• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Indignation 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 157 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 110
  • Tarih:

  Indignation ABD filmi 2016 7.1 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Indignation -Indignation Keyifli seyirler.

  83 yaşındaki yazar, kendi üniversite yılları etkisinde olduğunu itiraf Odak Özellikleri (kurucu) ilk kez yönetmen James Schamus (Crouching Tiger, Hidden Dragon) (Brokeback Mountain) Oscar’a aday bir yapımcı ve yazar, ve popüler 2008 Philip Roth romanı … bir uğraşır. Bay Roth, 50’den fazla yıldır Roman yazan ve 1997 “Amerikan Pastoral onun için Pulitzer Ödülü kazandı”oldu.

  Indignation 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

  Üniversite baş rol alarak bağlı Marcus Messner 8 yaşından beri ekranda olan Logan Lerman … bir aktör, ve DNA yani Ponce de Leon tarafından aranan ebedi gençlik Indignation 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle gibi görünüyor. Görünüşü pek “Percy Jackson” film ya da akademik olarak yetenekli olarak dünyaya Şebboy, işçi sınıfı Newark Yahudi çocuk, ailesi tarafından boğulmuş, burada Lerman parlar ve saflık mükemmel Perks beri değişmedi ise.

  1951 ve çok sayıda mahalle çocukları eve çam kutulara Kore Savaşı’nda hizmet verdikten sonra geliyor. (Danny Burstein) marcus’un babası kasap ve alternatif olarak müteşekkir ve oğullarının askeri Ohio ultra-muhafazakar (ve hayali) Winesburg Üniversiteye kapalı başlığı ile hizmet kaçınmak olduğunu korkutan hyper yarı temkinli ebeveyn ünitesi.

  Kampüste bir kez, Marcus özgürlük ümit küçük keşfeder. Dini eğilimler üzerinden atanan zorunlu şapel katılım, oda arkadaşı ve Musevi dernek katılmadan ve kendi türüyle birlikte takılmak beklentilerini evde ne vardı daha duygusal boğucu sadece farklı bir tür birleştirir. Bir dizi etkinlik Marcus ve inançlarını sarsmak için hizmet vermektedir. Kütüphaneden rüya kız ile bir tarih gece de püskürtüldü ve (Sarah Gadon) cinsel iddialı bir Olivia ile mest olmak, onunla biter. Lughead ev arkadaşları ile bir argüman kampüsteki en kötü oda verilmesi ile sona erer. (Tracy Letts) Üniversite Dekanı ile toplantı mutlaka kelime ve hitabet kılıç tapıyorum tüm mücadele tarafından değerli olacak heyecan verici bir tartışma olur. Son olarak, acil bir apandisit ameliyatı (Linda Emond) Marcus’un annesi, büyük ölçüde, hayatının akışını değiştiren ve bir konuşma hastaneye ziyarete getiriyor.

  Indignation

  Bu iletişim olağanüstü komik bir üzücü, sinir bozucu ve anlamlı olduğu bir film izlemek çok güzel. Gerçekten iletişim dinleyin. Annesi oğluna babası ve kız arkadaşı hakkında konuşurken dekanın ofisinde çok üstün sadece ilk toplantısı ve ardından bazı sahneler var. Karakterler basmakalıp İndignation İzle Altyazılı değildir. Bunun Indignation 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle yerine annenin Yahudi koruyucu baba izlemek için ilginç bir şey. Sorunları 50s sorunları olmasına rağmen, bu eski moda ya da alakasız bir film değil. Oyunculuk sadece daha sonra hikayenin tema ve mesajı düşündüm çok güzel.

  “Öfke” (2016 bırakın; 110 dk.) Marcus, koleje Ohio gitmek üzere olan Jersey Yahudi bir çocuk 1950’lerin başında hikayeyi getiriyor. Yaşlı bir kadın bu öğrenir, Ohio cevap veriyor: “? Nasıl koşer devam edecek misiniz?” ha! Marcus Marcus çalışmalarında kendini sokar Kuzey-orta Ohio, (hayali) Winesburg Üniversitesinde gelmeden önce uzun değil. Ama bir akşam, kütüphanede çalışırken, çarpıcı güzellikte bir öğrenci fark ediyor. Cesaretini tüm çağırma sonra, sonunda bir tarih için ona çıkma teklif eder… bu noktada değil 15 dk bile değiliz. filme, ama daha fazla izleme deneyiminizi yağma olacağını söylemek için, sadece bu işin sonunu Kendin görmek zorundasın.

