi görünüyor. Ancak bu sefer bir mahalle Zap-Zone filmin hedef kitle (çoğunlukla yeni yürümeye başlayan çocuklar ve yanlış yola çıkmış gamgamları) video oyunları oynamak istemek için aydınlatılıyor.

  Max Steel gibi bir filmi görmek gerçekten çok hoş ve üzücü bir şekilde üzgün. Şişkin, istihbarata hakaret ederek, büyük bütçeli ücret düşüşünü izlerken herkesin bir ani bir şans eseri gerilimi gösterebilir. Ancak, gerçek suçları yalnızca britches için çok büyük olan bir şeyi izlemek, iyi eğlenceler değil. Film ve yapımcıları belirli bir stili, belirli bir akışı, belirli bir ruhu taklit etmeye çalışıyor ancak bunu yapmak için doğru araçlardan hiçbirine sahip değiller. Bu köpek yavrusunu çok sergileyerek yamalandılar, flashbackler ve Josh Brener, sana kandırmaya çağırdı, buna değer olduğunu düşündüğünü düşünmek için kandırdım. Ama öyle değil, gerçekten değil.

  Max Steel, hayvanat bahçesine gidiyor, kaplan sergilerini ziyaret ediyor ve esaret altında doğup büyüyen bir kaplan görüyor. Birçok kişi tartışmasız bir şekilde bu filmde elinden gelenin en iyisini yapıyordu, ancak ellerindeki en iyi şey, çizgi roman, gişe rekorları kıran filmler ve Halo’nun sınırlı kültür yankı odasından esinlenildiği için, gözlerindeki sertlik göz ardı edilemeyecek bir film elde ediyorduk.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Ana Villafañe
  • Oyuncu Andy Garcia
  • Oyuncu Ben Winchell
  • Oyuncu Maria Bello
  • Oyuncu Mike Doyle
  • Yönetmen Stewart Hendler

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Max Steel 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD Fim izle"

  1. Seyfullah 3 Mart 2017 21:50

   Macera | Aksiyon Filmleri Selamlar sayfa inan ki çok güzel, tebrikler Max Steel 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD Fim izle Seyfullah Düzce

  Max Steel 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD Fim izle