• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Himalayalar Full HD İzle- The Himalayas Turkce Dublaj 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 184 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 124
  • Tarih:

  Himalayalar The Himalayas The Himalayas filmi 2015 5.6 1080p full olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Himalayalar The Himalayas -The Himalayas Keyifli seyirler.

  Himalayalar Full HD İzle

  Ben (sadece film ya da film değil) bu Sinematik deneyim oranı ne düşünmeye zaman hafifçe bir on film oranı bilmiyorum ama bundan sonra bu gibi hitap edeceğim, bunu 8 ya da 9 verecektim ama düşündükçe bunun tek nedeni sadece (seviyorum ve muhtemelen bu kadar istememiştim olarak iyi olan) Yüzüklerin Efendisi iyi bu film gerçekten nasıl etkilediği sahip olduğu anlamına gelmez, gibi birçok ödül kazandı değil çünkü ilk on izle sığar ve wow filmler söylüyorlar ve bu bir film değil bu olabileceğini anladım. Bu filmi izlerken güneşin doğuşunu izlerken, ya da sadece merak ile vurduğu gibi bir şey gördüğünüzde, bir sonraki uyku hayatının aşkı izlemek gibi. Çok etkileşimli karakter kişilikleri, onlar kendileri gibi olup olmadıklarını merak ediyor insan (öküz ha ha ile) çok iyi oyunculuk güzel insanlar, bu filmde neredeyse hiç çizgi anlamı, dua etmeyi kes “gibi çizgiler var ve git insan daha çok bu filmi yapan sağlar”. Özellikle Karma karakter çok beklediğiniz için değil, kendileri için “Batı” bir yol daha var ve muhtemelen Batı türü seyirci için daha da cazibe veren bu film hakkında başka bir şey.

  Bir sıkıntı, fitne, basit bir yaşam tatlı, dokunaklı hikaye, büyümek ve kalıcı ve zorunluluk olarak duruyor. Batıl inanç ataları onu kendi kötü kan olan başka bir aile [Karma] oğlum suçluyor ilk oğlu … … onun ölümünden intikam için kök vs pragmatizm, bir köy ihtiyar [Tinle] kin ve ihtiyaç zemininde. (Tuz) geçimlerini ticaret yerine, dağların üzerinden bir kervan 4 gün önce köyün gençleri en geç sezon fırtınalar önlemek amacıyla hareket eden Karma, çağıran şu yola ne zaman inatçılık onun rehberlik için yıldız çizelgeleri danışmanlık yapıyor. Tinle sadece boya ve yolculuk dağın üstünden geçim için ticaret pass Diğerleri yardım için dua kim bilir lama ikinci oğlu … … sorar. Başlangıçta reddederek, rahip daha sonra düşünür, iki yol ile sunulan bir kez öğretti: “bir şeyi hatırlamak, her zaman zor bir seçim”. Bu çabası ve başarısızlık değil, bir hedef daha yolculuk: değeri hayatın değeri benim için (*tavsiyeler* Genel olarak son derece pratik görünüyor bile konuşur.

  Himalayalar İzle

  İkinci kafile üyelerinin bir kısmı yüksek bir dağ Gölü, yüksek bir dağ geçidinde yanı sıra fırtınalı snowdrifts yukarıdaki dolambaçlı bir patika boyunca yolculuk, inatçılık yapmak ve ileriye Tinle sürücü lazım, hain bir kısayol oLsa çok yaşlı ya da çok genç olmasına rağmen. [Passang?] Tinle torunu, şimdi yetim ve gelecekte Başkanı olmaya aday, anne ve Tinle onun yolculuk sırasında önce ve çok öğrenir. Hayat sona erdi ve sonsuz bir döngü içinde yeniden doğan öbür dünya bilgisi konfor alır.

  Bana bir trajedi olmasa da eski bir miras gibi saflık ve aciliyet ile yaşam sunuyor, çünkü bu hikaye, benzer ateşli bir temizlik etkisi vardır. İhtiyaç ve çabası, acı ve dayanıklılık ve şefkattir. En önemlisi, uzlaşma ve epiphany: Tinle nefret çemberi kırar ve ölmeden önce affet, sonunda kederinden yüzleşiyorsun ve oğlunun ölümü için birini suçlamak ister ileride kabilenin iyiliği koyarak yönetir. İyileşti. Göründüğünden çok batıl inançlı yaşlı bir yolu daha olabilir: bazen yüzeyde anlamsız olsa bile, geleneğin esası gizli, Karma, hiç Tinle var rağmen döndü, öğrenir.

  En unutulmaz anları filmin sonunda. Tinle çöktüğünde, hayatı, Karma diyor, bazen babam olduğunu hayal ettim geçirdi.” Aşk kalkanı hiç derinden Tinle, uzun zamandır amansız bir kin ve nefretle yaralı olsun, bu çok dokunaklı. Ve Tinle uzlaştırır, gözleri açık, sonunda, doğru anlayışla göstererek: “benim gibi çok fazla oğlum olacaksın. Gerçek bir şef her zaman itaatsizlik başlar.” Bu benim için güçlü bir irade ihtiyacını konuşuyor, ama başarısızlık yoluyla öğrenmek için daha fazla ihtiyacı.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Cho Seong-ha
  • Oyuncu Hwang Jeong-min
  • Oyuncu Jeong Woo
  • Oyuncu Kim In-kwon
  • Oyuncu Ra Mi-Ran
  • Yönetmen Lee Seok-hoon

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Himalayalar Full HD İzle- The Himalayas Turkce Dublaj 1080p"

  1. Muhammed 19 Şubat 2017 22:51

   Dram Filmleri Slm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım Himalayalar Full HD İzle- The Himalayas Turkce Dublaj 1080p Muhammed Uşak

  Himalayalar Full HD İzle- The Himalayas Turkce Dublaj 1080p