• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  İntihar Timi Suicide Squad Full HD İzle- İntihar Timi Suicide Squad Turkce Dublaj ABD1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 163 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 130
  • Tarih:

  İntihar Timi Suicide Squad ABD filmi 2016 6.5 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. İntihar Timi Suicide Squad -Suicide Squad Keyifli seyirler.

  Burada reytingler anlamıyorum. Bu bir kesilir ve DC evreni kuru kötü yapılmış film ve taraftar daha iyisini hak ediyor. Normalde burada yorumları yayınlamayın. Ama sadece iyi bir şey değil çünkü bu film benim almak paylaşacağım. Ben Spoiler içine korkunç olduğunu göstermek için gitmek bile yoktu. Film müdavimlerinin sersemce bu filmler tüketmek gerekmez. Christopher Nolan İntihar Timi Suicide Squad Full HD İzle- İntihar Timi Suicide Squad Turkce Dublaj ABD1080p yüksek bir çıta, ama yapımcılar ve stüdyolar auteurs ile uğraşan adım ve belki de kaliteli DC film alabiliriz:

  İntihar Timi

  Auteur bir yönetmen farklı Hollywood makine: süper kahraman filmi mevcut nakit inek ile bir şey yapamaz herhangi bir umut gösteren İntihar Mangası başka bir şey yoktur. Christopher Nolan bir kez kendi yaptığı ne takılar izleyiciler üzerinde ince giyiyor olmalısınız olan öngörülebilir bir pastiş içine intikal etti. Bu filmi de kötü DC Evreni adı verilen bu filmlerden biri sulandırılmış ve her şeyi sallayarak kaçınmak için tasarlanmış olduğunda nasıl bir örnek olduğunu yardımcı olmuyor. İntihar Mangası, bir PG-13 film, Marvel R-rated Deadpool rakip DC giriş olması gerekiyordu. Deadpool bilinçli bir aksiyon filmi olarak kendi sorunları olmasına rağmen, hala İntihar Takımı hiçbir yerde olan odak ve bir yürek.

  İntihar Mangası hapishaneden veya kayıt süreleri şu anda toplum (Zika? saran korku ne olursa olsun) dünyayı teröristlere karşı korumak için hükümetin planının bir parçası olarak yayımlanan süper güçleri olan kötü adamlar bir grup izler. Smith oyuncular Joker’in manik kız arkadaşı Harley Quinn gibi tetikçi Deadshot ve Margot Robbie gibi, birkaç diğer daha az tanıdık DC kötüleri yanında, bu İntihar Timi Suicide Squad Full HD İzle- İntihar Timi Suicide Squad Turkce Dublaj ABD1080p adamlar uzun kaybediyor ve insanlıklarını bulmak ve seyircinin sempatisini kazanmak yükselmek zorunda olan karmaşık insanlar olması gerekiyordu. Güvenli bir yol almak çok zor ama yazar-yönetmen David Ayer çalışır, vites seyirci duygu işlemek için çalışıyor, baskılı hikaye yıllardır yakalamak için zorlayarak bu çizgi roman uyarlamaları içerdiği sorunlar ortaya çıkarabilirsiniz.

  İntihar Timi İzle

  Gerçekten dürüst olmak gerekirse hayal kırıklığına uğradım. Haber canlı aksiyon filmi hakkında geldiğinde bu film için çok uzun zamandır bekliyordum, Arkham Saldırı İntihar Mangası seviyordum ve çok mutluydum. Son derece her zaman benim en sevdiğim karakter, Joker rolü için onu seçtiler mutlu ve büyük Jared Leto hayranı olmuştum. Ben de ona, ama bütün çete görmek sinirli olduğumu. Ve Türkçesi saf üzüntü ile eşit oldu. Çizgi romanlarını okudum, çünkü yani, Jared içinde toplam 10 dakika oldu ve İntihar Timi Suicide Squad Full HD İzle- İntihar Timi Suicide Squad Turkce Dublaj ABD1080p onun rolü kolayca bırakmış olabilir, sadece karakterleri biliyordum ve (100 kat daha iyi Bu arada anlattığın hikaye berbattı, oyuncular harika olabilirdi ama kötü senaryoda kayıp gibiler) harika bir animasyon izledim. Will Smith, Margot Robbie ve Viola Davis fantastikti ama gerçekten onları tanımak için… ve diğer karakterler neden bilen için… sadece orada mıydı? NEDEN DC, NEDEN? Bu hikayeyi o kadar çok söz vardı ve sen bunu mahvettin… Canlı aksiyon film Arkham Saldırı kabul etmeliydin… Tüm bu karakterler, ve sonra birlikte öyle bir evren inşa etmek, ama yıllar sürer onları… bilmek var bir kez Marvel ne yaptı, ve onların film harika tek başına film gerekli olacaktır.

