• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Gökdelen Full HD İzle- High-Rise Turkce Dublaj 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 79 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 112
  • Tarih:

  Gökdelen High-Rise filmi 2015 5.7 1080p full olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Gökdelen -High-Rise Keyifli seyirler.

  Sonra, film kavrama kaybeder ve çok hızlı bir şekilde kaos sonsuz bir tekrarı olur. 30 dakika işareti ile yönetmen onun noktası yaptı: toplum bitmiş ve eğer böyle devam ederse, tüm barbarlar gibi ilkel davranış ve hareket içine inecektir. Tek başına bu mesajı yanlış bir şey, ama film üzerinde bozuk plak gibi takılıyor, akılsız seks Gökdelen Full HD İzle partileri, tecavüz, şiddet, yağma, sosyal kaos, hala daha şiddet anlamsız şiddet sonsuz bir akışı için seyirci davranır. (Ve onu dövmeye devam) boşa kürek sallıyor ve sonra ölü bir at iskeleti vuruyorsun kadar yenmek için devam ediyor gibi.

  Gökdelen Full HD İzle

  Yazar ve yönetmen tam olarak gelişmekte ve düzgün bitirmek için fırsat bulamıyordu onlar temel mesaj ile aşıktın gibi görünüyor.

  Londra’da bir sinemada görmüştüm; bazı insanların yarısına kadar (en koltuk zaten boştu) bıraktı. Bütün oyun boyunca oturup başardı, filmin sonuna doğru kendini kurtarmak umuduyla; sadece daha da kötüleşti. Bu her zaman” listesinin “en kötü filmim üstünde olabilir.
  Aktörler kesinlikle tüm beklentileri yerine getirdi. Performans hepsi son derece incelikli ve doğal bir görünüm yerine koymak. Hiddleston üstünde ve ötesinde ve kariyerinin tartışmasız en iyi performanslarından birini vermek için gider. Her sahne alır-en-sahne özenle hazırlanmış ve güzel çekilmiş.

  Peki tam olarak nedir sıkıntı içine yüksek beklentileri mi ihbar etti?

  Bir film asla bir araya geliyor, asla bütüne hissi verir, ama oldukça görüntülerin bir dizi. Her skeç, tabii ki, güzel çekilmiş, ama neden onlar kesmek imkansız karakterleri ile empati yapar.

  Genellikle, büyük anlaşma, bıraksınlar bence, bazı insanlarda hiç zevk yok bu çıktı sekiz kişi – yarım seyirci;. Örneğin, Tom Cruise hayranları tarafından hayal kırıklığına Eyes Wide Shut. Burada, bu top ile ondan biraz daha fazla isteyen hayranları Hiddleston… ama dürüst olmak gerekirse, sıkılmışlardır bence diyebiliriz. Oldu. Çok bırakmalıydım. Burada başka bir yorumcunun yazdığı gibi, JG Ballard ekran için adapte edilebilir. Haklı. Asıl sorun senaryo berbat, hem de gösterişli ve basmakalıp, kendisi de çok memnun. Performansları eşit değil, ve hiçbir şey örneğin, bir lobotomi söz ediliyor, ancak bu kadar olur. Ayakkabıcılar. Asla sıkıcı ve naff’a gibiydi anarşik davranışları vardır. Kaçınarak, umut verici anları bir çift rağmen iyi değer – kostüm Partisi, örneğin, ve diyor ki ‘kim kabadayı – her ikisi de yönetmen Wheatley başarısız yararlanmak için bu ihtiyacın olmayacak. Oh, ve büyük bir hayır rahatsız edici akıllı bir çocuk vardır.

  Gökdelen İzle

  İlginç dinamikleri ile güçlü karakterler bu filmlerin başarısı için anahtardır. Ölüm Listesi neredeyse Jay (Neil Maskell) ve Shel (MyAnna Yakma) arasında başarısız ilişki merkezli yerli bir mutfak-lavabo drama gibi, ama sonradan gelişir, daha doğrusu ibarettir, bir şey karanlık, rutubetli ve en beklenmedik bir şekilde korkunç başlar. Sevenlerin en sık tuhaf şiddet sahneleri (Steve Oram) Chris kasten haklı öfke bir uyum içinde bir litterer üzerinde çalışır gibi hatırlanacak Gökdelen İzle olabilir. Ancak, gore komik patlamaları altında Chris (Alice Lowe) Tina, yalnızlık ve güvensizlik bir geçmişe sahip tuhaf bir çift arasında dokunaklı bir ilişki vardır.

  Viseral korku ve duygusal maddenin bir yönetmen olarak kendini ispatlamış olan, Ben Wheatley brutalist kule bloğu içinde patlayan şiddetli sınıf Savaşı J. G. Ballard’ın gökdelen, Goldingesque bir masal yönlendirmek için doğal bir seçimdir. Bunun altında yatan medeniyetin kırılganlık ve ilkel vahşet, mükemmel filmler ve kitaplar, bu konu hiçbir tanıtıma ihtiyacı olan Uçar, yazı yıkıcı bir vizyon kıyamet İngiltere ve William Golding, Lord, gibi yapan, gizemli, büyüleyici bir konu.

