• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Masalların Masalı Turkce Altyazılı 720p Fransa HD İzleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 226 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 125
  • Tarih:

  Masalların Masalı Tale Of Tales filmi 2015 6.4 720p full olarak izlemeniz için hazır.Masalların Masalı filmini izlemek için buradasınız. Yorum yapmayı unutmayınız. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Masalların Masalı -Turkce Altyazılı FULL HD İZLE

  Masalların Masalı Turkce Altyazılı 720p

  Masalların Masalı, Gian Battista Basile tarafından kılavuz olarak geleneksel folklor antolojisi kullanarak (17. yüzyıl “Lu cunto de li cunti”) Garrone kahramanları büyük takıntıları karşı karşıya çeşitli Krallar ve Kraliçeler için bu ekran üç muhteşem (gevşek) karışık hikaye üzerine koyar. – Bir Salma Hayek ve John C. Reilly gizlenmiş gizemli bir adam onlara sihirli bir çözüm sunuyor kadar bir varis için mücadele eden asil bir çift vardır. Çocuğun doğumundan tam olarak beklendiği gibi olmayacak. – Başka bir Vincent Cassel güzel bir ses ile gizemli bir kadın tarafından saplantılı olduğu seks manyağı bir kraldır. Gerçek kimliğini, karışık; ve isteğine kraliçe hem bir nimet ve bir lanet onun için büyülü bir yardım sonucu oldu. – Son hikaye Toby Jones ihmal evlenmek sadece kızı Viola onu ve onun arzusu için büyülü bir hayvan tarafından büyülenmişti bir kraldır. Kral sevgi için hayvanın ölümüne ve ihtiyaci olan Prenses için korkunç bir kaderin damgasını vuracak tuhaf bir meydan okuma neden olur. Saplantı aşk gibi görünüyor ve şeyler yapmak, sonuçlarını umursamadan yapar nasıl kan ve nifak temalar: bağlantılı her hikaye. Tüm bu yavaş tempolu, yumuşak sesli film şiddet, kan ve korku gergin sahnelerde patlama aniden; zengin Barok ihtişamı ve yoksul çorak ayarları arasında sürekli muhalefet dayanan benzersiz bir estetik ile her zaman muhteşem. Fantastik filmleri geçerli standartlar tarafından çıplak görünür “” olabilir ama amaç da bu zaten: bu bir fantezi değil, bir efsane değil; bir deniz ejderi öldürdüğü gibi büyük bir görev bile insan ilişkilerinin derinliklerine göre önemsiz oldu.

  Masalların Masalı Turkce, Gian Battista Basile tarafından kılavuz olarak geleneksel folklor antolojisi kullanarak (17. yüzyıl “Lu cunto de li cunti”) Garrone kahramanları büyük takıntıları karşı karşıya çeşitli Krallar ve Kraliçeler için bu ekran üç muhteşem (gevşek) karışık hikaye üzerine koyar. – Bir Salma Hayek ve John C. Reilly gizlenmiş gizemli bir adam onlara sihirli bir çözüm sunuyor kadar bir varis için mücadele eden asil bir çift vardır. Çocuğun doğumundan tam olarak beklendiği gibi olmayacak. – Başka bir Vincent Cassel güzel bir ses ile gizemli bir kadın tarafından saplantılı olduğu seks manyağı bir kraldır. Gerçek kimliğini, karışık; becameThis arzusunu, sıcak Disney filtre olmadan efsaneler grim sürümü bir dizi ortalama Prenses ve Prens masalı değildir. Birden fazla hikayeleri bir araya altta yatan trajik tema dokuma, Öyküler bazen kötü Hikaye kesinlikle çocuklar için değil. Yaklaşık üç korku hikayeleri sunmak için çalışır gibi bu konuda en üzücü şey skandal masal, ama yavaş pacing değildir.
  Odak sürekli olarak üç ayrı krallıklar, hükümdarlar arasında geçer. Her biri aynı derecede tuhaf saran olaylar tarafından etkilenir. Damat gibi bir dev yüzler o bir kraliçe insafa üzerinde koruyucu doğa kuralları içinde, bir kralın şehvet yatakta aksilik çıkıyor ve bir prensesin düğün illet olur.
  Masalların Masalı, senaryo onun masumiyet kalıntısı ve mutlak sapıklık karışık duygu. Genel olarak tuhaf bir atmosfer sağlamak için, ve hata yapmak dökme iyi bir kalite var, bu hikayeler için düpedüz rahatsız edici olabilir. Yönetmen, şok edici beklenmedik olan çift gore sahneleri daha doğrusu korkunç bir örneğini ekler bile, daha çok renkli ayarı göz önüne alındığında bile.
  Masalların Masalı, görsel çok iyi, Ortaçağ havası sadece manzaranın arasından sızar. Henüz yeterince inandırıcı korkunç hissediyor dramatik oyun için canlı bir sahneye benziyor. Üretim, makyaj ve kostüm, büyüleyici görünüyor ve bazen korkutucu. Birçok TV dizisi veya film masal modernleşme adapte olarak, bu bir CGI kullanımı eksantrik outlook ile daha unutulmaz ve daha mütevazı.

  Ancak, biraz yavaş olabilir. Üç hikayenin iki saatten fazla yayılma, çok zaman alır. Neyse ki, çok iyi karakter kümeleri, ama flip tarafında, bazı sahnelerin ağır hissediyorum. Masalları masalları hala böyle efsanevi boylu değil, ancak bazı dönüşlerde ikonik Pan’ın Labirenti andırıyor.
  Bu film kesinlikle herkes için değil. Garip masal karışımı ve korku unsurları tuhaf kalıcı iz bırakır yakın, neşeli parti olmayabilir henüz anlaşılması zor ve karşı konulmaz büyüleyici bir yer. kraliçe de ona bir nimet ve bir lanet için sihirli bir yardımcı neden olur. – Son hikaye Toby Jones ihmal evlenmek sadece kızı Viola onu ve onun arzusu için büyülü bir hayvan tarafından büyülenmişti bir kraldır. Kral sevgi için hayvanın ölümüne ve ihtiyaci olan Prenses için korkunç bir kaderin damgasını vuracak tuhaf bir meydan okuma neden olur. Saplantı aşk gibi görünüyor ve şeyler yapmak, sonuçlarını umursamadan yapar nasıl kan ve nifak temalar: bağlantılı her hikaye. Tüm bu yavaş tempolu, yumuşak sesli film şiddet, kan ve korku gergin sahnelerde patlama aniden; zengin Barok ihtişamı ve yoksul çorak ayarları arasında sürekli muhalefet dayanan benzersiz bir estetik ile her zaman muhteşem. Fantastik filmleri geçerli standartlar tarafından çıplak görünür “” olabilir ama amaç da bu zaten: bu bir fantezi değil, bir efsane; bir deniz ejderi öldürdüğü gibi büyük bir görev bile insan ilişkilerinin derinliklerine göre önemsiz oldu.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu John C. Reilly
  • Oyuncu Salma Hayek
  • Oyuncu Toby Jones
  • Oyuncu Vincent Cassel
  • Yönetmen Matteo Garrone

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Masalların Masalı Turkce Altyazılı 720p Fransa HD İzle"

  1. Burak 5 Mart 2017 11:28

   Dram Filmleri Merhaba herkese paylaşımınız inanki iyi, teşekkürler Masalların Masalı Turkce Altyazılı 720p Fransa HD İzle Burak Manisa

  Masalların Masalı Turkce Altyazılı 720p Fransa HD İzle