• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Grace Unplugged Turkce Altyazılı 720p ABD HD İzleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 140 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  Grace Unplugged Grace Unplugged filmi 2013 6.1 720p full olarak izlemeniz için hazır.Gracie Trey’in oldukça başarılı bir sesi vardır ve ayrıca eşsiz güzellikte bir söz yazarlığına da sahiptir. Yetenekli şarkıcı Gracie Trey Katolik inancına sahip bir aileye sahiptir ve her fırsatta babası onun bu durumuna karşı çıkmaktadır. Gracie Trey ise papaz babasının baskılarına baş kaldırıp , hayallerinden peşine gitmeye çalışacaktır. Grace Unplugged filmini birdenizle.net farkıyla izlediğiniz için teşekkür ederiz.Grace Unplugged filmini izlemek için buradasınız. Yorum yapmayı unutmayınız. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Grace UnpluggedAustin Film Festivalinde bu filmi görmek için bir şans vardı, yazar/yönetmen Jeff Nichols ile bir QA izledi. Zaten Richard Timothy Hutton ve Lela Rochon oyuncular 1996 yılında televizyon filmi için yapılmış bu hikaye aşina ve Sevgi dolu Mildred sahip.

  Grace Unplugged Birçok neden şimdi sor ya neden bu film yeniden? Kesinlikle sözü edilen ve kamu okullarında öğretilen değil, çünkü birçok insan bu çiftin hikayesi ve çığır açan Yargıtay dava habersiz. Yazar/yönetmen durumda, onların hikayesini farkında değildi belirtildiği gibi. Konuşmaları ve diyalog kendi aralarında nasıl olacağını hayal ederken dikkatli belgesel izledi ve onlarla ilgili kayıtları arşivlenmiş. Güzel ve nefes kesen sinematografisi manzara buldum. Ruth Negga ve Joel Edgarton arasında hareket kimya çok nazik ve samimi olduğunu, ekranda aşk ve açıkları tanık olarak, Lovings sevdiriyor. Ruth Negga gerçekten Washington DC üzerinde Mart izledikten sonra ailesinin reisi ve lideri olan sessiz genç kadın gibi parlar, sonra Başsavcı Robert Kennedy için bir mektup yazmaya karar verir. Bu filmde çok güçlü olduğunu kendi şekilde değiştirmek için aktivist olmak sivil haklar döneminde iki içe dönük insanların dönüşümü görüyorsunuz. Bu ülkenin köle sahibi kurucularının melez torunları tarihsel olarak çok daha beyaz atalarının zenginlik ve ayrıcalık yararlanmış. Bu durum onların çok muazzamdı, melez çocuğum piçler kırma ve evlilik ve çitler arasındaki miras hakları yasak kabul eden ırkçı köle yasaları tersine onu o yapan şey bir parçası.

  Grace Unplugged  Bu film rafta uzun zamandır senaryo 2006 yılında Jennifer Connolly kadar orijinal çizgi-sadece oyuncu olmak ile tamamlanmış. İlk yönetmenlik denemesi yapma ve aynı zamanda aktörlerin çok büyük bir başarı ama aynı zamanda her zamanki gibi bir alışkanlığı olan başrol, alma Ewan McGregor yönetim sandalyede zaman gel.

  Roman tabanlı, Philip Roth’un Amerikan Pastoral 1997 yılında yayınlanan hikaye için Pulitzer Ödülü’nü kazandı. Kurgu inanılmaz bir iş olması, kolay bir biyografi olarak yanlış olabilir. Ekran için uyarlanmış kitapları az olması, bu yalnız iki kişiden biri bu yıl, Öfke diğeride.

  İsteksizce okul toplantısına katılarak hikaye kurma David Şimdi ilginç bir hikaye ve yüksek gelir okulu İsveçli, McGregor oynadığı süperstar duyar. Nasıl herkesin beklediği gibi (Connolly) okul hayatım ve güzellik Prenses, Şafak kaymakam çift olma evlendi.

  Ancak, bazı şeyler nadiren tam olarak plan ya da kızları dünya ile oldukça kızgın büyüdüğünde beklendiği gibi, özellikle Amerikan hükümeti ve yürüttüğü politikalar ve savaşlar ile gitmek. Muhtemelen herhangi bir ebeveynin en büyük sorun, kendilerine ait olmayan idealler için kendi çocuklarını kaybeden, birbirinden çok ayar.

  Aslında mevcut Amerikan iklim için oldukça topikal duygu, güçlü bir siyasi varlık iken gerçekten daha kişisel düzeyde odaklanmak, nasıl mükemmel bir baba azabından kendini bir kez yıkım ve aktivizm kendi kızları kendine sonrasında izliyor.

  Performansları süper, özellikle meydan okuma McGregor duygusal patlamalar ve eylemler, kesinlikle burada arasında yıldızı güçlü oyuncu kadrosu canlandırıyor. Yeterince Dakota Fanning olduğunu sanmıyorum, ya da McGregor için vardı aynı yatırım vermek için başarısız yıl atlar. Ama hikaye McGregor için çok önemli ve Fanning değil.

  McGregor yönü muhteşem kısa bir şey değildir, arkasında bilgisi gösteriş- – iş kamera, ama etkilemek için çok uğraştı, orada pek çok stil tıkınma bence, sevilmeyen titrek-cam bile. Sanki parça ve benzeri bir şey düşünemiyorum tek başına olsa çalıştığı yönetmenlerin favori yöntemleri almaya teşebbüs ederse. Hala çok iyi ve çok sanatsal.

  Alexandre Desplat neredeyse varolmayan bir skor, ama yalıtım dinleme, vatanseverlik Thomas Newman çalışmaları hatırlatan, kasvetli, düşünceli marşlar ve anahtar kelimeler ve ipuçları ile çok iyi bir skor oldu. Ne yazık ki, sadece gerçekten filmde dikkat etmedim, ama yine de sahneler yardımcı olmadı demek değil.

  Gerçekten radikal sıradan bir hikaye, süper yürütülür ve McGregor ilk yönetmenlik denemesi için gurur verici olmalı, ileri kamera arkasında ondan daha çok iş bekliyor olacağım.

  McGregor ilk yönetmenlik denemesi için 5 Bluray alayım ki? 8 Ekstra Bonus Puan 9 Senaryo: 8 Yaratıcılık: 8 Soundtrack: 5 İşin Tanımı: Süre: 8 Oyuncular: 8 Performans: 8 Yön: 7 Hikaye: Muhtemelen.

  -Turkce Altyazılı FULL HD İZLE

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu AJ Michalka
  • Oyuncu James Denton
  • Oyuncu Kevin Pollak
  • Oyuncu Shawnee Smith
  • Yönetmen Brad J. Silverman

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Grace Unplugged Turkce Altyazılı 720p ABD HD İzle