• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  İnatçılar Turkce Dublaj 1080p Full HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 156 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 93
  • Tarih:

  İnatçılar Hrútar filmi 2016 7.4 1080p full olarak izlemeniz için hazır.İnatçılar filmini izlemek için buradasınız. Yorum yapmayı unutmayınız. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. İnatçılar -Turkce Dublaj FULL HD İZLE

  Aşk ve nefret ortak birçok şey var. Tutkulu bir aşık, ya da daha az tutkulu düşmanı, nesne onun geri çekilmesi tarafından terkedilmiş ve ıssız her Hawthorne yazdı, “yaprak.” Uzak İzlanda iki komşu, uzak manzara, Lastik ve Kiddi, nefreti bir ateşli hemşire. Çalışan kırk yıl ortak çok şeye rağmen Volkan vardır. (300.000) kişi daha (800,000) daha fazla koyun olduğu birçok İcelanders gibi, koyunlar için bir tutku paylaşmak. BU tutkulu değil! Koyun yetiştirmek için arama doğa ile iç içe. Koyun, ölümcül ve son derece bulaşıcı hastalığı scrapie keşfi, birbirine yakın Jelibon ve Kiddi çizmek gerekir. Birbirimizden kaçmak için gittikleri boylarıyla, daha fazla ayrı kalmak nasıl görmek zor. Henüz gerçek İzlandaca ruhu ile en iyi kendi bağımsızlıklarını korumak ve kendi yollarına gitmek isterler. Sonuçları hem komik ve trajik.

  Film karanlık ve ışık tipik İzlandalı bir karışımıdır. Hattı bağımsızlık ve izolasyon arasında bulanık. Yönetmen kişisel deneyim ve gerçek yaşam durumları dayalı korur. Aşk ve nefret temaları, inzivaya ve self-reliance, gerçekten benimle rezonansa. İki ana karakter filmi olarak benzersiz ve ilgi çekici ve parçaları iyi oynadı. İnsanlar daha kolay döküm ve yönetmenlik koyun olduğunu sabit koyunları yönlendirmek için nasıl biri yönetmen sordu ve cevap verdi. Cannes’da Un Belirli bir bakış Ödülü sahibi. 2015 Toronto Uluslararası Film Festivalinde gördüm.
  Koç Kralların en yüksek dereceden İzlandalı bir destan değil, ama İzlandalı koyun çiftçi. Savaşlar vardır, ama rakipler yaşamın doğası, insan ilişkileri mücadeleleri ve zorlukları vardır. Çalışan adam için bir destan olduğunu ifade etti ve çalışan bir adamın haiku gibi içlerinden ve nefes kesiyor. Hikayenin ötesinde, görsel bir şölen. İzlandalı manzara – hem yeşil ihtişamını ve stark beyaz ihtişamını gördü anlamıyla önce gasp  Aşk ve nefret ortak birçok şey var. Tutkulu bir aşık, ya da daha az tutkulu düşmanı, nesne onun geri çekilmesi tarafından terkedilmiş ve ıssız her Hawthorne yazdı, “yaprak.” Uzak İzlanda iki komşu, uzak manzara, Lastik ve Kiddi, nefreti bir ateşli hemşire. Çalışan kırk yıl ortak çok şeye rağmen Volkan vardır. (300.000) kişi daha (800,000) daha fazla koyun olduğu birçok İcelanders gibi, koyunlar için bir tutku paylaşmak. BU tutkulu değil! Koyun yetiştirmek için arama doğa ile iç içe. Koyun, ölümcül ve son derece bulaşıcı hastalığı scrapie keşfi, birbirine yakın Jelibon ve Kiddi çizmek gerekir. Birbirimizden kaçmak için gittikleri boylarıyla, daha fazla ayrı kalmak nasıl görmek zor. Henüz gerçek İzlandaca ruhu ile en iyi kendi bağımsızlıklarını korumak ve kendi yollarına gitmek isterler. Sonuçları hem komik ve trajik.

  Film karanlık ve ışık tipik İzlandalı bir karışımıdır. Hattı bağımsızlık ve izolasyon arasında bulanık. Yönetmen kişisel deneyim ve gerçek yaşam durumları dayalı korur. Aşk ve nefret temaları, inzivaya ve self-reliance, gerçekten benimle rezonansa. İki ana karakter filmi olarak benzersiz ve ilgi çekici ve parçaları iyi oynadı. İnsanlar daha kolay döküm ve yönetmenlik koyun olduğunu sabit koyunları yönlendirmek için nasıl biri yönetmen sordu ve cevap verdi. Cannes’da Un Belirli bir bakış Ödülü sahibi. 2015 Toronto Uluslararası Film Festivalinde gördüm.
  Koç Kralların en yüksek dereceden İzlandalı bir destan değil, ama İzlandalı koyun çiftçi. Savaşlar vardır, ama rakipler yaşamın doğası, insan ilişkileri mücadeleleri ve zorlukları vardır. Çalışan adam için bir destan olduğunu ifade etti ve çalışan bir adamın haiku gibi içlerinden ve nefes kesiyor. Hikayenin ötesinde, görsel bir şölen. İzlandalı manzara – hem yeşil ihtişamını ve stark beyaz ihtişamını gördü anlamıyla önce gasp ettirdi. Havlamaları, amansız kış rüzgar sesi beni ilkel bir sinir dokundu. Ve ortak olan birini hayvanlarla hayat benim için çok fazla var, ve yıllardır çiftliklerde çalışmış, gerçek aşkı – hayvan sevgisi – ve sonra onları öldürmek ve onları yemek böylece aforizma etkilendim. Sevdiğin bir şeyi öldürmek elbette kolay bir şey değildir, ama Koç bu şekilde gerçek bir patlama. Gerçek dünyada Rızık ve hayatta kalma, insanlar. Her zaman hoş değil, ve asla paketlenmiş. Rams sertlik ve güzellik, çelişen, çarpışan ve birbirine karışması, İzlandalı bir manzara ve bir İzlandalı koyun çiftçinin yaşam gibi. 10 yıldız üzerinden 10. ettirdi. Havlamaları, amansız kış rüzgar sesi beni ilkel bir sinir dokundu. Ve ortak olan birini hayvanlarla hayat benim için çok fazla var, ve yıllardır çiftliklerde çalışmış, gerçek aşkı – hayvan sevgisi – ve sonra onları öldürmek ve onları yemek böylece aforizma etkilendim. Sevdiğin bir şeyi öldürmek elbette kolay bir şey değildir, ama Koç bu şekilde gerçek bir patlama. Gerçek dünyada Rızık ve hayatta kalma, insanlar. Her zaman hoş değil, ve asla paketlenmiş. Rams sertlik ve güzellik, çelişen, çarpışan ve birbirine karışması, İzlandalı bir manzara ve bir İzlandalı koyun çiftçinin yaşam gibi. 10 yıldız üzerinden 10.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Charlotte Bøving
  • Oyuncu Ingrid Jónsdóttir
  • Oyuncu Sigurður Sigurjónsson
  • Oyuncu Sveinn Ólafur Gunnarsson
  • Oyuncu Theódór Júlíusson
  • Yönetmen Grímur Hákonarson

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "İnatçılar Turkce Dublaj 1080p Full HD İzle"

  1. Eliz Yılmaz 16 Şubat 2017 08:59

   Dram Filmleri Slm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolunİnatçılar Turkce Dublaj 1080p Full HD İzle Eliz YılmazBurdur

  İnatçılar Turkce Dublaj 1080p Full HD İzle