• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Gözlerindeki Sır — The Secret in Their Eyes 2009 Türkçe Dublaj HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • İzlenme: 211 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  Gözlerindeki Sır Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle

  Bu açıkçası şaşırtıcı bir film. Hisler ve hassasiyetler tüm dizi doldurur ve Arjantin yorumcular buradan övgü yüzde 100 haklı. Ricardo Darín şiddetle 1974 yılında genç bir kıza tecavüz ve cinayet, hayatına hakim olan bir trajediden etkilenen Buenos Aires Mahkemesi çalışanı olarak başka bir görkemli bir performans döner. Bu tema örtüşen Darín mükemmel Soledad bu Paguera oynadığı ve üstün, soruşturma hakimi … … arasında güçlü duygusal ama fiziksel bir ilişki. İkisi arasındaki bağlantıyı bir elektrik var. Bu film kolayca dil engeli aşmak, zaten bir başyapıt olarak kabul olurdu aynı kalitede İngilizce bir film olsaydı edemiyor ne yazık ki. Trajedi, aşk, şiddet ve mizahın karışım parlak ve komedi diyaloglar harika. Ricardo Darín bir yaşlı kadının evi aramak zorunda için tıkıştırılmış olduğu bir sahne komik zamanlama ve teslimat açısından paha biçilemez. Alkol problemi ile mahkeme katibi olarak da Guillermo Francella harika bir performans, aslında ikincil etki eden tüm birinci sınıf. Kamera-iş Futbol Stadyumu ve yakın içine aşağı etkileyici, özellikle baskın, senaryo da mükemmel. Arjantin oscar’larda en iyi yabancı film dalında aday olarak filmi aday gösterdi, o bunu hak ediyor.

  Gözlerindeki Sır Türkçe Dublaj 1080p

  Basitçe söylemek gerekirse, bu şimdiye kadar gördüğüm en iyi filmlerden biri. Hafife, film hakkında konuşmaya gelince abartmak yok demiyorum … ama bu her şey, oyunculuk, yazma, kamera çalışmaları, yönetmenlik kararları, hikaye derin konuları ele almaktadır. sınıf A., ve bu yüzden her seferinde bir adım, sürekli ileriye doğru hareket, kuvvet, madde ve yoğunluk toplama, kolay cevaplar veya arsa puan için yerleşim değil, köşeleri kesme değil, bir komplo ile geliyor. Karakterler karmaşık, ilginç, inandırıcı, kusurlu, komik, trajik ve derin bir insan.

  Çoğunlukla bu hurda kalitesine geçmek için denemek istiyorum ne olduğu hakkında kesin olmaya tercih ederim. Ben yine söylüyorum: gördüğüm, orada bir şey kadar iyi olduğum en iyi filmlerden biri. Eğer adalet olsaydı, bir sürü insan göreceksiniz.Şimdiye kadar gördüğüm en mükemmel film.Film bu tür arada bir gelip seninle uzun bir süre kalır.

  Filmin en güzel şey film çok güzel görüntü.Çok iyi kamera kullanıyorlar ve sahneler özellikle futbol maçı sahnesi çok güzel çekilmiş.Film çok gerçekçi bir his vermek. olay yerine çok gerçekçi gösterilir.Tüm aktörler tarafından büyük oyunculuk.tüm karakterleri aktörler tarafından çok iyi portre.

  Gözlerindeki Sır, filmin hikayesi çok duygusal ve derinden ilgili ve çok iyi yazılmış diyaloglar var. bu film çok mükemmel katlanmış ve Hızı ile meşgul tuttu. bu film her şey suç,romantizm,drama,gerilim ve güldüren bazı anlar var.Film yön kusursuz,bu film tüm bölümler neredeyse mükemmel.Pek filmde herhangi bir hata buldum.Bu film, bu yıl senaryo ,yabancı dilde sinematografi ve en iyi film için en az üç Oscar adaylığı hak ediyor.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Alejandro Abelenda
  • Oyuncu Carla Quevedo
  • Oyuncu Pablo Rago
  • Oyuncu Ricardo Darín
  • Oyuncu Soledad Villamil
  • Yönetmen Juan José Campanella

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Gözlerindeki Sır — The Secret in Their Eyes 2009 Türkçe Dublaj HD İzle