• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 250 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 153
  • Tarih:

  Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzle

  Aşk için büyüdüğümüz Johnny Depp, goofy korsan bir eylem Kaptan Jack Sparrow ikonik rolüne gerçek, ihanet, Gençlik ve ölüm dolu hikayesi verir.

  Jack (Johnny Depp) geçmişinden gelen bir kadın ile yolları geçtiğinde arsa, eğer aşksa—ya da Gençlik efsanevi Çeşmesi bulmak için onu kullanan acımasız bir dolandırıcı olup olmadığından emin değil. Kraliçe Anne’in İntikamı  korkunç korsan Karasakal gemisine binmek için onu zorluyor, Jack kendisinin geçmişinden daha: Karasakal ya da kadın korku tanımıyor beklenmedik bir maceraya bulur.

  Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Türkçe Dublaj

  Bu serisinin bir hayranı olarak, mutlu EVET doğrulayabilirim, ilki kadar güzel! Macera ve bir buçuk için hazır olun! Klasik tuhaf komedi aksiyon sahneleri tırnak yeme her şeyi getiriyor. Cast değil mi? Geneli sağlam oldukları için. Aslında ne oluyor ana karakter, mükemmel kimya kendi aralarında bilinen, her biri birden fazla kez kendilerini birbirleriyle daha az ekran zaman geçiriyorsunuz. Bu hikaye aslında bir nokta vardır. Ben umut olarak birbirleri ile fazla zaman harcamak değil, aynı kader: fantastik oyuncular Yabancı Gelgitler üzerinde çekiyor. Bir sakin önce biraz anlamsız komplo satırları eklemek-fiske üçüncü ve kendini Karayip Korsanları dördüncü taksit var.

  Bu söyleniyor, yine de oldukça eğlenceli.Salazar’ın İntikamı üzerinde Gençlik efsanevi Çeşmesi arayan insanlar çeşitli izler. Jack Sparrow bizim için ne yazık ki, değil sadece. (Barbossa önderliğinde) İspanyol, İngiliz, Angelica ve daha fazlasını yapıyor aynı şeyi Karasakal var. Bu görev ile ilgili Subplots Angelica film ve akın, karakter Barbossa bu şüpheli değiştirmek, rasgele bir kız için (ciddiyim, bu kısmı tamamen anlamsız oldu) düşen sıradan bir adamı, ve anlamsız İspanyol halkı ile Jack’in geçmişi vardır.Bu film, senaryonun en zayıf parçasıdır. Bazı garip nedenle, temalar pacing kadar Korsanlar marka bu farklı olan ve Roman çok fazla borç aldı ve Siyah İnci gibi büyük bir filmin Laneti yapıyordu bazen basitlik en iyisi unutmuşum. Takip etmek kolay oldu, ve Medcezir daha önceki iki taksit dersini almadın. Bu eklemek için, senaryoyu tamamen ekran kimyası iyi olanlar herkes, ayrılmış bile. Barbossa Jack Sparrow ile zar zor oldu, Sparrow Sparrow ile en az zaman geçirdim eski sevgilisi tüm güvenilir Gibbs-sevgili, ve en kötüsü nadiren oldu. Birlikte olduklarında, mizah, şaka, gerginlik ve cazibesi iyi çalışıyor. Değil mi, Evet, film biraz sürüyor.

  Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı, şükürler olsun oyuncular hala oyun geliyor. Johnny Depp, bir kez daha onun Jack Sparrow akıllı, beklenmedik ve komik canlandırdığı korsan filme hayat veriyor. Bu yorumları da dediği gibi, Jack Sparrow tarzı hala izlemek için bir zevktir o kadar yaşlı değil. Sessiz niyetini önceki filmlerde Serçenin buna benzer olarak yine parlar bir kez Geoffrey Jack’in en iyi rakip Barbossa olarak Rush. Javier Bardem kesinlikle Karayipliler diğer Korsanlarla sadece Serçe kadar vaktim olmadı ne yazık biz, cinselliğin bir katman ekler. Yönetmen Rob Marshall oyuncular herkesten iyi performans ödemek başardı, ama kesinlikle bu işin adamı değildi.

  Neredeyse tüm kovalamaca sahneleri ya da aksiyon sahneleri çok düşük ışık ve kötü kamera açıları ile yapıldı. Büyüleyici ve ürpertici Denizkızı sırası ve açılış chase dışında, tüm eylem anları bu özel bir dokunuş eksikti. Gore Verbinski bu tuhaflığını (onun tarzı mükemmel Rango çalıştı rağmen) tamamen cevapsız olmayacaktır rağmen, mükemmel stuntwork ve kavgalar dışarı krank yeteneğini şiddetle burada eksikti. En azından bol görmek, açılış chase son dramatik (kısa) showdown için var.Karayip sonuç: Korsanlar: hayal kırıklığı ve eğlenceli bir karışımı Salazar’ın İntikamı. Ben şüpheli replik kimya, anlamsız anlar, eksikliği nedeniyle yazar suçu tekrar (bir kez bir araya geldi olmadığını potansiyeli vardı. İyi gidiyor Ted Elliot ve Terry yatak odası), ve düzensiz yönünde. Tüm bunlar bir yana şaka, Korsanlar da birkaç keyifli anlar son Korsan filmi daha komik çizgiler, ve daha fazla aksiyon ile çok eğlenceli. Johnny Depp, Javier Bardem ve film şirketi ayakta tutmak ve saf bir delik engellemek. Ama Verbinski kamera arkasında olduğunda serisinin daha iyi çalışıyor sanırım. İyi yaz eğlence Stranger Tides, ama ilk iki kaçınılmaz sihir ve cazibesi yok.Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Brenton Thwaites
  • Oyuncu Javier Bardem
  • Oyuncu Johnny Depp
  • Yönetmen Espen Sandberg
  • Yönetmen Joachim Rønning

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzle