• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Kayıp Balık Dori Finding Dory Turkce Dublaj 1080p ABD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 154 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 97
  • Tarih:

  Kayıp Balık Dori Finding Dory filmi 2016 7.5 1080p 2016 ABD 1080p Turkce Dublaj Finding Dory,Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kayıp Balık Dori Finding Dory -Finding Dory Keyifli seyirler.

  Kayıp Balık Dori Finding Dory Turkce Dublaj

  Ne diyebilirim ki? Belki de aksi biri oluyorum ama Dory çocukken ailesini kaybetmiş ve daha çok (ilginç:) beri onları arıyordu aslında bulmuyorum. Film Dory ile birkaç flashback daha sonra özellikleri olan küçük bir çocuk olarak açılır. Genç Dory sevimlilik faktörü 11 Dory bu durumu daha fazla seyirci yatırım yapmaya oldukça açık bir girişim aranan olmuştur. Ama, bana göre, sadece şeker gibi çıktı.
  Filmi ben de çok inandırıcı değildi. Evet, bu çocuklara yönelik bir çizgi film tam olarak farkında değilim. Ama Dory inanmak bekleniyor, bir şekilde yolunu buldu kendini tüm Avustralya Kaliforniya’da küçük bir çocuk gibi, ağır tahrik (ve tamamen arsa -) Hafıza kaybı yaşıyoruz.Her neyse, ilginç bir temel hikayesini bulmak mümkün olsaydı, bu durumda, sadece rahatsız edici ve sıkıcı bir hikaye hizmetinde çıkıyor. diğer implausibilities ve hataların film listesi affetmiş ama olabilir Bazı örnek:
  – Sadece su sonsuza kadar kalmak ve bir şey olarak kendini gizlemek değil, aynı zamanda saniye içinde bir araba ve ona rehberlik için sadece Dory ile kör sürücü öğrenmek bir dokunaç eksik olarak (aslında, bir “septapus”; bu konuya daha sonra) bir ahtapot.
  Kayıp Balık Dori Finding Dory
  Çocuklar tankın içinde yaratıklar kapmak için izin verilen bir akvaryum, çocuk bölümünde bir akvaryum. Bir çocuk çıkardı çünkü ahtapot bir bacağını kaybettiği bu, bu arada. Ve akvaryum bu konuda tamamen iyi olduğunu ve çocuklar balık tutup devam edelim. GTFOOH Pixar.
  – Ahtapot çocuklarını serbestçe onları alabilir nerede tankın içinde bulur. Rahat, aslında görünmez olabilir mi unutuyor, arsa içine çekme kuvveti için

  – Ahtapot insanların arabası geçmiş freze bir büyüdür ederek, bunların hiçbiri çok dikkat çekici.

  – Balina köpekbalıkları, balinalar ve balık yemeyin. Bu film işlediği en korkunç ya da en azından en sinir bozucu hata. Pixar araştırma yapmak veya sadece bakım yaptılar değil mi? Dürüst olmak gerekirse, bu hata Pixar gelen şok edici buluyorum.

  – Birçok balık yiyen hayvanlar: deniz aslanları, karabatak, su samuru onların beslenme gereksinimleri unutmak sadece mutlu olan bu film boyunca görülür, önemli değil. Susamuru hiç bir şeyi bilmenin bir yolu var hakkında bir şey yapmasına yardım etmek için bilmiyorlar bu balık için hayatlarını tehlikeye atıyor. İlk filmde en azından, pelikan ve köpek balıkları balık yemem neden olarak verilen bazı açıklamalar yaptı. Arsa hizmet her neyse işte. Sadece tembel ve ucuz hissettiriyor.
  Kayıp Balık Dori
  – İçimden bir sesin yankılanması burada tasvir gibi bir şey çalışmıyor var, ama çok fazla yapmayacağım. GERÇEKTEN ÇOK hızlı can sıkıcı konuşmak balina” “ama, wow, yaptı.
  Genellikle güçlü karakter özelliği Pixar düşündüm, ama İYİ DİNOZOR ve bu filmden sonra, ve/veya sinir bozucu karakterleri nasıl sıkıcı hayal kırıklığına uğradım. Dory (ve daha iyi bir film) destekleyen bir oyuncu yıldızı gibi ama sorun değil, sadece dayanılmaz.
  Genel olarak, her zaman Pixar kalitesi ile eşanlamlı olarak kabul ettim. Ama artık. Artık Pixar filmi bir kazanan olacak o belli olacak

   

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Diane Keaton
  • Oyuncu Ellen DeGeneres
  • Oyuncu Idris Elba
  • Oyuncu Kaitlin Olson
  • Oyuncu Seslendirenler : Eugene Levy
  • Yönetmen Andrew Stanton

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Kayıp Balık Dori Finding Dory Turkce Dublaj 1080p ABD İzle