• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Kanlı Deney Turkce Dublaj 720p ABD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 261 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 84
  • Tarih:

  Kanlı Deney The Possession Experiment filmi 2015 6.4 720p full olarak izlemeniz için hazır.Kanlı Deney izle, Kanlı Deney türkçe dublaj izle, Keyifli seyirler.

  Kanlı Deney Turkce Dublaj 720p

  Bugün önce bu film hakkında bir şey duydum, ama yerel ucuz tiyatro sunan bu çıktı ne olduğunu görmek için IMDb kontrol etmemiştim. Başka bir şey görmek istemez oynuyordum, bir kaç dolar düşmeye karar verdi eşim ve ben hayal kırıklığına değildi.

  Genel olarak, 2. Dünya Savaşı bunlarla ilgili neredeyse her arsa hattı açık doğası nedeniyle sadece, Yahudi Soykırımı, ya da Nazi ilgili filmlerin bir hayranı değilim. Şerefsiz Soysuzlar bile çünkü bu beni rahatsız etmişti. Neyse ki, Kan Creek kendini çok ciddiye alır ve Irak’ta vs. (Viking rünleri, zombi, büyü, savaş) diğer rasgele olaylar düzeni çok atar. hiçbir anlamı çok az olun ama iyi film hizmet veren.

  Eğer berbat modern B tarzı korku filmleri gibi (Ayrıca bu yıl gördüğüm diğer “büyük” sürümü sadece, o zaman burada gerçekten yanlış gidemez fazla sevdiğim başka bir yorumcu söz Beni Cehenneme Sürükle, gördüm). Şüpheli oyunculuk, anlamsız komplo ve kötü CGI bu hızlı tempolu flick yüksek eğlence değeri yenmek için yeterli değildir. Eğer bu beklentileri olsaydı, ya da bunu görmek için 10 $ödedim vardı, muhtemelen çok rahatsız olurdum. Ama ucuzcu ikinci çalışma salonunuza yakalayabilirseniz, bir buçuk saat geçirmek çok daha kötü yollar da var.

  Emin Joel “Çocuklar” Schumacher dönüş, özünde, vampir korku alt türü için sadece bitmiş ürün bulmak onun için, “Blood Creek” ikinci içine atmış Kaybolmuş gibi üretken bir yönetmen popluace kadar hemen hemen hiç başlı yerlerde bir avuç tiyatro çalıştırın. (Bu yazı gibi, IMDb liste hala Şehir Creek “ve “Kan Deresi.”) Lionsgate görünüşe göre gerçekten durum olabilir ellerinde bir pazarlama kabus vardı… düşündüm.

  Kanlı DeneyZombi Naziler Almanya 1930’larda başlayan gizli bir savaş, şeytani atlar, Viking runestones, kemik zırh, insan kurban uygun ve başlangıç olarak konu deli gibi kafadan sakat bu kusurlu henüz orijinal gerilim ilgilenir. Yani Tamam, belki bu çok zor olabilir bu yüzden görmek için, en azından yüzeyde, kolay. Çoğu korku hayranları o kadar çok tekrar filmi, yeniden doğmuş, ve devam ve sonrasında tür özgün-bu görmek için bir fırsatım olmayacak ama çok da kötü değil. En azından birileri bu şeyi hayal ederken düşünme kap vardı. ya da en azından bazı ağır deli hapları vardı. Yani, (daha iyi bir kelime olmadığı için) Nazi “vampir” neredeyse canavar yeme-gibi kahramanlarımız öldüren bir ata sahip olduğunu söylemiş miydim? Ya sonra alnında yüzünü yırtmaya ve üçüncü bir göz büyüyen önce bir delik çekiç mi? Peki, efendim

  Kanlı Deney

  Doğru, “Blood Creek” öncelikle DVD devrede İkinci Dünya SAVAŞI sırasında Alman gizli faaliyetleri gibi gizli olarak değil piyasaya bile izleyici bulacaktır yüzden herkes için değil. Bu kavram çok saçma, çok çığlık atan gençler yoksun, yani tamamen ironi ekran üzerine sıçrayan mutlak delilik rağmen eksik, izleyiciler bir sürü açmak için bağlı. Daha da kötüsü, filmi ileri dalgalanmaları gibi gerçeği öğrenmek için daha eğlenceli olurdu zaman filmin-lekeleri üzerinde başlangıç, çok daha sonra gidişat ima-gereksiz ses ile tam sıkıcı siyah ve beyaz bir Prolog. Bu bir stüdyo sonradan, gracelessly bir başka ilham ve hızlı önce daha ekledi-kuşatma hareketiyle hareket gibi görünüyor.

  Eğer vampirler “taze almak istiyorsanız ve henüz 2009 kötü Almanlar yaklaşık bıkmadın, bu promotionless korku filmi sorunlara rağmen tasarıyı uygun olmalıdır. Bir kez ayak atıyor, hiç yumuşar ve yarattığı mitoloji ilginç olsa kesinlikle şaşkın. Ne burada kesinlikle (kuşatma altında doğaüstü güçler tarafından bir ev) Yaşayan Ölüler “formülü,” Gece-rezervasyon bir farkla ama içine düşüyor. Eğer bulabilirsen bak.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Bill Moseley
  • Oyuncu Greg Travis
  • Oyuncu Rachel Faulkner
  • Oyuncu Scott B. Hansen
  • Oyuncu Terry Jernigan
  • Yönetmen Scott B. Hansen

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Kanlı Deney Turkce Dublaj 720p ABD İzle