• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Kurdun Uyanışı Turkce Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 297 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 121
  • Tarih:

  Kurdun Uyanışı Turkce Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzle

  Kurdun Uyanışı Wolf Totem filmi 2016 6.7 1080p full olarak izlemeniz için hazır.

  Kurdun Uyanışı, çin yapımı bir film, Troy Fransız yönetmen tarafından yapılmış, at yetiştirmek ve koyun kim Moğollar modern 1960 göçebe bir grupta kalan iki çinli öğrenciler aşağıdaki romanından uyarlanmış. Moğol kurtların yaşadığı biraz tehlikeli bir bölgede yaşıyorlar, çok kurumsal bir yerleşim yöneticisi aslında gezegendeki kurt en zeki türlerden yiyecek çalmaya karar verdiğinde, Kurtlar çim girmek kuvvetler Moğol çobanlar vardı. Eğer samuray Kurtlar olsaydı Son Samuray seti gibi.
  Kurdun Uyanışı Turkce Dublaj
  Büyük bir görsel çekiciliği, fantastik üretim değeri, ve inanılmaz derecede duygusal bir hikaye ile ödedi-bu iddialı bir çaba. Oldukça iyi bir film oldu.Devam edin ve bunu söylemek, eğer iki etkileyici yarışları, Moğollar ve Moğol Kurtlar düşüş çevredeki gerçek olaylar, bu film zevk olmaz dedi gelebilecek hayvan ölümleri ya da trajedi gibi size söyleyebilirim. Ancak hikaye iyi anlatılmış ve akıllı yazı dolu ötesinde nokta eve götürmek için. Beklediğinizden daha fazla olacaktır.Filmin kısa bir süre gerçekten almak için alır, ama filmin iyi bir hızı vardır.
  Kurdun Uyanışı Turkce Dublaj
  Oyunculuk çok iyi. Bu aktörleri ya da kurt oyuncuları tanımıyorum, ama aktörler zorlayıcı bir iş yaptı ve kurtların kurtların, stok görüntüleri kalmaktan çok daha iyiydi.Karakterler, hikaye için bir sürü teklif. Her karakter bir şekilde bir insan özelliği gösterir. Ana karakter, Chen Zhen, insanlık ve en kötü durumlarında görmek için girişimde umut veriyor. En iyi arkadaşım onun karakteri hırsları, sadece umurumda değil bu insanlar, bu ilerici bak. Geleneğin eski yollar ve büyüklüğünü temsil eden köy lideri. Ve tabii ki, bir nevi değişim ve sanayileşme yanlış olan her şeyi temsil eden bir cani.Müzik hakkında en iyi şey. James Horner onun puanları çekerek en iyi, en güzel ve en kalp-string-bir oluşturur.Yine, film tasarımı, görsel açıdan çarpıcı. Çok iyi pratik efektler, sinematografi, etkileyici ve güzel kurt eğitim. Eğlenceli gerçek: Bu proje çok zor moğolca Kurtlar Tren için düşündükleri her büyük Çinli yönetmen tarafından geri çevrildi.
  Kurdun Uyanışı, duygusal anlamda yorucu bir film ve gerçek bir hikaye tadını daha da güçleştiriyor, ama gerçekten kontrol dışarı kesinlikle değer bence O çekici, iyi yapılmış, güzel bir film.Kurdun Uyanışı, büyük ekrana Kurtlar heybet ve gizem getirmek için yönetir. Ama National Geographic veya Animal Planet belgesel çok daha fazladır. (Kendilerini olanlara rağmen büyük bir başarı olacaktır.) Ayrıca İç Moğolistan dünyasına bizi davet ediyor ve insan sevgisi ve kaybı zorlayıcı bir hikaye anlatır. Bu (Tilki ve Çocuk) Le Renard et L’infant. Kurdun Uyanışı, çok daha büyük bir hikaye anlatmayı başarıyor.

  Kurdun Uyanışı filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kurdun Uyanışı -Turkce Dublaj Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Ankhnyam Ragchaa
  • Oyuncu Shaofeng Feng
  • Oyuncu Shawn Dou
  • Yönetmen Jean-Jacques Annaud

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Kurdun Uyanışı Turkce Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzle"

  1. Ahmet 20 Şubat 2017 19:59

   Macera | Aksiyon Filmleri Selam siten yeminle iyi, teraziye tıkladım Kurdun Uyanışı Turkce Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzle Ahmet Şanlıurfa

  Kurdun Uyanışı Turkce Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzle