• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Guzaarish 2010 Türkçe Altyazılı HD izleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 7.974 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 126
  • Tarih:

  Guzaarish Hindistan filmi 2010 7.5 720p full hd olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Guzaarish -Guzaarish Keyifli seyirler.

  Görevinde çok iyidir o ne inandırıcı hareketsizlik onun canlandırıyor. fakat o nasıl bir yüz ifadeleri onun duyguları geniş bir yelpazede getirmek üzerinde güvenerek. Denemek ve bu durumdan limonata yapmak, süreç içinde aklını bileme, hızlı ateş repertuar beri daha iyi yapabileceği bir şey var ne çaresiz onun yanında bakıcısı olmadan nasıl olduğunu, diğer zamanlarda senaryoları sürekli hatırlat ona, Hrithik gösterir eksantriklik ve Kadere teslim limon anlayan bir adam beklendiği gibi ruh hali, ek bir hava var, onu en zayıf tarafı. Sadece bu değil, Hrithik Roshan da muhtemelen hayranları ordusundan memnun edecek Ne Harika bir Dünya, vokaliyle katıyor.

  Guzaarish 2010 Türkçe Altyazılı HD izle

  Aishwarya Rai Bachchan aynı zamanda bu yıl en iyi performans onun gibi Raavan, Endhiran ve Action Replayy film ile biberli getirdiğin içinde teşekkür Guzaarish. Endhiran aslında Süperstar Rajnikant-starrer ve gerçekten oynamak zorundaydı rolü ile Aishwarya meydan gelmedi ise, Raavan ve Action Replayy ama gişe tepkiler oldukça beklentilerine uymuyor o sınırları zorlamak olduğunu rolleri vardı. Onu en iyi Sofya De Souza, tabii ki duygusal olarak küçümsenmiş olma fikri ona hizmet için bir son demek ve bu kararını şaşırmış oynayan Ethan, acısını dindirmek için büyük fedakarlıklar yapan hemşire olarak döndü demek için elimi koyacağım. Ve romantik gerilim sürekli altında hep hasta bakım onun hassasiyet bir dokunuş.

  Aishwarya Sofya sigarayla (ayrıca çok bahsetti) deneyi ile masal cesaret söyle sağlanan olsa Sofia De Souza genellikle aşırı kuralcı ve daha sonra (Rajit Kapoor) Cumhuriyet Savcısı Vipin Patel tarafından getirilen bir hemşire – bir nokta için oldukça meraklı, yemyeşil bir dolap var, ve şarkı numarasını Udi, Sunidhi Chauhan ve kusursuz İspanyol etkisi film benim favorilerimden biri olarak öne çıkan Şaul Hada tarafından söylenen, saç onu yüzüstü bırakıyor. İstiyor Siddique Ömer Ethan çırağı olmak olan (onu şanslı, Aishwarya ile yan yana iki ilk film yapmış) adam Action Replayy mezunlar ve Bollywood çaylak Aditya Roy Kapoor, filmde ona katılıyor ve kabul edilen ve kaçınılmaz olarak (Suhei Seth) Ethan’ın annesi Isabel (Nafisa Ali) ve Dr. Nayak içeren geniş ailenin bir parçası olmak olmak için büyük çaba gider.

  Guzaarish İzle

  Ama üretimin gerçek kahraman, birçok düşünce (farklı düşünüyor) saawariya filan bir hayal kırıklığı oldu ne gezmiş, melodram güvenerek veya Ötenazi ana konusu sensationalizing olmadan çok güzel, duyarlı bir öykü dokuma olan yazar yönetmen Francis Ford Coppola, olmalı. Flashback etkili lider sinmek indükleyici kaza bir sahne, anlatı eklemek, duygu, zorunlu olmadan müzikal numaraları kullanın müdahaleci olmayan aferin ve pacing-dahil Ethan’ın tüm geçmişini anlatmak için kullanılır. Bhansali harika kadraj, ışık ve gölge oyunu, Guzaarish estetik olarak göze hoş bir film haline yükselmiş ile güzel ayarlar yararlanmaya ve keskin bir göz var.

  Bir atasözünün dediği gibi izin almak yerine, özür dilemek için daha kolay ve arsa ana dönüm Ethan ve hukuk sistemi ile kendi isteğiyle ölmesine izin itmeye çalışıyor arkadaş ile ilgilenir. Eğer filmde bir hataymış eğer Ethan fiziksel hapishanesinin sınırları dışında izin vermek için gerekli olan mahkeme sahneleri, tedavi olacak, ama yüzeyde daha çok sorunlar ele alındı ve nadiren derinlerde içeriği çizilmiş. Eğer Ethan ayakkabı kendinizi koymak için olsaydı şartlar değerlendirmek için ilgi uyandırıyor, ama nadiren Guzaarish İzle düşünce kısacık ötesinde.Bir Kez daha, ve benim standartlarıma göre uzun bir süre sonra, Frank Darabont bu yeni girişim, GUZAARİSH ilk halka açık gösterimi izledim ilk birkaç arasında olmak için bir fırsat var GUZAARİSH.

