• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  In a Valley of Violence İzle 2016 Türkçe Altyazılı 1080p HDTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 95 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 104
  • Tarih:

  In a Valley of Violence İzle 2016 Türkçe Altyazılı Yorumlar
  Eski Batı’da hayat bir şey ama bu Batı tür boyanın kolay, ve birçok klasik Hollywood filmleri açık bir resmi vardı. Kemerini altında filmler ‘Hancıların ve ‘V/H/S’ ile indie korku tarzında yeni çıkmış, yönetmen Ti West Vahşi Batı Teksas derinliklerinde bu şiddetli intikam gerilim Batı türü keşfediyor. Hollywood’un Altın çağındaki eski Batı tarz homages dokunarak, bu tarihsel kurgu parça yanlış ve çok kanlı olur onu kim kötülük yapanları bir lig karşı acımasız bir intikam planı karanlık köşelerde iki kez Oscar adayı olan Ethan Hawke yerler. Ama sonunda, Ti West yavaş yavaş solmaya tarz saf grittiness ve zeka sunmak için fazla yetenekli olduğunu kanıtladı. Bir yerde 1800’lerde geçen film, Paul, Teksaslı vahşi genelinde köpek Abbie, Meksika sınırına umarak ile büyüyen yalnız bir serseri olarak Ethan Hawke yıldız. Denton Eski Şehir ile onun yol yapar gibi, iyi bir tanıdık için yapan (Taissa Bak oynadığı) 16 yaşındaki hancı Mary-Anne tanışır. Ayrıca-(Karen Gillan tarafından canlandırılan), Mary-Anne kız kardeşi Ellen (John Travolta tarafından canlandırılan) kasabanın şerifi Clyde Martin oğlu ve erkek arkadaşı olan (James Ransome tarafından oynanan) acımasız Yardımcısı Martin Gilly ile yüz yüze ve çok güzel bir adam değil geliyor. O uğursuz gece, Gilly ve korkunç üç kardeşler saldırı Paul, köpeğini öldürmek ve ölü için onu bırakır. Mucizevi bir şekilde onların saldırı hayatta kalmak üzerine, Paul intikam için bir arayış ortaya koyuyor.

  Başlıktan da anlaşılacağı gibi, işler çok dağınık ve yönetmen Ti West, adam vs adam çatışmanın vahşeti sugarcoat eder. Arsa özellikle orijinal bir şey yok ne de olsa yayılan epik bir seviyeye geliyor, büyük ölçüde de Ti West uygun tarz kavrar nasıl kanıtlayacak bir script enayi yumruk ile desteklenmiş. Eski, 1960’ların Batı B film tarzında, vintage tarzı sinematografi oyun açılış kredisi; kesinlikle Sergio Leone’nin klasik western film serisi etkisi ile kanamaları. Ama filmin ana elmas Ethan Hawke tarafından ahlaken ahlaksız bireylerden oluşan bir quartet karşı intikam için acımasız bir arayış oynadı baş karakteri takip eden bir plandır. Ve oldukça katı bir hızda, film kadar kanlı bu kadar heyecan paketleri ve duyarlı yürekli izleyiciler kıvranmayı bırak kan olduğunu showdown bina ve duygusal olarak sarsıcı olsa her iki baş karakter ve antagonist geliştirmek için zaman alır. Evet, tüm sıra oldukça cesur, ama Ti West şık sinematografi Ötesine gereksiz daha gerçekçi bir şekilde sıra çalıştırmak için yönetir, burada en büyük yıldız saf kum ve gerçekten inandırıcı olur, insanlık ile onun rolü yürüten Ethan Hawke. Yani tahmin edileceği gibi, burada John Wayne ya da Clint Eastwood, ama onun performansı güvenli bir şekilde öne çıkıyor. James Ransome ahlaki pusulanın yanlış tarafında kalp olan shady Yardımcısı olarak düşünceli bir tasviri sunar ve yazma olsa iblisler ile yemiş olduğu bir kötü adam olarak onu dışarı çalış, insanlık duygusu taşır. Genç oyuncu Taissa Bak, John Travolta ve Karen Gillan tüm avantaj parlamaya onların zaman alır, ama belki de iyi bir başparmak provoke performansları ötesinde özel bir şey yok.

