• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Hücre 7 Mucizesi Miracle in Turkce Dublaj 1080p Güney İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 200 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 127
  • Tarih:

  Hücre 7 Mucizesi Miracle in filmi 2013 8.2 1080p 2013 Güney 1080p Turkce Dublaj Miracle in Cell No. 7Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Hücre 7 Mucizesi Miracle in -Miracle in Cell No. 7 Keyifli seyirler.

  Hapishane sahneleri hikayeye bir krema gibi davran. Çok korkulan bir yer ve kasvetli, komedi en gerçekleştirildiği aslında. Hapishane hayatın olumlu yanlarını değil, bütün mahkumlar gangster ya da kötü olduğunu gösterir. Herkesin bir kalbi, iyi bir tane var. Hapishane hücrelerine çok katlanılabilir bir yer yaptılar. Siz bile-Seung, kızı saklanın ve onlarla kalabilir o kadar.

  Hücre 7 Mucizesi Miracle in Turkce Dublaj 1080p Güney İzle

  Film kusursuz değil. Eğer gerçekten istiyorsan, gerçekten olaylar ve hikaye mantıksız ya da pratik bazı bulabilirsiniz. Örneğin nasıl 1 yerde bu kızı koruyucusu Hücre 7 Mucizesi Miracle İzle görebilirler mi? Mutlaka bir çocuk yetiştirmek için yeterince olgun değil ama komşular öyle görünüyor ki, refah ya da okulda bu konuda cahil olmamalıdır.

  Filmler Hayatı ile benzerlik Güzel ve Yeşil yol buldum. Hayat güzeldir babam ve oğlum onun gibi bir çocuk hakkında bir hikaye ve çok sıkıcı bir dünyada ayarlamak bir komedi oldu. Green Mile mahkum masumiyet gibi bir çocuk vardır ve tüm gardiyanların güvenini kazanır.

  Genellikle çok polarize türleri karıştırmak için iyi bir fikir olduğunu sanmıyorum. Özellikle ben onun iyi bir fikir komedi ile çok depresif ve karanlık bir şeyler karıştırmayı düşünmüyorum. Aksiyon veya Romantizm ile karışık, komedi en iyi bağımsız çalışır. Dolayısıyla Hücre 7 Mucizesi Miracle İzle bu türler com ya da aksiyon-komedi rom. İzlerken düşündüğüm bir şey sıkıcı ve komik bir anı ile ilk etapta bunu yapmak için hemen bir kahkaha moduna geçmek için değil, doğal ve sahne boşa gitti, o yüzden harika bir fikir sundu. Ama hücredeki Mucize 7 harika parlak kadrosu ile bunu yapar. Ancak bunun eğlenceli olacağını sadece babasının kızı komedi filmi olsaydı aklıma geldi.

  Tüm karakterler tüm film oluşturmak için çok önemli rol oynar. Mahkumların izlemek için, kendi kişiliklerini eğleniyor. Ryoo Seung-Yong inandırıcı çok zihinsel engelli Hücre 7 Mucizesi Miracle in Turkce Dublaj 1080p Güney İzle baba karakteri canlandırdı. Ve çocuk aktör, Kal So-Won çok yakışıklı ve tatlı biri ve çok role uygun. Kız yetişkin hali bile çok tatlı olduğu ortaya çıkıyor ve çok büyüleyici bir performansa sahip.

  Hücre 7 Mucizesi Miracle İzle

  Bir Polis Komiseri, ama iğrenç bir kişilik kadar yüksek biri olabilir bu film bize gösteriyor. Ya da basit olarak birinin babası olarak bu hikayede düşünen, ama Hücre 7 Mucizesi Miracle İzle  iyi bir kalp ile. Sıralaması ve pozisyonlar gerçekten bir kişi belirlemez. Karmaşık, biz takdir ve beslemek bildiğimiz gibi değil bazen işler daha keyifli.

  Schmaltz içinde olsa bile, yine de kolayca hikayenin içine dalmayı kendimi buldum. Hapishane bir hikaye, bir aile dramı, kurtarıcı bir dram, bir araştırmacı Hücre 7 Mucizesi Miracle İzle gerilim ve mahkeme bir tiyatro, hepsi bir arada. Film ile gücü gazisi Koreli aktörler ve küçük kız – tam bir doğal orkestranın kadrosu yatıyor. Karakterin adı, Yesung seviyorum. Kafanda telaffuz adını birkaç kez… İsa gibi geliyor?

  Hücredeki sahneleri seviyorum… çok saçma ama ciddi performansları çok iyi, kolayca dahiyane komik durumlardan mantıksız kurulumları ve bazı önemsemez.

  Hücre 7 Mucizesi Miracle

  Kore Filmi hayranı olmadığımı söylemeliyim. Yoksa çok dramatik olduğunu düşünüyorum şahsen çünkü Kore Drama izlerken önlemek istiyorum diyebilirsiniz. Ama bir arkadaşım bu filmi tavsiye eden ve “ya sadece bazen seyredebilir miyim?” diye Oh Tanrım izledim ve Hücre 7 Mucizesi Miracle gevşek gerekirse üzücü bir film varsa bu bir izlemek gerekir sanıyordum. Sen bile Kore Filmi beğenmezseniz, yine de, bu izlemeye değer ve bu film (kalbi olanlar için olağanüstü Hücre 7 Mucizesi Miracle gözyaşlarını tahliye edecek kendim garanti ediyorum.

  Bu filmi küçük bir kız ve yavaşça, sevgi dolu bir baba masumiyet göstererek kalp eriyecek. Büyük aşkın gücünü gözyaşları ile de bu film getirecek sevinçleri kahkaha ve nasıl size göstereceğim. Şahsen serbest zaman eşlik etmesini tavsiye ederim.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Jung Jin Young
  • Oyuncu Kal So-won
  • Oyuncu Oh Dal-su
  • Oyuncu Park Shin-hye
  • Oyuncu Ryu Seung-ryong
  • Yönetmen Lee Hwan-kyung

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Hücre 7 Mucizesi Miracle in Turkce Dublaj 1080p Güney İzle