  Tamamen son karakter daha iyi etli mürettebat sahip sinemasever Öfke, inanılmaz derecede güçlü ve şaşırtıcı bir savaş filmi veren Ayer, suçlayamazsın. Birbirine bağlı çizgi roman filmleri devam eden dünya binası dünya gelişmek için yer yok o kadar da mutsuz olabilecek bir şey hikaye gibi sıkı kısıtlamalar oluşturur için özentili Hollywood. Bir noktada, İntihar Mangası sonuna doğru, bir karakter diğerine sorar: “ölü olman Gerekmiyor mu?” Elbette değil, bu DC evreni ve sağılan olmalı. Bu büyük oyuncular bir filmde yazılı kapalı olması gerektiği anlamına gelir.

  İntihar Timi Altyazılı

  Bu hikaye sınırlamalar sonucu karşı aşırı anlayışlı olmayı engel film ruhsuz bir türüdür. Hikaye tahmin edilebilir bir model haline gelmiştir yukarıdaki parlaklık için herhangi bir olasılık boğan o şuruplu bir sır gibi. Karakter duygular yüzeysel olarak oynamak, böyle yavan hatları dole, “Baba, kötü şeyler yapacağını biliyorum, ama seni hala seviyorum.” Sonra klişedir, yangın ile mücadele yangın gibi. Bazen senaryoyu farkında olmadan bir şeyler yazım ile gerginlik söner. Bir radyodan biri”,” eylemde biri cevap verir, “bunu İntihar Timi Suicide Squad Full HD İzle- İntihar Timi Suicide Squad Turkce Dublaj ABD1080p sevmedim son derece dikkatli olun.” Ama bu bayan, bir başkası diyor ki, “benim de hoşuma gitmiyor.” Aksiyon figürleri ile oynarken bir çocuk daha iyi konuşmalarla gerginliği kurmak için gelebilir.

  Smith ilk kez görev başarısız olmalarının ardından askerleri bir araya gelecek, her biri sadece her şeyi bırakın ve (Tanrı?) Will Smith, çünkü o ancak sonra Will Smith PES diyor ve tabii ki tüm kötü adamlar onu dinle bırak sonra filmin ilk yarısı aslında o kadar da kötü değil, kötü adamlar gerçekten bak ve kötü adamlar gibi hareket çoğu zaman ama her şey çökmeye başladı. Önce yüzümü-palm yaptığım zamandı.

  -Bu film 50% Will Smith, %40 Harley Quinn, ve %10 Diğerleri. Gerçekten, ilk ikisi dışında diğerleri sadece arka plan karakterler, bir karşılaştırma yapmak için, galaksinin Koruyucusu, bir kahraman var ama takımın her üyesi arka plan hikayeleri biliyorsun, ve ekran zaman adil bir pay almak. Bu İntihar Timi Suicide Squad Full HD İzle- İntihar Timi Suicide Squad Turkce Dublaj ABD1080p filmde, ama umurlarında değil.

  -Şakalar, üzgünüm… “şaka”, – tırnak kendileri için konuşuyor düşünüyorum. Bazen komik, anladın mı ama komik değil şaka açıklamaya bile değil ve bazen çoğu kez. Warner Batman Vs Superman hakkında bazı kötü yorumlar çok karanlık oluyor sonra bu filmde daha komik ve daha az karanlık olmaya çalıştı ama bence bu çok saçma, şakalar eklemek için, bazı sahneleri yeniden ve bazen eylem sonları bile.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Jared Leto
  • Oyuncu Joel Kinnaman
  • Oyuncu Margot Robbie
  • Oyuncu Viola Davis
  • Oyuncu Will Smith
  • Yönetmen David Ayer

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  İntihar Timi Suicide Squad Full HD İzle- İntihar Timi Suicide Squad Turkce Dublaj ABD1080p