  Batı tarzında şaşırtıcı bir giriş olarak daha değerli kendini kanıtlayan acımasız, ama perçinleme Batı parça Şiddetin bir Vadide. Bu film klasik ya da modern hiyerarşisi Batılıların kalk olmasa da, kesinlikle başından sonuna kadar sürükleyici. Kısa bir özet olarak, bir büyüleyici biridir.
  Diğer Yorumumuz In a Valley of Violence
  Ethan Hawke gibi ben ve John Travolta gibi ben ya da Batılıların seviyorum yani bu bir şans vereyim diye düşündüm kullanılır. Başka bir gözden geçiren oyuncular iyiydi ama senaryo ilkokuldan bir sınıf tarafından yazılmış olabilir ve bunun söz konusu olmadığını söyledi. Neredeyse sızdırma onun noktaya Batılıların en tipik yönlerini alıyorlar. Her Sergio Leone Wester öğeleri kullanır, High Plains Drifter, İlk Kan, John Wick ve bu nokta ev sürücüler. Bazen canın Neredeyse gülünç AMA oyuncular çok iyi. Çok ciddiye alıyorlar ve film izlenmeye yapar. Ciddi ve eğlenceli olduğu gibi aynı derecede saçma olduğunu gördüğüm tek film olabilir. Ama bazıları gerçekten çok çirkin anlar vardır ve hala bir şekilde içine almak. Açılmak izlemek için neredeyse mükemmel.

  Ethan Hawke filmi hak ediyor daha iyi ve daha büyüleyici. Çok iyi bir hikaye biraz daha gizemli olmasını sağlar Clint Eastwood yabancı kanallar. İntikam öfkesini ama hala bir amaca hizmet ediyor ve onun karakteri gerçek derinliği olmayan bir hikaye için iyi gelişmiş biraz daha kapsamlı ve acımasız olacağını ummuştum. Gerçekten bu durumda durum kötü değil, kurban değil, çünkü John Travolta çok küçük bir rolü vardır ve ilginç bir rol. Ölümü bir anlamda komik ama performansı oldukça iyi. James Ransone Travolta oğlu ve zorba bir salak biraz daha kötü. Tam olarak Hawke layık bir düşman değil ama aşağılık bir karakter olarak çalışıyor. Taissa Bak kulpları için bir koca kaybetme ile çıkmaya çalışan genç bir kız ve Hawke yabancıyla hayran kalırlar. Ayrıca sonuçta sadece bir kurban olduğunu ama Hawke için onun karakteri ve Bağlantı yeterince ilginç. Toby Huss, Tommy Nohilly ve Michael Davis tüm destek oyuncuları iyi küçük rolleri var.

  Ti West yazar ve bu film yönlendiren çok mantıklı. Gerçekten düşük bütçeli bir korku deneyimi vardı ve alay ve bir sürü insan geçti üzerinden olacak bu film hakkında çok şey var ama beyinsiz eğlence için hoşuma gitti. Yaş eski Spagetti bir tür bir saygı ödedi ve performansları filmin kendisinden çok daha iyiydi. Küçük bir derinliği vardır ama bir şekilde geçmiş, değer izliyor. Gerçekten varsa şimdiye kadar uzun zamandır gördüğüm en kötü filmlerden biridir. Western hayranı olarak ama keyfini çıkarabilirsiniz. Gerçekten tarz saygılı bir övgü olarak görüyorum. Bak ama beklentilerinizi doğru tutun. Affedilmeyen değil, yetişkinler için Cumartesi matine popcorn filmi.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Burn Gorman
  • Oyuncu Ethan Hawke
  • Oyuncu John Travolta
  • Oyuncu Karen Gillan
  • Oyuncu Taissa Farmiga
  • Yönetmen Ti West

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "In a Valley of Violence İzle 2016 Türkçe Altyazılı 1080p HD"

  1. Enes 23 Şubat 2017 17:18

   Dram Filmleri Slm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun In a Valley of Violence İzle 2016 Türkçe Altyazılı 1080p HD Enes Tokat

  In a Valley of Violence İzle 2016 Türkçe Altyazılı 1080p HD