• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Karanlığın Elli Tonu Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 308 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 118
  • Tarih:

  Karanlığın Elli Tonu Türkçe Dublaj 1080p Full HD

  Karanlığın Elli Tonu , havada seksi sonuçları ile başarılı ve baştan çıkarıcı bir işadamı tanışan bir genç kız hakkında harika bir film. Bu durum böyle değildi. Bu film tamamen berbat oldu. Kimse bazı yorumcular gibi sinema için zihin sağ çerçeve içinde olmadığım için beni suçlama. Bir film ve kötü bir gece geçiriyor sonunda filmin tüm suçu, bu benim için geçerli değil. Zihin olumlu bir çerçeve içinde, ve gerçekten havamda eğer vasat film daha iyi bir biraz daha iyi olacağını düşündüğüm için yapıyordum.

  Bu filmin kimyasında birbirine aşık olan iki kişi var. “Hayatının geri kalanı için bacaklarını kullanmadan bırakarak üç katlı bir balkon gibi düşen”. Sadece kör olacağım. Bu filmde aile içi şiddete göz yumuluyor. İlişki, Chris, kariyer Jamie Paspas tarafından canlandırılan bitmeyen performans, adam sarışın arkadaşı Ana’nın hayatına dahil ediyor, her şeyi kontrol edilmesi gereken bir kontrol delisi.Karanlığın Elli Tonu

  Onu takip ediyor, onu korkutuyor ve ona sevgi gösterir o ilişki varken onun üzerine sürün değil sadece o, ONU kendi isteğiyle olmayan dövüyor. Eğer bu başka bir film olsaydı, rakip olurdu. Eğer gerçek aşkın ne olduğunu gösteren bir film için ruh halinde iseniz, ayrılmış, ve onun çocukları sonra bile bu film eşi için özveri ve desteğini gösteren sevgi dolu bir aile babası olarak Bayan Doubtfire bakın, yaşlı bir kadın çocuk bakıcısı olarak giyinmiş öneririm.Karanlığın Elli Tonu benden 3 yıldız alır.

  Karanlığın Elli Tonu Türkçe Dublaj

  İlk yol sadece korkunç. Karanlığın Elli Tonu en kötü alır. Normal günde ve kötü aktörler gibi. Hiç merak sıkmak açar seçildi. “Üretici” için özür dilerim bak seçilmiş, yazarın ne yaptıklarını bilmiyor, bencil, hain ve yönetmen ve bir senarist oldu. Elliott & Rita Ora gibi Luke Grimes Mia olarak da korkunç miscast. Bir komedi haline döndü korkunç iki “yol” oyunculuk da öyle. Hayır seksilik ve sıfır kimya var. İki kuru odun parçaları bir araya koymak ve romantik olmak zorunda görmek gibi. Çizgilerin dornan’ın oyunculuğu ve teslimat beni yalakalık yapar çok kötü davranıyor. Dakota’nın düz seksi ve zayıf düşmesine yol olarak çalışırken çalışır. Bu daha iyi el konulması gerekiyordu. Eğer kötü yazılmış bir kitap almış ve aslında daha iyi bir şey yapmış olabilir insanlar.

  Karanlığın Elli Tonu kitap sadece bayat erotik olsa da, yani, “yazar” bunu saklamaya bile zahmet etmediler. Her Alacakaranlık karakter her karakter açık ve doğrudan bir rıp kapalıdır. Karanlığın Elli Tonu, her anlamda kötü. Müziği bu kadar güzel bir şey olduğunu ve onu sevmek kitap ya da film bok gibi bile gerek yok. Soundtrack satın tavsiye ederim ve filmin bu boşa paranızı harcamayın. Başparmak aşağı verecek izleyecek olanlar sadece ve sadece sapık tarikat hayranları vardır. Hala ebeveynin Bodrum katlarında yaşayan olanlar. Ve eğer onların yüz olsaydı iyi edebiyat ya da güzel bir aşk hikayesi bilemeyiz.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Bella Heathcote
  • Oyuncu Dakota Johnson
  • Oyuncu Jamie Dornan
  • Yönetmen James Foley

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Karanlığın Elli Tonu Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle"

  1. Burak 13 Şubat 2017 19:17

   Dram Filmleri Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladımKaranlığın Elli Tonu Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle BurakAnkara

  Karanlığın Elli Tonu Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle