• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj Full HD İzleTürkçe Dublaj

  Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle

  Hızlı ve Öfkeli destanına ait filmler senaryolar tek tek vitrine yeterince anlar için çok sayıda aksiyon sahneleri hırsı artıyor. Tam olarak bu takımı bir filmde beklediğimiz herhangi bir sebep ya da mantık.ötesi drama ve motor stunts seviyesi yüksek ise öfkeli 8 istisna değil, ve çok eğlenceli buldum. Ayrıca, aktör Paul Walker’ın üzücü ölüm senaryosunu kendisi tarafından oluşturulmuş olabilir hangi hikayeye bir ağırlık getiriyor. Bu, şimdiye kadar, (Öfkeli en az dört örneklerini saydım) birçok kez Vin Diesel tarafından bu destan filmlerinde tekrarlanan olan “aile”, sözü uzatma içinde geçerliliğini buldu diye düşünüyorum. Bu yeni duygusal ağırlığı bu kadar trajik nedenlerle olmasaydı keşke, ama kuşkusuz film hakkındaki görüşlerimi etkiledi. İnsanların görmek istediği şey aksiyon sahneleri ve Hızlı ve Öfkeli 8 tamamen bu konuda beklentileri karşılar, tamamen beklenmedik ama çok eğlenceli olan tuhaf stunts bir dizi ile. Senarist Chris Morgan eylem ve hikaye arasında uygun bir denge buldu ve yönetmen James Wan akışkan ve dinamik çalışma yaptı. Hızlı ve Öfkeli 8‘de gösterilen stunts yayın yorum: miktarı ve karmaşıklığı bazı insanlar Oscar töreninde Dublörler için özel bir kategori tanıtan olasılığı hakkında konuşma yapıyor; ve bunun harika bir fikir olduğunu düşünüyorum. Kablolar, yüz değiştirme, genel rötuş (silme) o sahnelerde hiç şüphesiz dijital manipülasyon var, ama yine de o sahneleri, Oscar tarafından resmi bir takdiri hak edecek bir şey çekim dahil olağanüstü bir tamirci, piroteknik ve lojistik yetenek. Şu an hayatlarını tehlikeye atan sürücüleri için araba kazası sesi karışımı olan teknisyenler adanmış iki kategori var ve hiç yok.Çok saçma. Yazı yorum bitti. Gerektiği gibi saga usta oyuncular Öfkeli 8‘de her zamanki şeyler yaparlar. Diğer oyuncular eklemeleri olarak, Jason Statham kötü biri olarak mükemmel bir iş yapar, ama büyük bir Dernek bu Hounsou tamamen dijital casusluk büyülü bir uygulama çalmak isteyen terörist olarak boşa. Kurt Russell onun karakteri için uygun bir stil ve bir kişilik getiriyor. Ve Michelle Rodriguez ve Ronda Rousey arasında kadın mücadeleye sahne olan Gina kurgusuyla fazla oynaması bir önceki filmde yer aldı benzerleri daha düşüktür. Bu destan Walker olmadan devam edecek olup olmadığını bilmiyorum; muhtemelen, bu filmler üretmek para çok büyük miktarlarda düşünüyor. Bu franchise en sevdiğim film (Hızlı ve Öfkeli 5) beşincisi olmaya devam etmektedir, ama burada durduracaksınız diye çok yetenekli aksiyon filmi gibi ve katı haraç/son bölüm Öfkeli 8 tavsiye ederim.Hızlı ve Öfkeli ‘serbest bırakıldı’ 2009 hakkında, yavaşça sokak yarışı ilk odağını uzak veer başladı ve bunun yerine eylem tarz-en büyük bütçeli dizileri üzerinde onun dikkatini çevirmek için başladı. Ancak tarzı bu değişiklik ile birlikte, franchise aslında her film ile daha iyi ve daha iyi olmaya başlamıştı. Bugün aksiyon dolu hakkında sinemada en son taksit… konuşmak gördüm.

  Hızlı ve Öfkeli 8“-tutar, abartılı ve akılsız aksiyon filmi, ama bu bir yana, izlemesi son derece eğlenceli ve eğlenceli bir film bir hayır vardır. Bir all-star döküm ve bazı muhteşem aksiyon sahneleri ile, ‘Hızlı Ve Öfkeli 8′ Bazı bayilikler sürekli büyük filmler yapmak olduğunun kanıtıdır. Ancak tüm filmin en önemli anı-Paul Walker, önceki altı filmde Walker montajı ile biten film, sadece iki kelime ile bitiriyorum, “Paul İçin’ kapalı gönderme sırasında duygusal ve saygılı bir biçimde sona eriyor, bu Hızlı ve Öfkeli bir film duygusal olarak beni etkiledi ilk kez ve muhtemelen serinin en iyisi..

  Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj

  Bu filmi ilk gün, ilk programı izledim. Bir patlama ile başladı ve bir patlama ile sona erdi ve çelik kalpler bile parçalanmış bir şekilde.

  Bu gişe rekorları kıran bir filmde gerekebilir her şeye sahiptir. Sıcak civciv sigara, diyaloglar, harika bir mizah, huşu uyandıran stunts ve tehditkar bir ek – Jason Statham heyecanlandırıcı.

  Bu bir kaçırırsanız bir daha asla göremeyeceksin çünkü Bayan cesaretin yok, olan bir film. Önünüzde son bir güzel güzel ve heyecan verici bir yolculuk için hazır olun, o zaman ve anıların iyi değer.

  Hızlı ve Öfkeli 8, oyuncular ve ekip açısından, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Jordana Brewster ve Dwayne Johnson muhteşem performansları ile destekli serisinin adam olduğunu kanıtlıyor. Ve son olarak unutulmaz Paul Walker. Gün batımına doğru yürümek, yağmurda yürümek… doğruca kalplerimize Yürüyüş, ve bir daha asla anılarımızı terk. Paul için… Huzur içinde yatsın.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Dwayne Johnson
  • Oyuncu Jason Statham
  • Oyuncu Tyrese Gibson
  • Oyuncu Vin Diesel
  • Yönetmen F. Gary Gray

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj Full HD İzle