  Indignation İzle

  Yorum iki: bu Philip Roth romanın büyük ekran uyarlaması. Onu yakından film uyarlaması kitabı için çubukları nasıl yorum yapamam kitap okumak almadım. Bu da yönetmen James Schamus ilk, en iyi, daha önce Ang Lee filmi co-yazılı birkaç Buz Fırtınası “dahil olması için biliyorum. Kore Savaşı yükselirken şeyler BİZİ nasıl burada Schamus hayat getiriyor. Marcus o kadar taslak önlemek için üniversiteye gitmek için seçmedim, ama çünkü sadece öğrenme seviyor. Marcus kimliğini verir. Ancak, tüm değişiklikleri Olivia karşılaşıyor. Film yavaş bir tempoda tamamlayıcı olarak, bazı sahneleri tam anlamıyla oynamak için dakika dakika (yani) hareket eder. Filmin anahtar (Öğrenci Dekanı ile Marcus’un toplantı en az 10 dakika sürebilir gibi), bol zaman konu din özgürlüğü ve kampüste akademik ayarları boğucu zamanları gibi incelemek için izin birkaç tür sahneler var. Schamus Indignation 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle yol, Marcus ve Olivia gibi Sarah Gadon gibi Logan Lerman büyük performanslar ayıklamak için yapabiliyor. Katil Joe “ve” August: Osage County “neredeyse Dekanlık film olarak çalıyor gibi” ama daha iyi Pulitzer Ödülü gibi (ekran)yazar kazanan bilinen Eser Letts oynar.

  1951 yılında Newark, N. J., ailesi, baba Max (Danny Burstein), kasap kaygıları ile Kore savaşında mücadele gitmekte ve anne Esther (Linda Emond) başa çıkmak zorunda yorgun, Marcus Ohio’daki kurgusal Winesburg Koleji, tutumlar kültürel sosyal ağır bir meydan okumaya neden olan bir okula burslu olarak kaydeder. Marcus entelektüel erken ama sosyal olarak kısıtlanmış ve Logan Lerman tarafından cinsel olarak bastırılmış ve koparma performansı (“sarı Şebboy Olmanın getirisi”) tam olarak tüm Rothian karmaşıklığı onu yakalar.

  İndignation İzle Altyazılı

  Her ikisi de iğrenç ikiyüzlü oldukları için (Philip Ettinger) iki Yahudi Ev Arkadaşı Bert (Ben Rosenfield) ve Ron olmasına çok az konfor. Marcus sosyal faaliyetler konusunda çok ihtiyatlı, (Pico Alexander) Sonny Cottler tarafından davet Musevi dernek katılmak için azalan. Bir tarihte (Sarah Gadon) Olivia Hutton ile gittiğinde, “deneyimli” sarı saçlı bir adım attı ona oral seks yapmak, karışık Marcus daha neyin ne olduğundan emin değildi bir eylem onu şok eden. Marcus ödünç aldığı Cadillac LaSalle onun için zararı olabilir aşırı endişe, Ron ağzına arkadaşına yumruk atarak tepki verir. Söylemeye gerek yok, bu yatakhane arkadaşları ve ister Marcus onun için tek başına sessiz bir yaşam düzenlemeleri bulmak için onu sevdirmek değil.

  Bu eylem bir sanat formuna sözlü idman dönüm ekran sefer de bir tur-on beş dakika üzücü ve komik olan (sic) komedi ve bir ana sınıfı alır bir röportaj için buraya (Tracy Letts) kendini beğenmiş Dean Caudwell bir çağrı ister. Dekan Marcus hoş bir ilgi çekerken, görüşme öğrenci babasının mesleğini onun ev arkadaşları ile farklılıklar onun beceremedim o yüzden dini tercih onun, Yahudi koymadı neden “koşer Kasabı” olarak daha “kasap” olarak sıralandı neden okul için yaptığı başvuru hakkında sorular ile İndignation İzle Altyazılı bombardıman gibi İspanyol Engizisyonu bir riff ve neden okul başladığından beri tek bir tarih vardı var gibi görünüyor. Sünnetli olup Indignation 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle olmadığını bana sorulmadı tek şey.

  Görüşme devam ederken ilk başta püskürtme ve dalkavuk, Marcus güç kazanır. Bu, Romain Rolland Jean-Christophe “dediği gibi dişleri var ve o mera için yapılmış değildi,” koyun ama bir kurt değil gösteren, iyi Dean hiçbir belirsiz açısından, bir ateist olarak, en az on kez bir yıl kilise hizmetleri katılmak zorunda olmak inkar ediyor ve şiddetle Dean saldırıları karakter (kimin) Bertrand Russell gerekçe ile ateizm taslar bilsin ki, yaşlı çocuk ve yetişkin bir adam olduğunu ve çekilmez oda arkadaşlarından uzaklaşmaya istiyorsa, o sadece yapacağını bilmesini sağlar. Dekanın kupa üzerine kusma ve onun planı değildi apandisit bir saldırı acıdan çöken, ancak, ama hayatı öğretmek istediği ders verirken bir yolu vardır.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Danny Burstein
  • Oyuncu Joanne Baron
  • Oyuncu Linda Emond
  • Oyuncu Logan Lerman
  • Oyuncu Sarah Gadon
  • Yönetmen James Schamus

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Indignation 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle