• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Já Olga Hepnarová I Olga Hepnarová Turkce Altyazılı 720p Full Tek Parça HD İzleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 482 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  Já Olga Hepnarová I Olga Hepnarová filmi 2016 6.7 720p 2016 Çek 720p Turkce Altyazılı I, Olga HepnarováJá Olga Hepnarová I Olga Hepnarová filmini izlemek için buradasınız. Yorum yapmayı unutmayınız. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Já Olga Hepnarová I Olga Hepnarová -Turkce Altyazılı FULL HD İZLE

  Já Olga Hepnarová gerçek durum hakkında hiçbir şey bilmeden filmi izledim ve ne beklediğimi bilmiyordum.

  Film depresyon, sosyal dekolmanı ve şizofreni atmosfer yaratma konusunda başarılı olup, çok karmaşık ve komplike bir varlık olarak tasvir Olga Hapnerova söylemeliyim, özellikle filmin ikinci yarısında kısmında pek Michalina Olszanska tarafından çalınan ve özellikle kişilik açısından çok soğuk ve açık.

  Kesinlikle izlemeye değer olsa da, o film yapımı açısından bazı şeyleri oldukça iyi bir bütün resmin içine uymadı hissinden kurtulmak.
  Já Olga Hepnarová I Olga Hepnarová Turkce Altyazılı 720p
  Film siyah beyaz ve neredeyse tamamen müzik olmadan. Olga iç dünyasını taklit eder ve seyircilerin çevirmek çünkü bu çok iyi bir fikir. Siyah ve beyaz film gerçekten Sindler listesi veya Torino ATI, diğer elemanları mozaik uyması şartı ile iş yapabilirsiniz. Uzun ve bazen, sadece bazen belki de insanlar üzerinde kamera odak etrafında bakışları aşağıdaki kayması çok daha iyi olurdu çünkü dünyanın en çok yüzündeki o çözmeye çalışırken daha bak o nasıl tuhaf bulduğum Olga yüzüne odaklanan hala sürüyor. (Hemen hemen aynı hikayesi olan) Kevin Hakkında konuşmalıyız, örneğin – sadece farklı bağlam Lynne anlatı parçalanan ve ne çok küçük detaylar üzerinde kamera odaklanarak karakter ve ruh için önemli olan sadece yaparak mükemmel bir iş yapmış Ramsay. Film zaman dağıldı biraz hissettim başka bir şey. Gerçek durum hakkında hiçbir şey bilmeyen insanlar için, ne olduğunu ya da hikayenin tam olarak nerede olduğumuzu deşifre etmek zor. Hepimiz zaten hikaye hakkında her şeyi biliyor ve sadece görsel medya için en kısa sürede gerçek hikaye aslında çevirmek için film olarak çalışan beklendiği gibi izleyiciler için bir tür kibirli hissettim.

  Tüm söyledikten sonra, bu başrol oyuncusu tarafından zaman zaman iyi performans alamıyorum ama sempati ve/veya belli bir seviyede anlamak isteyen karakterin bazı derin psikolojik nüansları ile birlikte ve güçlü bir film. Kesinlikle ana karakter hikayenin anti-kahraman ve “kötü”, ancak çok karmaşık sebep ve kişiliğe sahip olduğu kategori KEVİN HAKKINDA konuşmalıyız da eklemek istiyorum. Günümüz toplumunda böyle bir karmaşık ve sosyal olarak birbirine bağlı şekilde rastgele ya da kötü eylemler açıklayan hikayeler ve filmler ihtiyacımız var çok güzel, çünkü. Hemen hemen her zaman o katillerin ya da toplum ya da aileleri, yakınları ya da arkadaşları tarafından tedavi edildi nasıl bir yansıması olduğunu, eğer “kötü” psikolojisi hakkında bir şey biliyorsanız, biliyorsun. İşte bu gibi film (Flashback örnek belki) aile etkileşimi ve tarihinin daha fazla sahneleri daha fazla yararlanacak bir önceki inceleme ile katılıyorum.

  Genel olarak, bu kesinlikle düşünmek soğuk ve bir sürü verir çok güçlü psikolojik Dram. Kesinlikle bu yüzden izlemeye değer.

  Tam bu filmi takdir etmek için muhtemelen bir psikiyatri şizofreni genel olarak ilgili ve en az bir bilgiye sahip olmalıdır.
  Já Olga Hepnarová I Olga Hepnarová Turkce Altyazılı
  Bu film, Já Olga Hepnarová, ana karakteri hiç bir filmde görmüştüm şizofren bir kişinin en iyi tasvirler IMO. Bu bağlamda, film yapımcıları olağanüstü iyi bir iş yaptı. Filmin atmosferi karanlık, henüz bireysel sahneleri genellikle kısa ve genellikle düz ve sıradan banal ve diyaloglar vardır. Bu ancak tahmin edileceği gibi film için dezavantaj değil. Aslında izleyiciye Hepnarova zihin içeri derin, ancak kaos ve nefret odaklı düşünceler açılmak için yardımcı olur. Hayatını travmatik deneyimler düşünür o sahneleri derin ve hüzünlü, çok karmaşık ve derin düşünen bir kişi olduğunu gösteriyor, ama aynı zamanda açıkça başarısız olduğu bir şehit olarak onu tasvir için başarılı oluyorlar. Toplumun hor görür ve kendini öldürerek sadece en iyi hayatı-derin (lezbiyen sevgilisi ile aşık zaman zaman bir iyilik yapmaya düşkündür. Hepnarova kötüdür, ama filmde daha tam karmaşıklığı ve bağlamı, pop-kültür bilinen-kötü ortak düz film ile kötü, gerçek dünya gibi görünüyor. Bu da film teklik ekler ve muhtemelen birçok izleyiciler ona sempati yapar. Michalina Olszanska tarafından büyük oyunculuk da cabası.

  Film daha çok aile sahneleri memnun olurum. Hepnarova zihninde daha iyi anlaşılması için faydalı olacağını düşünüyorum. Ailesinin ona karşı olan nefreti kökleri özellikle. Teslim etmek istediklerini ama sonuç olarak film yapımcıları benim şapka çıkarmak lazım, tam olarak biliyorlardı ve teslim ettiler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Klára Melísková
  • Oyuncu Magdaléna Borová
  • Oyuncu Martin Pechlát
  • Oyuncu Petra Nesvacilova
  • Oyuncu Roman Zach
  • Yönetmen Petr Kazda
  • Yönetmen Tomás Weinreb

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Já Olga Hepnarová I Olga Hepnarová Turkce Altyazılı 720p Full Tek Parça HD İzle