  Ve iki saat sonra, tiyatro dışında boğazda bir yumru ile geldiğimde yapamadım ama bu olağanüstü yaratılışı selüloit üzerinde marvel. Co-UTV tarafından Francis Ford Coppola ile birlikte üretilen bu açıkça bugüne kadar Bhansali en iyi yönetmenlik çalışmasıdır. Tema Roman, en azından Hint filmi sahnesi ve güzel duygular geniş bir yelpazede canlandırıyor. Aşk ve sevecen; hayal kırıklığı ve pişmanlık; çaresizlik ve sevinç, öfke ve heyecanı tüm bu duyguları daha iyi ekranda tasvir olabilirdi nasıl görselleştirmek için zor, iyi, neredeyse imkansız bir durum bu böyle incelik ve mükemmellik ile sunulmaktadır. Aktörlerin takımlar en iyi performanslarını sunan filmin güçlü bir etki için diğer ana nedenidir. Hritik Roshan, büyücü sanatçının görevinde felçli döndü üstünlük sağladı ve gözlerini kendi iç duygularını tomes konuşun. Hareket, çok da harika ve yetenekli bir yönetmen varsa o onun çabaları doğrudan için komut dosyası çağırır sağlanan O Aishwarya Rai ortaya koymaktadır. Çok yönlü Shernaz Patel Godrej şirketlerinden birinde Yönetici Direktörü olan, genç Aditya Roy Kapoor, tiyatro kişiliği olan Vijay Crishna () ve zarif Nafisa Ali de dahil olmak üzere diğer oyuncuları yıldız performansları koymak. Eğer oyuncular ödüller bir avuç daha almak istemiyorsanız en çok şaşıracaksınız. Müzik de Bhansali tarafından ve birkaç şarkı chart busters olmayabilir iken, fondaki genişlik içinde Opera ve çeşitli sahneler ruh katıyor.

  Guzaarish İzle Altyazılı

  Diyaloglar özlü ve anlamlı ve onlarla yatmak felsefi ifadeleri vardır. Bhansali beceri sıkıcı monologlar gibi değil bu ses haline getirmektir. Ekranda ağızlı olma felsefesinin kusurlu ifadeler pathos, o zaman Hrishikesh Mukherjee yönettiği ve Amitabh-Rajesh Khanna starrer Anand hatırlattı. Ve sadece ilk Anand üç yıl hakkında gördüğümde bana da oldu gibi, gözyaşları için bazı sahnelerde etkilendim; kontrolsüz hıçkıra hıçkıra, ama gözleri nemlendirmek ve ölçülü bir duygu ile bırakın ve sessizce bin kelime daha yüksek sesle konuşur ifadeleri onurlu hangi sebep olmayan bir tür gözyaşları. Ötenazi Bhansali tedavi herhangi bir melodram olmadan ve bu da etkisini artırıyor. Takip edilecek şey son sahnede bile MİLİ başka bir Hrishikesh Mukerjee film: andırır; biliyorsun, ama yine de iyimser iyimserlik hafif damla kalır. Bhansali bazı sahnelerde mavi tonlar bolluğu yönetmenin en sevdiği renk kuşku ile bizi terk etse kurtarmak ve daha önce mavi temalı felaket saawariya filan onun kurtarabilirsiniz kanıtladı. Bu yüzden yatak-zincirli kahraman için bazı yardım sağlamak için herhangi bir hemşire giyen gördüklerimi düşük kesim elbisesinin olmasa Aishwarya yanı sıra muhteşem görünüyor, ve belki de Bhansali kullandı. Görünüşe göre yorumladı olan Ram Gopal Verma, çamaşır Hritik onun saç sevmeme Aishwarya tüm uzamasını ve pelvik onun agresif kahramanlarından daha etkileyici görünüyor hatırlatmak gerekiyor. onun GUZAARİSH filminde onun devlet serbest kahramanın arzusu ifade eder, ancak aynı zamanda Aishwarya gibi bir kişi tarafından besleneceğini her hasta kişinin GUZAARİSH ifade edebilir.

  Çekirdek hikayesi Hayat Zaten? “Olan 1981 klasik” ödünç, Broadway ve iç organları kendi hayatına son vermek için dilekçe mahkeme başarısız, aşk ve onu seven herkesin hayatına tartışmalara bir kasırga kışkırtmak başladığında (aslında bir heykeltıraş, burada büyük bir büyücü) aynı başlık: bir sanatçı, felçli bir kazadan sonra,-ödüllü oyun West End çok adapte sırayla. Ama kasvetli görünen öncül tarafından engelledi. Bhansali ve aktör Hrithik Roshan dehası ve Aishwarya Rai Bachchan — “Guzaarish” tüm önyargılara aşar. “Guzaarish” Hayat neşeli bir kutlama, onuru ile dolu ve yaşamaya her anı yaşamak olur.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Aditya Roy Kapoor
  • Oyuncu Aishwarya Rai Bachchan
  • Oyuncu Hrithik Roshan
  • Oyuncu Nafisa Ali
  • Oyuncu Shernaz Patel
  • Yönetmen Sanjay Leela Bhansali

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Guzaarish 2010 Türkçe Altyazılı HD izle"

  1. Kürşat 15 Şubat 2017 19:00

   Dram Filmleri Mrb siten inanılmaz mükemmel, teşekkürlerGuzaarish 2010 Türkçe Altyazılı HD izle KürşatBatman

  Guzaarish 2010 Türkçe Altyazılı HD izle