  Yüksek sınıf bölünmenin alegori kan, ter ve mavi boya donuk bir montaj içinde kayboluyor gibi eserler ile omuz fırça etmez. Oh, ve dans hava hostesler, bu nedenlerle, kibarca söylemek gerekirse, Gökdelen İzle esrarengiz.

  Odak karakter – Laing geçidi olarak üst katlarda’ yüksek kültüre hizmet eden Robert Laing (Tom Hiddleston), ölçülen, orta sınıf doktor; Charlotte Melville (Sienna Miller), ateşli bir kadın; inşa eden (Luke Evans) Richard Wilder, pugnaciously çekici bir belgesel yapımcısı; ve Anthony Royal (Jeremy Irons), aristokrat mimar – yeterince iyi sunulan, ama sonuçta yeterli gelişim almazsınız.

  Gökdelen Fragman

  ‘Çok iyi olmadığı için kabul ettiği kule sosyal sahne, erişir o zaman kurşun ve belki de en hikaye karakteri olarak, Laing gövdesinde. Bazı steely onu bulacağı, ama Laing nazik bir rezerv ve yüksek duygusal zekaya sahiptir. Sosyal merdiveni tırmanmak ile birlikte küçük bir gelmekten özellikle ilgi değil, ama yine de ustalıkla insanların ilgisini korur ve herhangi bir potansiyel düşmanları durduracak insouciant rezerv onun üzerinden pazarlık başarıyor. İngiltere’nin en sıcak ihracatın Hiddleston, bir de burada atıldı, filmin en iyi performansını sunuyor.

  Ancak yüksek artış toplum için yetkili bir girişten sonra, Laing ve diğerleri inandırıcı karakter etkileşimi üzerinde estetik ve saçmalık bu yana tutarsız bir anlatı içinde kaybolmak. Ana olaylardan önce üç ay başlar, kir ve döküntü ile çevrili bir ateş üzerinde bir köpek bacak kavurma Laing sıçramış bir kan gösteriliyor. Bu itici gösteri için Gökdelen Fragman ilerlemesi biraz duygusu veren set parçaları ayrık bir dizi led, yaklaşık 30 dakika tanıtım döneminden sonra film sonra grafikler.

  Elektrik sorunları binayı saran ve kızgınlık alt ve üst kat arasında, ama nihilizmin içine iniş sadece… olur bira. Köpek boğuldu, Laing toplam deliler gibi (ve kendisi) evini boyama ve tüm bina bir çöp mayınları kabus olur ama ayrılmayı düşünen hiçbir gerginlik, hiçbir ilerleme, hiçbir inandırıcılığı ve, ilginçtir ki, kimse yok! Kötüleşen ilişkilerin daha yavaş ve karakterler, diyalog ve ilişkilerinde çok daha derin ve anlam vermeliydi. Bunun yerine, ana karakter boya kabile süslemeleri için bariz bir metafor olarak görünen zihin giderek anormal durumu, iletişim kurmak için kendini kapsar.

  High Rise Türkçe Dublaj İzle

  Yüksek katlı ilkel vahşet hakkında bir film özellikle sınıf bir film gibi ve başarısız olur. Beceriksizce (Yasemin kız kardeşi) Zencefil Hal ve Yasemin lüks evde merak eden ve Augie, kesinlikle mavi yakalı bir çift için condescended olarak New York sosyetenin Yasemin ve kocası Hal ona, kibirli üyeleri, zorlukla azgın üstünlük kompleksi içinde olduğu gibi Woody Allen’ın Mavi Yasemin, iki büklüm olmuş. Karakterleri ince çizilir çünkü böyle bir realist etkileşimi High Rise Türkçe Dublaj İzle Yüksek bulunabilir katlı, ve zararına onun için çok realiteyi, köklü değil.

  Filmin sonuna doğru, Kraliyet ve yardakçıları Kulesi siyaset ve geleceğini tartışmak, alt kattan ‘Balkanised’, parçalanmış ve birbirlerine karşı 1990’larda Yugoslavya’nın bir şekilde hatırlatan karıncalanmış olması anlamı olması gerektiğini belirtti Kraliyet ile anlar vardır. Bu tabiri kullanmayı çok seviyordum, daha açık bir siyasi manevra yerine sürrealist göstermelik ve brutalist 70’lerin şık script bu çok daha fazla olmalıydı.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Elisabeth Moss
  • Oyuncu Jeremy Irons
  • Oyuncu Luke Evans
  • Oyuncu Sienna Miller
  • Oyuncu Tom Hiddleston
  • Yönetmen Ben Wheatley

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Gökdelen Full HD İzle- High-Rise Turkce Dublaj 1080p