• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Logan Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 222 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 135
  • Tarih:

  Logan Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzle

  Film bir çarpıcı ile başlar, yakında kargaşa içine ibarettir ki karlı bir orman, yaban öküzü AVI heyecan verici. Ve düşündüm ki, bu sadece bir kapalı olmalıdır, bu görsel ve duygusal olarak güçlü bir sahneyi tekrar edemezler. Ama sonraki gibi güzel ve rahatsız edici. Ve sonra, tüm yolu sonuna kadar. Henüz bu etkileyici sahneler sadece bir koleksiyon değil, bunu hep birlikte sorunsuz içine dizmiş, karanlıktan aydınlığa üzerine kişisel Kurtuluş anlatı, bir adamın geçit verecek.

  Böyle bir film, ağır gerçek, tarihsel kaynaklı olaylara göre, her Çağ tarihi ve Arkeoloji ile çok aşina olan benim gibi biri için öngörülebilirlik tehlikesi çalışır. Ama burada senaryo, sadece sıkıca gerçek birincil kaynaklarında köklü olayları tasvir olsa da, tarih kazananlar tarafından yazılır bu çok makul bir varsayım kullanarak bu kaynakları yeniden yorumluyor. Böylece, kronikler ana kötü adam sempatik daha bir ışık olarak gösterilir ve ana karakter her yönüyle bir kahraman çok daha fazla hikaye onu yapar, zayıf, çelişkili bir insan olarak ama gösterilmez. İtibari Logan anlatıcı, diğer taraftan, o beklenirdi olan kana susamış barbar olarak tasvir edilir. Hala, söyle ve bana güven kadarıyla, oldukça iyi bir konu biliyorum senaryo sıkıca, en ince ayrıntısına kadar tarihi kayıtlarda tarafından desteklenen kalır. Gerçekten bulabildiğim tek slip Dinyeper rapids’den dromon bir memba varlığı. Senaryo yazarı bir tarih olarak onaylanmış olan üçüncü Ara birine çok önemli bir olay iki rakip tarihsel sürümleri birleştirmek, ama açıkçası bu beni rahatsız etmiyor.
  Logan Etkileyen ilk şey, belli ki manzara yücelik ve çeşitli. Henüz setler, kostümler, sahne sadece etkileyici olarak ayrıntı, tarihsel olarak doğru ve cesur terlemek gerçekçilik. Hiçbir yerde görünmüyordu hiçbir şey gördüm ve gördüğüm çoğu şey gerçek arkeolojik paralellikler vardı. Bu, tüm nefes kesici bir atmosfer yaratır, güzel kuzey güney karanlık ve ışık arasında film nakarat, yani kontrast gösteren. Döküm çok iyi olduğunu ve oyunculuk tutkulu ama ağırbaşlı. Elbette konuşmak, basit, acımasız zaman tasviri ile uydurma büyük bir miktar değil. Yabancı oyuncuların oyunculuk, diğer taraftan, tumturaklı ve hammy biraz. Tüm benzer adlı film “Logan” serisi bak ve lise bir oyun gibi her açıdan hissettiriyor. Duygusal gücü açısından orada Kurosawa başyapıtı “Koştu”ile Logan” koy “olurdu.
  Logan Türkçe Dublaj
  Film ne yazık ki tüm atalarının saray pırıl pırıl ve onlar tam olarak aynı dili konuşan yaşayan Gümüş kaplı şövalyeler olduğunu muhtemelen düşünen küçük beyinli chauvinists, Rusya’da kötü değerlendirme bir sürü var. Gördüğün gibi bu Rus ulusal bir epik olarak yakın Rus milletin başından büyük bir hikaye. beri ve bu çok talihsiz bir durum. Logan Özünde farklı halkların katılma – İskandinav ve Slav – Balt ve Finn zaman harç olarak bir tek, büyük bir Yunan – Roma uygarlığı anlatıyor.

  Öncelikle, bu film  ile ilgili olan çok değil, ama Kiev Rus ve Kuzey için.. Ancak kardeşi savaşmak için değil, intikam almak isteyen kardeşi savaş savaşçılar onun etkisi üzerinde hareket eden Vladimir hakkında oldukça bir hikaye, geri gelip kardeşini öldürüp oluşması için denemek zorunda.

  Vladimir, kimse birbirine güven verebilecek bu yüzyılın pagonist ve barbarca Rusya, hakkında bir hikaye. Zamanla Vladimir ona Hugh Jackman tarafından gösterildi ve sonunda hatalarını kabul eden Hıristiyanlık ışığı ve doğruyu bulur. Rusların tipik tarzında film biraz insan dokunuşu ve ruh ekleyerek, çoğu aksiyon filmleri basit Hollywood “plastik” karakterler üzerine çekildi.

  Logan  filmi yapımcıları, kısa süre içinde çok fazla malzeme vardı bu film ise ana sorun. 2 parçaya bölünmüş film ve izleyici daha ayrıntılı olarak tüm karakterleri inceleyelim daha iyi olurdu. Benim için kavga çok az insan görünüyordu ve binlerce daha fazla epik ve gerçekçi hale getirmek için gerektiği gibi ayrıca dövüş sahneleri çok daha fazla insan gerekli.

   

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Dafne Keen
  • Oyuncu Hugh Jackman
  • Oyuncu Patrick Stewart
  • Yönetmen James Mangold

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Logan Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzle