• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Kayıp Balık Dori — Finding Dory İzle 2016 Türkçe Dublaj 1080p HDTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 182 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 97
  • Tarih:

  Ne diyebilirim ki? Belki de aksi biri oluyorum ama Dory çocukken ailesini kaybetmiş ve daha çok (ilginç:) beri onları arıyordu aslında bulmuyorum. Film Dory ile birkaç flashback daha sonra özellikleri olan küçük bir çocuk olarak açılır. Genç Dory sevimlilik faktörü 11 Dory bu durumu daha fazla seyirci yatırım yapmaya oldukça açık bir girişim aranan olmuştur. Ama, bana göre, sadece şeker gibi çıktı.

  Filmi ben de çok inandırıcı değildi. Evet, bu çocuklara yönelik bir çizgi film tam olarak farkında değilim. Ama Dory inanmak bekleniyor, bir şekilde yolunu buldu Kayıp Balık Dori kendini tüm Avustralya Kaliforniya’da küçük bir çocuk gibi, ağır tahrik (ve tamamen arsa -) Hafıza kaybı yaşıyoruz.

  Her neyse, ilginç bir temel hikayesini bulmak mümkün olsaydı, bu durumda, sadece rahatsız edici ve sıkıcı bir hikaye hizmetinde çıkıyor. diğer implausibilities ve hataların film listesi affetmiş ama olabilir Bazı örnek:

  Kayıp Balık Dori İzle

  – Sadece su sonsuza kadar kalmak ve bir şey olarak kendini gizlemek değil, aynı zamanda saniye içinde bir araba ve ona rehberlik için sadece Dory ile kör sürücü öğrenmek bir dokunaç eksik olarak (aslında, bir “septapus”; bu konuya daha sonra) bir ahtapot.

  Çocuklar tankın içinde yaratıklar kapmak için izin verilen bir akvaryum, çocuk bölümünde bir akvaryum. Bir çocuk çıkardı çünkü ahtapot bir bacağını kaybettiği bu, bu arada. Ve akvaryum bu konuda tamamen iyi olduğunu ve çocuklar balık tutup devam edelim. GTFOOH Kayıp Balık Dori Pixar.

  – Ahtapot çocuklarını serbestçe onları alabilir nerede tankın içinde bulur. Rahat, aslında görünmez olabilir mi unutuyor, arsa içine çekme kuvveti için
  Kayıp balık Nemo seviyorum beri yüksek umut ile uzun zaman önce bu film için beklenen ama bu kadar büyük bir hayal kırıklığı. Burada ve orada (hatırla) ‘kısa süreli hafıza-y’ kayıp şaka eski ve can sıkıcı bir noktada olmaya başladı. Yok canım sıkıldı ve film sona erince merak filmin Kayıp Balık Dori yarısına kadar. Filmde atılan şakalarına ya da en azından kıkırdama gülmek olamazdı ve hikayesi acele koymak gibi görünüyor. Marlin ve Nemo da filmde tüm yol aldı ve gayet güzel oldular. Üçü arasındaki dinamik ancak yine de maceralarını tasvir hiç de heyecanlı değildi ve ailesini bulma arayışı onu Dory yardım yolculuğun heyecan tüm duygular uyandırmak olamazdı. Gözyaşları içinde bir noktada çok ama bu bir kayıp balık Nemo izlerken çok güldüm ve kendimi hatırladım. Kesinlikle harika görsel efektler ve ilk etapta Nemo Bulmak gibi bir Kayıp Balık Dori izle hikaye hattı ile harika bir film ile eşit olmak ama en azından bu ne yazık ki durum böyle değil yakın olmalı kolay değil. Kesinlikle hayal kırıklığına

  – Ahtapot insanların arabası geçmiş freze bir büyüdür ederek, bunların hiçbiri çok dikkat çekici.

  – Balina köpekbalıkları, balinalar ve balık yemeyin. Bu film işlediği en korkunç ya da en azından en sinir bozucu hata. Pixar araştırma yapmak veya sadece bakım yaptılar değil mi? Dürüst olmak gerekirse, bu hata Pixar gelen şok edici buluyorum.

  – Birçok balık yiyen hayvanlar: deniz aslanları, karabatak, su samuru onların beslenme gereksinimleri unutmak sadece mutlu olan bu film boyunca görülür, önemli değil. Susamuru hiç bir şeyi bilmenin bir yolu var hakkında bir şey yapmasına yardım etmek için bilmiyorlar bu balık için hayatlarını tehlikeye atıyor. İlk filmde en azından, pelikan ve köpek balıkları balık yemem neden olarak verilen bazı açıklamalar yaptı. Arsa hizmet her neyse işte. Sadece tembel ve ucuz hissettiriyor.

  Kayıp Balık Dori

  – İçimden bir sesin yankılanması burada tasvir gibi bir şey çalışmıyor var, ama çok fazla yapmayacağım. GERÇEKTEN ÇOK hızlı can sıkıcı konuşmak balina” “ama, wow, yaptı.

  Genellikle güçlü karakter özelliği Pixar düşündüm, ama İYİ DİNOZOR ve bu filmden sonra, ve/veya sinir bozucu karakterleri nasıl sıkıcı hayal kırıklığına uğradım. Dory (ve daha iyi bir film) destekleyen bir oyuncu yıldızı gibi ama sorun değil, sadece dayanılmaz.

  Genel olarak, her zaman Pixar kalitesi ile eşanlamlı olarak kabul ettim. Ama artık. Artık Pixar filmi bir kazanan olacak bir verilecektir. Hala kalbinde bir çocuk değilim ve asla da Disney veya Pixar filmi asla kaçırmayın. Ama bu kabul edilmiştir ya da bakıcı olan çocuklar için iki sorun oluşturur.

  İlk dörtlük olduğunu, hepimizin bildiği gibi ailesinden ayrılmış, böylece, neden, unutkan, ve bu ONUN HATASI değil.

  İkinci Dörtlük duygusal ve zihinsel olarak dengeli ve aktif olarak onu yıllardır arıyorum, sürdürmekte yüzden olmuştur / doğum anne ile ilgili çocuk fantezileri teşvik, ama çoğu zaman durum böyle DEĞİL çoğu kabul etti. sevecen, samimi anne Pixar bu filmde bu tema tahmin değil, herhangi bir çocuk için haksız fena halde, edebi çocuklar nasıl unuttun?

  Çok düşünceli ve çocuklarını almadan önce bu duyarsız filmi görmek için zaman ayırın. Doğum çocuklar bile bu kabul edilir bir sonuç olabilir sınıf hissediyorum / üvey arkadaşım Kayıp Balık Dori olmayacağı konusunda ebeveynleri ile konuşmak gerekir. Bizim doğum annesi ile bir ilişki için kızı yıl kabul edilen ve aktif olarak onu arıyor ve iyi bir sonuç için dua ediyoruz. Birçok kez doğum anne doğum çocuklarıyla birlikte bir şey yapmak istemem.

  Yine Pixar gerçekten bu sefer yaş tahtaya bastın, bu sektörde insanların çoğu gruplar için duyarlı olmak mı bağırıyorsunuz için, bu özel grup için ikinci bir düşünce vermek için zahmet etmediler sanırım.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Diane Keaton
  • Oyuncu Ellen DeGeneres
  • Oyuncu Idris Elba
  • Oyuncu Kaitlin Olson
  • Oyuncu Seslendirenler : Eugene Levy
  • Yönetmen Andrew Stanton

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Kayıp Balık Dori — Finding Dory İzle 2016 Türkçe Dublaj 1080p HD